Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

okropnie wypadają mi włosy :( -POMÓŻCIE:(

Polecane posty

Proszę was o pomoć bo juz załamuje sie powoli:( Mam wielki problem gdyz bardzo wypadaja mi włosy :( na głowie mam ich bardzo mało , kiedyś to było jedynie pasmo włosów na mojej gowe a teraz stanowi to całośc moich włosów jakie mam:(,doslownie garsc włosów na szczotce po uczesaniu ich :( ogromna garść:( nie wiem ile wypada mi tych włosów dziennie może 500 :(:( nie prostuje i nie farbuje od roku dodam ze mam długie włosy prawie do łokci:( Czy ich długośc może wpływać na to że wypadaja?:( gdybym obcieła to przesatłyby wypadac?:( prosze o rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg
przede wszystkim powinnaś wybrać się do lekarza i zrobić badania krwi i oznaczyć poziom tsh i hormonów tarczycy a jak się odżywiasz bo to może nieć duży wpływ na stan włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg
a morfologia jaka?nie miałaś anemii? próbowałaś brać ogólnodostępne preparaty przeciw wypadaniu włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zrobiłam odzywkę z oliwy z oliwek z jajkiem bo wszyscy zachwalaja ze pomaga , ale teraz normalnie włosy mi wypadaja z potrojoną ilością:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg
myślę że jeżeli tak bardzo wypadają ci te włosy to na pewno powinnaś się znów wybrać do lekarza i ponowić badania a nawet poprosić o skierowanie do endokrynologa (choć z doświadczenia wiem że do endo są ogromne kolejki ja chodzę prywatnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczony dobrze.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSOL :)
od sexu moja droga od sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka :)
ja mam to samo ostatnio.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwacholera
Mnie też bardzo wypadały. Pomógł mi wyciąg ze skrzypu i pokrzywy Forte- Bio Gardenu. Trzeba brać 2xdziennie jedną tabletkę, po jedzeniu i obficie popić wodą. W opakowaniu jest ich 100- starcza więc na 50 dni kuracji. Po tym czasie już będzie duuuuuuuuużo lepiej...:) Można jeszcze, oczywiście stosować jakiś dobry szampon, ponoć są kapsułki z wyciągiem z czarnej rzepy (do wcierania). Ja, po każdym myciu, płukałam włosy w naparze z pokrzywy... Można ją kupić w aptece, suszoną, lub- gdy masz możliwości- zebrać świeżą, młodziutką i ugotować w wodzie...Mnie to pomogło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielekusia
Spróbuj zwyczajny olejek rycynowy kupiony w aptece wklepać w skore głowy. Temu wklepać a nie wcierać, ze ma dość gęsta konsystencję i przy wcieraniu pociągnął by już i tak osłabione włosy. Zawinąć głowę w ręcznik i posiedzieć tak z godzinę. Zmyć potem dwu lub trzykrotnie dobrym szamponem. Dobry szampon, to polski z czarnej rzepy lub pokrzywowy. Nawet jednorazowo nałożony olejek rycynowy może już pomóc, ale można robić raz na tydzień. Chociaż znam osoby co robią częściej, ale wg mnie nie ma takiej potrzeby. Jeżeli olejek rycynowy nie pomoże trzeba szukać innych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo ranyyyyy.l
Sprawdz jeszcze raz tarczycę, nie tyko TSH< ale FT3i FT4, Anty-tpo. Idz do dermatologa--moze masz jakąs chorobę skóry głowy? Jesli tak leca, musi byc powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja142
Wypadały mi włosy garsciasciami. Bałam sie je myć czy rozczesywac. Zbierałam je garsciami z podłogi z wanny z umywalki czy ubrań. Masakra... W akcie desperacji i strachu przed wylysieniem poszłam do deratologa. Byłam sceptycznie nastawiona ale pomoglo leci 3 tydzien widze duza poprawe. Przepisał mi witamine A+E, B6, PP(na recepte),C i Venescin na krążenie. jako szampon zapisał freederm 40 zł około. wcierka raz na tydzien clobex. cena ok 50 i alpicort E cena 70 zł Na prawde sie bałam ze wyłysieje dzisiaj jak myłam i czesalam tylko zebrałam mala garsc w porównaniu z tym co bylo wczesniej. Miałam długie włosy i cienkie podciełam je do ramion .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogło serum hair revival. Kupiłam w salonie kosmetycznym, ale mozna tez kupić w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo z włosami
Mam ten sam problem , dowiedziałam się ostatnio,że płukanie octem jabłkowym pomaga. Na razie trudno mi stwierdzić , bo stosuję od tygodnia ten sposób. Odezwę się jeśli zauważę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biozdrowie24
Mam ten sam problem , dowiedziałam się ostatnio,że płukanie octem jabłkowym pomaga. Na razie trudno mi stwierdzić , bo stosuję od tygodnia ten sposób. Odezwę się jeśli zauważę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sok z cebuli warto tak ci powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do lekarza i zrob badania. moze to kwestia hormonów. albo moze jestes ostatnio zestresowana? to tez ma duzy wplyw na wlosy. tak samo jak odpowiednia dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSl
Mnie okropnie wypadały włosy jak miałam anemię i praktycznie przy każdym dużym stresie gubię włosy. Mój organizm niestety reaguje tak, a nie inaczej. Apogeum osiągnęłam krótko po porodzie, kiedy niemal wyłysiałam. Uratowały mnie te tabletki. Są genialne. http://www.topsuplementy.com/zdrowie-uroda/follixin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesławka
LAMININA pomogła mi, a myślałam już,że zupełnie wyłysieję i będę musiała kupić sobie perukę. Już po 50 kapsułkach zatrzymało się wypadanie włosów. Gdzie ją kupić? Skontaktuj się ze mną na keris1@wp.pl ,to pomogę ją zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dermatolog przepisał kurację biotebalem. To lek, który zawiera biotynę. Zadziałał niesamowicie, aż czasami nie wierzę, że teraz moje włosy wyglądają tak fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×