Odpowiedz na ten temat

Opadające powieki co robić?

• gość 2016.09.22 [15:25]
    już to gdzieś pisałam usmiech.gif , ale zobacz sobie jak wygląda Plexr u dr Ewy Rybickiej, to zabieg który jest mało inwazyjny a daje super efekty, zabieg trwa chwile i od razu wracasz do domu i powieki się obkurczają z czasem usmiech.gif
  • Sunwwa 2017.05.10 [12:13]
    Byłam właśnie z tym problemem na konsultacji w Warszawie w gab.Kosmedica.Czytałam o nich dużo dobrych opinii. Pani kosmetolog dała mi do wyboru właśnie Radiofrekwencję mikroigłową-zab.Scarlett i jet plasmę. Zdecydowanie bardziej przekonuje mnie zabieg Scarlet dla mojej skóry. Można zrobić zab.na powieki/całą twarz lub komplet twarz+szyja +dekolt. Ze względu na to,że maja teraz bardzo atrakcyjną cenę na ten zabieg zapisałam się i jutro idę. Napiszę jakie wrażenia
    Scarlet bardziej mnie przekonuje ,ponieważ mniej bolitak mówiła Pani kosmetolog. Dodatkowo dowiedziałam się ,że ten właśnie sprzęt ma najnowszą technologię jeśli chodzi o powieki-nie powoduje uszkodzeń i jet to kontrolowane/bezbolesne i bardzo szybkie wkłuwanie. Mam rodzinną tendencję do opadającej powieki, poza tym chcę zadziałać już na drobne zmarszczki i rozświetlenie mojej szarej zmęczonej skóry. Ten zabieg działa na wiele problemów ,więc wydaj mi się najbardziej optymalny. Jutro idę i wszystko Wam napiszę
  • Sunwwa 2017.05.19 [19:50]
    Hej wracam do Was ponownie i tak jak obiecałam chcę zdać relację z zab.scarlet. Sam zabieg trwał ok.1,15min+ok 20 min znieczulenie. Zabieg nie bolał tak jak się tego spodziewałamusmiech.gif zdecydowanie da się wytrzymać. Wiadomo są miejsca gdzie odczucie było większe ,ale bez przesady. Czuć szybkie nakłucia i ciepł,troszkę mrowienie skóry po oderwaniu głowicy. Skóra bezposrednio po zabiegu lekko różowa,troszkę tkliwa i wokół oczu lekko podpuchnięta. Po ok 2/3godzinach po zabiegu nic nie widać!!! Mi zrobił się mini siniaczek pod okiem,ale to normalne zjawisko przy tego typu zabiegach. Jestem juz kilka dni po i codziennie zauważam subtelne zmiany w wyglądzie skóry. Jest gładsza,rozświetlona i napieta. Powieki już lekko uniesione-mam wrażenie takiego świeżego,wypoczętego oka. Pani kosmetolog zrobiła wiecej przejść nad brią i uważam ,że bardzo bodniusł mi sie łuk brwiowy z czego jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!
    Będę się obserwować i zdawać relacje. Pani mówiła ,że skóra cały czas bedzie się przebudowywać i efekt końcowy powinnam widzieć po ok 1 miesiącuusmiech.gif jEŚLI KTOŚ ROZWAŻ TEN ZABIEG TO DAJĘ MU ZDECYDOWANE.... TAK!!!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...