Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Olejek rycynowy na włosy!

Polecane posty

Gość gość

Musze jutro ladnie wygladac, chce zeby moje wlosy byly takie lsniace, jakbym uzyla jedwabiu. Jak uzyc olejku by uzyskac taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiegokolwiek z masą silikonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to zmieszać go z odżywką albo dodać innego oleju. Olejowanie powinno być wykonane conajmniej 2 tygodnie, po kilka godzin, jeśli chcesz mieć lśniące włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej rycynowy dziala na skore glowy, nie kladziemy go na wlosy, bo beda gorsze. Ewentualnie mozesz go zmieszac z cytryna i oliwa. Poczytaj jak. Radzilabym jednak uzyc oleju kokosowego ( nierafinowany) naloz go na wlosy, przykryj czepkiem lub folia i recznikiem( bedzie skapywal) trzymaj jak najdluzej jest to mozliwe. Nastepnie umyj wlosy normalnie. Chyba ze dwa razy szamponem, zeby wszystko zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela2
Ogółem to lepiej zadbać m.in. o dietę, żeby włosy na co dzień były lśniące ;) Na pewno przyda się dużo żelaza, cynku, magnezu, nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dobrze się spradza też napar z pokrzywy :) Poprawia ukrwienie skóry i stymuluje cebulki, więc wpływa też na szybszy wzrost włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszał ktoś może o olejku monoi? jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Olejek" monoi to jest macerat kwiatów w - najczęściej - oleju kokosowym. Więc będzie działał jak olej kokosowy i tylko dodatkowo pachniał kwiatami (jak dla mnie ten zapach jest strasznie duszący). Jak komuś się sprawdza na włosach kokos to dla zapachu może sobie "monoi" kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×