Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca i szukająca

operacja żylaków - Bielsko-Biała

Polecane posty

Gość Pytająca i szukająca

czy możecie mi polecić miejsce, lekarza, który działa w zakresie operacji chirurgii naczyniowej w Bielsku-Białej, chodzi mi o operację żylaków na nodze. Jest na ulicy daszyńskiego klinka "chirurgia żył i okulistyka" - ale nie mogę trafić na opinie na ten temat.... czy ktoś ma doświadczenia w tym temacie? Może być to zabieg w pełni odpłatny pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też muszę
laserem czy tradycyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca i szukająca
raczej tradycyjnie.... moim zdaniem mój przypadek nadaje się tylko do czegoś takiego..choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też muszę
to znaczy że masz ich dużo? podobno laser działa cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca i szukająca
na 1 łydce, i są takie większe już, nie typu podskórnego. Myślałam że laser nadaje sie raczej tylko na tzw. "pajączki" (które wbrew pozorom są trudniejsze do wyleczenia niż tradycyjne i te większe, które po prostu się wycina). Po prostu pójdę na konsultację to się dowiem ;) a Ty gdzieś szukałaś już lekarza? masz jakiekolwiek info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca i szukająca
dzięki za linka! a ile taki laser kosztuje plus minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca i szukająca
hmmm wynika z tego że nawet większe żylaki nadaja sie do lasera..cóż medycyna idzie naprzód ;) dzięki ra zjeszcze za tę nowa myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca i szukająca
witam, ja juz po operacji na którą zdecydowałam się w sierpniu. Nie było czego się bać, zabieg wykonany bezproblemowo, bezboleśnie i bezplatnie. Efekty w porządku :) Polecam klinikę Esculap w BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_basik
MAX... Zdrowa dieta i głodówka nie usunie żylaków już powstałych, więc rada chyba nie ta co trzeba!!! Autorko, napisz mi czy w tej klinice usuwają żylaki laserem? czy w ten sam dzień wypisali Cię, czy leżałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca i szukająca
basik_basik - z tego co wiem laseru tam nie stosują, tylko ogólna chirurgia...ale mogę sie mylić. Też zaczęlam się interesowac laserem ale..... ale zdecydowałam się na ten zabieg i teraz nie żałuję. Nie wiem nawet czy mój przypadek do lasera by się nadawał, bo cała żyła była niedrożna i należało ją usunąć (niedrożne zastawki). Zostałam wypisana na drugi dzień rano, czyli spędziłam tam dobę (zabieg również odbył się rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca i szukająca
w to samo miejscie nie jest możliwe by wrócił (żyła została wycięta)...gdzie indziej tak, albo nawet na drugiej nodze. Po prostu taka skłonność do ich powstawania..... trzeba z tym żyć no i przede wszystkim zapobiegać, za co biorę się od juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" basik_basik MAX... Zdrowa dieta i głodówka nie usunie żylaków już powstałych, więc rada chyba nie ta co trzeba!!! Autorko, napisz mi czy w tej klinice usuwają żylaki laserem? czy w ten sam dzień wypisali Cię, czy leżałaś?" Ale jeżeli żyły się usunie to z pewnością nie będzie można ich wyleczyć:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg69
A robił ktoś żylaki skleroterapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_basik
Do Max... "Ale jeżeli żyły się usunie to z pewnością nie będzie można ich wyleczyć" To bardzo proszę, abyś mi podał metodę wyleczenia chorej żyły, która ma już uszkodzone zastawki i skrzepy. Zdrowa dieta i głodówka nie pomoże. Według mnie takiej metody NIE MA!!! Pewnie że operacja to ostateczność i nie jest to dobre rozwiązanie dla organizmu, ale jak nie ma innego wyjścia, to lepiej wybrac to zło konieczne, niż dopuścić do czegoś gorszego jak np. urwanie skrzepu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię jak ktoś bezpodstawnie się wyraża:P.Nie wiem jak z tymi uszkodzonymi zastawkami ale chodzą słuchy że na skrzepy skuteczna jest głodówka oraz to: http://www.chelatacja.pl/ (ze względu na cene polecam prywatną kurację- to może być także inna wersja-spożywcza lub lewatywowa-z tych wszystkich najbardziej polecam ostatnią bo najmniej masochistyczna:D).A miałem kiedyś problem z żyłami to po aronii znacznie się poprawiło:classic_cool:.Co prawda nie gwarantuję że znikną zylaki ale moze się znaczaco poprawić:classic_cool:.I jest jeszcze taka metoda ale raczej dosyć droga http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263# :O.Ale jak nie sprawdzisz to ni ebedizesz wiedzieć:P.Tą ostatnią też przeprowadzają "szpitalnie" tutaj: http://www.osrodekdebinka.org/PL/index.html ale cena nieco wyśrubowana:O.Dlatego polecam samej żebyś to zrobiła:P.Co prawda w to wątpię ale w razie czego poniesiesz karę za nie stosowanie moich dobrych rad:P.Dodam jeszcze że niestetry ale nie moge dać głowy za to ze pomoże wystarczająco:O.Ale zawsze lepiej tego spróbować:classic_cool:.A nie przebadali tych metod bo ktoś by nie zarobił:P.W każdym razie lepiej DLA CIEBIE ABYŚ BYŁA KRÓLICZKIEM DOŚWIADCZALNYM NIŻ KALEKĄ:P.PRZYNAJMNIEJ BYŚ MOGŁA SIĘ SZCZYCIĆ TYM ŻE UCZESTNICZYŁAS W EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM:classic_cool:.I najwazniejsze że eksperyment jest zupełnie bezpieczny-o ile nie masz przeciwskazań do głodfówki i planujesz ją stosować:O.Ale do głodówki są z grubsza chyba tylko 2 przeciwskazania-stan znaczącego niedożywienia i niektóre zatrucia np. związkami rtęci:O.Ale na zdrową dietę nie ma żadnych przeciwskazań:O.W odróżnieniu od samej operacji moge zapewnić że od zdrowej diety nie umrzesz:D.Wiem że nie staram sie być zachęcający ale na szczęście to nie ja poniosę konsekwencje błednego wyboru:classic_cool:.W każdym razie zawsze lepiej spróbowac niż później żałować zamiast bezpodstawnie zakładac że nie pomoże:P.Ja sam próbuję niektórych metod i mimo mojego sceptycyzmu uważam że lepiej spróbowac niż zostać kaleką:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana2
Podbijam wątek. Interesuje mnie leczenie żylaków w Bielsku-Białej, szczególnie wszelkie informacje na temat zabiegów skleroterapii, ale również na temat tradycyjnych metod. Mam dużo zmian na obu nogach, większość podskórnych ale jednak widocznych, dwie to już początki żylaków (opinia lekarza specjalisty chorób naczyń po konsultacji). Szukam dla siebie ratunku. Chcę zająć się zmianami które już powstały, a potem stosować profilaktykę. Będę wdzięczna za wszelkie informacje - stan wyjściowy (czyli ile mieliście zmian przed leczeniem i jakie stadium / stan żył), zastosowana metoda leczenia i gdzie, czas leczenia, efekty i ich trwałość, koszty, efekty uboczne i wszystko inne. Z góry bardzo serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamana, mnie tez własnie intersuje skleroterapia. znalazłam P.Krzysztofa pietrzak, ale nie wiem czy on sie zajmuje własnie skleroterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram się do dr Pietrzaka . On robi skleroterapię i koszt jednej nogi to 170 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A GDZIE SIE DO NIEGO WYBIERASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys po porodzie mialam wycinane żylaki i musze powiedziec ze nie chce tego kolejny raz przechodzić :) musze tez powiedziec ze dostalam znieczulenie miejscowe na czas operacji ale po tym musialam dokupić jeszcze lidokaine tutaj: www.naporost.pl bo mialam starsze bóle podskurne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia_25
Hej, nie mogę korzystać z operacji laserowej na żylaki, więc muszę korzystać z żelu. Jaki polecacie? Słyszeliście o Varosin Forte Max? Słyszałem, że te, które są już długo na rynku nijak nie pomogają, i zastanawiam się czy ten caly Varosin Forte Max jest taki sam. Kosztuje całkiem sporo, stąd nie wiem czy się za niego brać. Przeczytałem o nim sporo opinii na http://wylecz-zylaki.pl/ ale nie wiem czy można wierzyć tym opiniom. co byście powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×