Odpowiedz na ten temat

Opadające powieki co robić?

• Sylwlan 2015.02.04 [11:31]
    Witam wszystkich. Mój problem polega na tym, że chciałabym w jakiś sposób podnieść swoją powiekę. Jakiś czas temu zaczęło mi to przeszkadzać, gdyż nie mogę nawet zrobić ładnego makijażu na powiece...A wiadomo, z wiekiem będzie coraz gorzej. Kremy tu raczej nie zdziałają a na operację raczej się nie zdecyduję. Słyszałam o technologii RF, która podobno działa w takich przypadkach. Macie jakieś inne doświadczenia w tej sprawie?
  • gość 2015.02.04 [14:02]
    Tak Rf na okolice oczu to bardzo dobry sposób. Ja akurat miałam Rf na całą twarz, bo chciałam ogólnie się zliftingować. Słyszałam jeszcze o zabiegu Botolift, ale nie wiem czy po nim tylko zmarszczki są wygładzone czy też powieki zostają uniesione. Polecam salon w Poznaniuwww.beautypremium.pl
  • Sylwlan 2015.02.04 [16:20]
    A gdzie wykonywałaś zabieg RF? I jaki efekt? Ja jestem ze Szczecina, do Poznania w sumie mam niedaleko, ale nie ma to jak rodzinne miasto usmiech.gif
  • gość 2015.02.04 [17:59]
    Zapraszam do mojego gabinetu 723429788
  • gość 2015.02.04 [18:04]
    Gabinet kosmetyczny BB
    UL. Więckowskiego 4
  • Sylwlan 2015.02.05 [16:19]
    Dziękuje za reklamę. Może ktoś coś więcej wie? Bardzo proszę o pomoc.
  • gość 2015.02.06 [00:17]
    Sprawwdziłam ten nr telefonu, to salon Madlein. Czytałam opinie i ponoć jest niezły.
  • gość 2015.02.17 [14:21]
    Radiofrekwencja mikroigłowa to dobry pomysł. Wykonywałam ogólny lifting twarzy Scarlet Rf w Poznaniu w Mandali. Ogólnie z zabiegu jestem zadowolona. Widzę, że skóra cały czas "pracuje", o czym poinformował mnie lekarz, że nawet miesiąc po zabiegu mogę zauważać dalsze jego efekty.
  • gość 2015.03.16 [21:29]
    a ja szukam opinii na temat tego u kogo w klinice knakiewicza zrobic ten zabieg?
  • gość 2015.03.16 [21:59]
    Japońskie paski do podklejania sobie kup oczko.gif
  • gość 2015.03.16 [22:39]
    Zabiegi z falami radiowymi powinny pomóc.
  • Sylwlan 2015.03.17 [16:07]
    Same fale radiowe chyba nie zadziałają tak jak RF. W sumie to sama nie wiem, ale dużo słyszałąm pozytywnych opinii na temat tej metody, jedynie szukam dobrego gabinetu, gdzie mogłabym to wykonać.
  • gość 2015.04.10 [12:37]
    Przecież skrót RF oznacza wałsnie fale radiowe, czyli radio frequency
  • gość 2015.04.10 [13:17]
    na forum beautywpolsce byla kobieta z opadajaca powieka. zrobila zabieg u chirurga plastycznego w czechach, chyba brzuchanski. w czasie jak ja badal, okazalo sie, ze pod powieka ma jakas narosl, ktora wycial, powieka zaczela wygladac normalnie.
  • gość 2015.04.10 [14:42]
    można ten zabieg zrobić na NFZ, wystarczy że się załatwi opinię od okulisty że opadające powieki pogarszają widzenie
    moja ciocia sobie zrobiła taką korektę powiek, zupełnie za darmo
  • gość 2015.04.10 [15:47]
    tak, tylko to musi byc dobry lekarz, zeby nie trafic na konowala, bo bedize to drogo kosztowac.
  • Sylwlan 2015.04.15 [14:43]
    Na NFZ wolę nie, zapewne dojdzie jeszcze długie oczekiwanie...Po długim namyśle zdecydowałam się na zabieg Scarlet RF w Karboklinice. W zasadzie jest to jedyny gabinet w Szczecinie, który ma tego typu sprzęt. Na wizytę jestem umówiona za 2 dni.
  • gość 2015.04.15 [22:16]
    Mi na opadające powieki pomogły zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Salon znalazłam na stroniewww.dobrakosmetyczka.pl
  • gość 2015.04.16 [08:27]
    pełno tu reklamy, powszechnie wiadomo, że fale radiowe nie pomagają a szkodzą i twarz po nich szybciej się starzeje
  • gość 2015.04.16 [08:49]
    Ćwiczenia, jak najszerzej otwieraj oczy, patrz do góry pod powiekę, krec kółka oczami. Codziennie i po kilku miesiącach zniknie problem.
    Ja szeroko otwieram oczy bo nie chce mi się machać i powieki są spoko
  • Sylwlan 2015.04.16 [09:52]
    Poważnie? I jak często to wykonujesz? 15 min godzinę dziennie? jeszcze nie słyszałam o tego typu ćwiczeniach na opadająca powiekę.
  • ManJa1 2015.04.29 [13:16]
    Sylwlan - takie ćwiczenia raczej nie pomogą przy poważniejszym problemie oczko.gif ja też zdecydowałam się na Scarlet RF, zabieg robiłam w Poznaniu. Mnie lekarz ostrzegał, że może być lekki dyskomfort podczas zabiegu, ale nawet tego nie czułam, jestem ciekawa jak to było u Ciebie? Ja byłam tylko lekko zaczerwieniona, ale wszystko zeszło po max 3 h.
  • Sylwlan 2015.04.30 [13:07]
    ManJa1 a jak efekty? Jestem dopiero 2 tyg po zabiegu, więc niewiele mogę powiedzieć. Chociaż mam wrażenie jakby powieka lekko się już uniosła i lepiej się z tym czuję usmiech.gif Po zabiegu podobnie, mniej więcej 2 godziny po wyjściu z gabinetu zaczerwienienie ustąpiło. Zabieg wcale nie był bolesny, co jest dziwne bo w końcu powieka to bardzo delikatny obszar.
  • gość 2015.04.30 [13:09]
    ale kryptoreklama... smiech.gif
  • Danutka30 2015.04.30 [13:53]
    Koleżanka robiła zabieg laserem Scarlet w Karboklinice w Szczecinie i muszę powiedzieć, że efekty są niesamowite. Wcześniej długo męczyła się z opadającymi powiekami i nawet nie za bardzo wiedziała, co trzeba z tym zrobić, ale w końcu poszła na konsultację w tej sprawie. Po zabiegu powieki rzeczywiście się uniosły, skóra stała się bardziej jędrna i w efekcie oko się otworzyło.
  • Sylwlan 2015.04.30 [16:12]
    Po jakim czasie koleżanka osiągneła oczekiwany efekt po Scarlet? Powtarzała jeszcze zabieg?
  • gość 2015.08.04 [20:46]
    Ja robiłam zabieg Scarlet RF w Poznaniu u doktora Sobieszczyka. Efekty są naprawdę świetne, lekarz kompetentny i miły dodatkowo w gratisie dostałam serie karboksyterapii.
  • gość 2016.02.17 [11:05]
    Danutka30, również jestem ciekawa efektów zabiegu jeśli chodzi o Scarlet Rf. Jestem umówiona na konsultacje w Szczecinie w tej sprawie i interesuje mnie głównie ilość zabiegów oraz ewentualny czas rekonwalescencji po zabiegu. Czytałam że po Scarlet rumień utrzymuje się od 1 do 3 godzin a potem nie ma śladu po zabiegu. Czy to prawda?
  • gość 2016.02.23 [09:29]
    Ja miałam opadającą powiekę i wyglądało to po prostu fatalnie :-/. W końcu stwierdziłem że nie będę się dłużej męczyła z takim kompleksem i poszłam na jej laserową korektę. Ogólnie zabieg jest krótki bo trwa może z jakieś 30 minut i nic nie boli. Jeżeli chodzi o miejsce to robiłam w Szczecinie w klinice Estetic u doktora Zawodnego. Naprawdę nie ma co się zastanawiać tylko jak ktoś ma z tym problem to po prostu iść.
  • Kryszka42 2016.04.13 [20:55]
    Na takie dolegliwości świetnie sprawdzi się zabieg scarlet rf - ja co prawda robiłam go sobie bardziej pod kątem usunięcia blizn po trądzku, ale również zadziała na opadające powieki. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam i dopiero po 40stce :/ W Warszawie mogę polecić klinikę Profemed w Mariocie.
  • gość 2016.08.11 [14:59]
    Też miałam taki problem i w koncu postanowiłam oddać sprawy w ręce chirurga. U mnie to była nie tylko kwestia estetyczna, ale zaczęłam tez trochę gorzej widzieć przez to. W warszawie korekcję powiek dobrze wykonuje doktor Chęciński http://www.drchecinski.pl/. ceny jak na stolicę nie są wygórowane w tej klinice, a zabieg odbył się bezpiecznie i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...