Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mary Jane

Opalanie Natryskowe..!

Polecane posty

Gość Mary Jane

mam pytanie.. czy ktos opalal sie w ten sposob..?? i Czy to ladnie wyglada..?? I jeszcze jedno czy zostawia mocne slady na ubraniach..??: Bylabym wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ciekawa, naprawde nikt sie tak nie opalal? i czy efekt jest tez taki zolto pomaranczowy, jak po zwyklych samoopalaczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxlaluniaxxx
no ja tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot z sahary
widziałam jedną osobę po tym zabiegu.Wyglądała jak po 10 seansach w solarium.Piękna bursztynowo-złota opalenizna,ale zapomniała ta osoba pomalować sobie paznokci u stóp specjalnym preparatem i miała żółte paznokcie feee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Szkoda,ze to tak krótko trzyma...a takie to drogie!!! ZEby trzymało z 3 mc a kosztowało z 50 zł to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaką tę kartkę
jak wklejacie jakies linki, to KLIKNIJCIE POTEM ENTER!!!! Czy to takie trudne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
Podobno często jest tak, że opalenizna wychodzi żółta ( przy jasnej karnacji) i potem schodzi nierównomiernie, zresztą trzyma się tylko kilka dni. Ogólnie osoby, które znam i ją stosowały nie były z tego zadowolone. No i ta cena...Moim zdaniem jest to zwykly samoopalacz. A jesli chcesz zrobić sobie je na jakies wyjscie to koniecznie zrob probe wczesniej, żebys nie załowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednataka
Dlaczego ten link nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na tym opalaniu dwa razy. Moja siostra wygrala dwa darmowe wejscia, i ja skorzystalam. Powiem wam ze jest super efekt! Tylko ze wlasnie jest problem jak sie paznokci niezabezpieczy...pozatym mialam raz plamy na koszulce i staniku ale zeszlo odrazu. Jak macie dziewczyny kase i potrzebujecie szybko piekna opalenizne to bardzo wszyskim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bezpieczne
Jak byłam w ciąży spytałam mojego lekarza czy mogę opalać się natryskiem i mi pozwolił. Opalałam się tak podczas ciąży kilka razy i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretete
jest super, ladny kolorek wychodzi, cale cialo 80 zł, twarz rece plecy 40 . polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego mi brakuje
Z podanego linku ściągnęłam sobie dokument pdf ale w jakim programie można go otworzyć. Czy u mnie w komputerze czegoś mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest
DAREMNE !! moje znajpome byly na tym zabiegu.. wyglada to okropnie :[ chcialy to jak najszybciej zmyc :| to jak samoopalacz!! wyglada nienaturalnie nierowno schodzi i nie jest warte ceny w zyciu bym na to nie poszla nawet za darmo aaa musze dodac ze mialy to robione w renomowanym gabinecie wiec to nie jest kwestia zleego wykonanaia tylko dupiatosci wogole tego czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz152
Korzystał ktoś z tego opalania mam zamiar się wybrac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeeko
to bzdura, to nie jest samoopalacz, to ma lepsze działanie, po samoopalaczu długo sie czeka na efekt brązu a po opalaniu natryskowym od razu jesteś brązowa. a to ze znika po kilku dnia, to kwestia pielęgnacji, starajmy sie mało korzystać z prysznica czy z wanny, krótko sie powinno myć, i oczywiście po myciu balsamować ciałko np.balsamem brązującym wtedy dłużej utrzymuje się opalenizna, i kilka dni przed opalaniem powinno się zrobić peeling ciała, u mnie się długo utrzymuje, byłam ostatni raz tydzień przed świętami, a kto tu mówi że po solarium długo trzyma sie opalenizna?? przecież też zmywa kolor... nikt o tym nie wie ale taka jest prawda długo też nie utrzymuje i jest bardziej szkodliwa niż opalanie natryskowe... pozdrawiam... ambrea@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta6565
Mam jasna karnacje skory i chce sprobowac ten spray... zobaczymy rezultaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdogjghhh
byłam na tym i mogepowiedziec co neico. Po pierwsze peeling robilam przed samym natryskiem. Po drugie efekt zalezy nei od renomy gabinetu ale od umiejętności konkretnej kosmetyczki. Po trzecei kolor zalezy od tego jakiego barwnika użyje kosmetyczka. Ja mam jasna karnację barwnik był dla mnie zbyt ciemny, ale ok raz w życiu mogę być mulatką :-) Z tego co wiem to u osób z właśnie jasnąkarnacjąefekt jest lepszy i bardziej widoczny. Ogólnie na plus. A i cena jeszcze: za buzię, dekolt (do skóry pod piersiami), ręce zapłaciłam 25 zł. To było do sukienki na wesele więc mi wystarczyło. Jedyny minus to zapach który był porównywalny ze smrodem samoopalcza (choć wiem że inni mówią ianczej - peweni różne są te barwniki) a ma się to tez pod pachami więc sami sobie pomyślcie. No i w te upały to tez problem żeby nei meić palm bo to się utlenia około 10 godzin i wtedy najlepiej byłoby sięnei pocic.. Ja plamy miałam na dłoniach ale to mozna szybko samemu trochę ściągnąc do równomiernego efektu, schodziło równomiernie choć szybko. No i miałam po tym przesuszoną skórę mimo iżdbałam o niajak zawsze więc chyba trzeba bardziej niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllll
a gdzie w katowicach sa dobrej jakosci tego typu uslugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
a gdzie troszeczke blizej katowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja się wybieram na ten zabieg w piątek dzień przed weselem płace za to 105 razem z pelllingiem ałe ciało,boje się troszke efektu i e będe zółta :/ zobacze jak to wyjdzie :) jestem dobrych myśli,a jesczze jedno mam troszke pryszczy na plechach,i otwarte małe ranki czy to w czymś przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuta28
Byłam na tym zabiegu jest rewelacyjny, polecam. Jest drogi, ale efekt jest natychmiastowy,skóra świetnie nawilżona, jeden minus to oczekiwanie aż preparat weschnie w skórę.Sama się zastanawiam,czy nie zakupić airbrusha do własnego użytku. Cena ok. 1300 zł plus 200 zł płyn samoopalajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się ktos jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
oczekiwałam ze bede ladnie rowno opalona niestety oceniam ten zabieg jako porazke.. Bylam na tym wczoraj i dzis zastanawiam sie jak sie tego pozbyc.. fakt jestem opalona ale na calym ciele mam biale smugi, plamy i po prostu niektorych partii ciala w ogole nie pokrylo. Wygladam jak po nie udanym użyciu samoopalacza użytego przez siebie;/ ach szkoda tylko kasy na to.. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aankaf
Ja tez jestem tym zainteresowana...Nigdy osobiscie na tym nie bylam, ale rozmawialam z koleznka, ktora tak...Wygladala fajnie, w sumie sie nie skarzyla tylko polecala..Mowila, ze plan zadnych nie ma o paznokciach tez sie nie zalila..Zaplacila 100 zl a opalenizna trzymala sie kolo miesiaca!!! Hm...Moze warto zaryzykowac? Bo tez sie boje ze wyjde zolta...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie wyszła żółta,a paznokcie od stup,i rąk wazaliną smarują i nie zółkną opalenizna jest naprawde super,całe ciałko brązowiutkie,wygląda to tak jak by się opalało na solarium przed dłuższy czas,polecam :) na mnie zrobiło pozytywne wrażenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia19m
czy ktoś się orientuje na ile razy wystarsza taki jeden płyn 500ml do airbrasha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia29
Byłam na tym zabiegu,i zdecydowanie odradzam wszystkim tej metody opalania!Mimo wykonania peelingu powstały plamy,smugi i wyglądało to nienaturalnie!Chciałam to jak najszybciej zmyć!Lepiej jest korzystać z solarium niż tej metody opalania natryskowego.Szkoda tylko na to kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona2
Ja tez odradzam wszystkim tą metodę opalania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metel
Jumanka mam do Ciebie prośbę może mogłabyś polecić jakąś sprawdzoną kosmetyczkę w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×