Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carlla132

opinia o sanatorium hutnik wieniec zdrój

Polecane posty

Gość carlla132

Opinia o sanatorium Hutnik w Wieńcu Zdroju . Właśnie (lipiec 2014) tam przebywam - koszmar, brud, smród i robaki w pościeli, sprzątaczki po łebkach ogarniają a po kątach pełno kurzu. Kołdry i poduszki przepocone pożółkłe i obrzydliwe. Na ścianach przy łóżkach zacieki po rzygowinach. Odległość na mokre zabiegi moich 1000 kroków miarki nie mam ale dość daleko. Tapczany połamane, zarwane - podpierane deską w poprzek. Skandal! Pod samym oknem robotnicy diaksem pracują, kurz i hałas nie do zniesienia. Ogromna budowa 15 metrów od okien ośrodka .Jedynie kuchnia jest w porządku. Porcje ok. Panie dają dokładki. Nie polecam. Horror po prostu w tych czasach takie warunki (jak w noclegowni dla bezdomnych) są niedopuszczalne. Nigdy więcej tam nie pojadę i wszystkim będę mówić prawdę o tym pożal się Boże sanatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś mieć za darmoszkę 5* all inclusive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosić do sanepidu i do funduszu zdrowia lub ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio w Wieńcu i niewiele z tego co pisał poprzednik się potwierdziło. Otóż, tak. Jest wybudowany nowy budynek, który wkrótce będzie oddany. Poza tym jest ok: super zabiegi, dobre jedzenie i spore porcje, super obsługa i miła atmosfera. Oczywiście, Hutnik jest stary i tego nie da się nie zauważyć ale nie wierzcie, że jest tak źle. Najważniejsze jest zdrowie i mnie się poprawiło a zabiegi lepsze niż gdziekolwiek indziej. Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w Wieńcu w końcu czerwca 2015r. Zabiegi doskonałe jedzenie dobre Cisza spokój Teren przepiękny .Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena i Ryszard
Byliśmy na przełomie lipiec/sierpień 15r. Trafiliśmy na świeżo oddany obiekt "Jutrzenka" . Obiekt wykończony komfortowo. Marmury i piękne kompozycje sztukatorskie połączone z nowoczesnością. Pokoje klimatyzowane, czyste z miękką białą pościelą, gustowną łazienką z kabiną, TV LCD z pakietem DTV. Byłem tam z żoną i wróciliśmy zdrowsi i pełni miłych wspomnień. Jedzonko smaczne, podane na ładnej estetycznej zastawie i czystych obrusach. W upalne dni (których nie brakowało) na zabiegi chodziliśmy pięknym, klimatyzowanym, wyłożonym marmurowymi mozaikami tunelem, między dwoma rzędami stylizowanych kinkietów. Miło zaskoczyła nas ogromna ilość miejsc do odpoczynku i relaksu na pokrytych kolorystycznie stonowanym, miękkim materiałem kanapach i fotelach, których nie brakowało na korytarzach, w holu, tunelu, w budynku zabiegowym. Po upalnym dniu wypełnionym zabiegami często dodawaliśmy jeszcze jeden nieobowiązkowy: Tańcoterapię w jednym z dwu pobliskich pubów lub dwa razy w tygodniu w pięknej, klimatyzowanej sali restauracyjnej z parkietem i barem z niezbyt dużym wyborem trunków i jednym rodzajem piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie czy kuracjusze skierowani przez ZUS mieszkają tylko w Hutniku starym budynku? Ja na skierowaniu mam wpisane Hutnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik uzdrowiska
Obecnie Hutnik jest remontowany i nie jest czynny. Raczej Jutrzenka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka Prusik pokój 39
JUTRZENKA Wieniec Zdrój W grudniu 2015 byłam w sanatorium Jutrzenka w Wieńcu Zdrój, k. Włocławka Swój pobyt oceniam za bardzo udany, personel jest bardzo życzliwy i oddany kuracjuszowi. Szczególnie polecam dr. Pawła Lebiedzińskiego, który zaoferował mi pełną gamą zabiegów na różne dolegliwości, przy tym starannie zajmował się moją osobę. Podobnie personel pielęgniarski, zwłaszcza pani Ewa Wojciechowska, był otwarty na potrzeby i pomocny. Na szczególną uwagę i wdzięczność zasługują Panie Kelnerki, zawsze uśmiechnięte i miłe. Dzięki swojej postawie zostaną na zawsze w moim sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Bąk
dostała skierowanie do sanatorium w Hutniku,jk zobaczyłam w internecie obiekt to przez 2 tygodnie mało nie dostałam zawału ale jak przyjechałam to okazało się ,że Hutnik jest w remoncie a my jesteśmy skierowani do Jutrzenki no i dopiero jaka była wielka radość z tak pięknego obiektu,warunki luksusowe,obsługa medyczna ok.mankament z a dość długim oczekiwaniem na obiadek( jeśli siedzisz przy końcu jadalni)ale na praw pięknie ,jak pojadę do Płocjka to komu się tylko da to będę polecała ten piękny obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Bąk
dostałam skierowanie do sanatorium w Hutniku,jak zobaczyłam w internecie obiekt to przez 2 tygodnie mało nie dostałam zawału ale jak przyjechałam to okazało się ,że Hutnik jest w remoncie a my jesteśmy skierowani do Jutrzenki no i dopiero jaka była wielka radość z tak pięknego obiektu,warunki luksusowe,obsługa medyczna ok.mankament z a dość długim oczekiwaniem na obiadek( jeśli siedzisz przy końcu jadalni)ale na praw pięknie ,jak pojadę do Płocka to komu się tylko da to będę polecała ten piękny obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatem po tych pozytywnych uniesieniach pora na prawdę - właśnie wróciłem z pobytu w nowym SPA Wieniec Zdrój... wykupiłem pobyt weekendowy - pakiet z jedzeniem... o ile sam budynek i jego wykończenie oraz wnętrza pokojów można uznać za czyste, schludne, nowe (choć projektanta trzeba by zastrzelić za wystrój wnętrz - totalna tandeta i bezguście - wzorowane na wczesnego Ritza i schizowe paski na korytarzach nie pasujące do niczego), to już organizacja i logistyka oraz obsługa hotelowa to masakra... przyjechaliśmy około 16:00 - brak miejsc parkingowych (bo wszystkie zarezerwowane dla gości konferencyjnych) - mimo wcześniejszych telefonicznych zapewnień, że z uwagi na małe dziecko i dużo bagaży - takie miejsce otrzymam... w holu stoi codziennie jakiś chudy koleś który powinien podjechać z wózkiem po bagaże ale twierdzi, że mu za to nie płacą - więc stoi i ogląda samochody - nie wiem po co on tam jest... w recepcji z uwagi na mnogość konferencji - staliśmy z bagażami, zmoknięci (lał deszcz, a samochód postawiłem w lesie z powodu braku miejsc parkingowych pod obiektem), z malutkim dzieckiem na ręku prawie godzinę - 57 osób było przed nami - dopiero po prawie godzinie podszedł ktoś z obsługi rezolutnie stwierdzając, że w sumie może nas puścić bez kolejki... żenada! brak możliwości zjedzenia obiadu po przyjeździe - bo jedyna restauracja (która faktycznie jest zwykłą jadalnią - działa tylko do 16:00)... oszustwo - w folderze piszą, że mają 3 restauracje z kuchniami z całego świata - gdzie faktycznie jest zwykła jadalnia ze szwedzkim stołem do 16:00, jeden barek z piwem w sali tanecznej (w karcie jest chyba z 15 rodzajów piwa z czego dostępne są może ze 3) i jeden mini barek bilardowy na dole z dosłownie 4-ma "drinkami" (do tego są to drinki nie mieszane, tylko gotowe prosto z butelki - Cuba Libre, Malibu Creme, i jeszcze dwa tanie gotowce)...! TAM NIE MA ŻADNEJ NORMALNEJ RESTAURACJI - NAWET JEDNEJ! Zabiegi SPA to kolejna porażka - 4 rodzaje masażu wykonywane przez panią telefonistkę z recepcji - bo obsługa się zwolniła i nie ma komu pracować..., więc Pani telefonistka najpierw smaruje klienta olejkiem, potem odbiera telefony, potem rejestruje gości na zabiegi i wraca żeby przez ostatnie 10 minut poklepać frajera ręką po plecach - ot i cały zabieg za 70zł... Hitem też jest wewnętrzny radiowęzeł rodem z PRLu - otóż każdy pokój ma głośnik w suficie gdzie przez całą niemal dobę recepcjonistka wykrzykuje kto źle zaparkował auto i czym to grozi... o drzemce można zapomnieć bo tego się nie da wyłączyć... pierwszej nocy nie spaliśmy wcale bo właściciel SPA miał urodziny i zrobił taką bibę dla swojaków, że aż mury się trzęsły - nie chciano nam tego później zrekompensować w żaden sposób, nawet przez wzgląd na małe dziecko... ciekawostką pierwszego sortu jest też słynny i szeroko reklamowany w katalogu "pokój zabaw" dla dzieci - otóż jest zwykły narożnik w podziemnym korytarzy prowadzącym do kręgielni - niecałe 4 metry od baru z piwem - gdzie uwaleni w sztok "goście" konferencji piją, palą i klną w zasadzie non stop. nie ma w tym podziemnym kącie żadnych okien. ścianek działowych ani wentylacji - a oświetlenie stanowi zwykła jarzeniówka... skądinąd dowiedzieliśmy się - że faktycznie - na początku był prawdziwy pokój zabaw - ale właściciel stwierdził, że szkoda na niego pomieszczeń marnować więc przeniósł go do kąta w podziemiach... NA PEWNO NIE JEST TO MIEJSCE GDZIE CHOĆBY NA CHWILE MOŻNA ZOSTAWIC DZIECKO... i do tego ten smród wódy, papierochów i nieustanny huk kręgli - pomyłka jakaś... poza tym całe to SPA to ściema i wielkie oszustwo... nie zgadza się nic co jest napisane w folderze reklamowym... miał być ciepły basen z dodatkowym mini basenem dla dzieci - tak nas zapewniono telefonicznie... dla dzieci baseniku nie ma wcale, a basen główny ma raptem 27,5 stopnia ciepła - czyli jest o prawie 3 stopnie niż basen miejski w mojej miejscowości... !!! w szatni 22 stopnie ciepła i przeciąg od drzwi wejściowych... to się do filmu Barei nadaje... natomiast ten niby piękny park, który widać na zdjęciach to zbieranina flaszek po różnych trunkach, połamane przez ostatnia wichurę drzewa i psie oraz ludzkie kupy co parę kroków - a wiecie czemu - bo w obiekcie nie działa telefonia komórkowa żadnego operatora - więc wszyscy wychodzą do tego parku pogadać przez telefon i tam chlają, palą i srają - a nie ma tego kto posprzątać... kolejna fuszerka to wyjście z basenu - wychodzi się z niego wprost na drzwi wejściowe z obiektu które otwierają się automatycznie - więc katar murowany! gratulacje dla projektanta i architekta... pomijam już fakt, że w czasie weekendowego pobytu 2 razy nie było prądu w pokoju, zaś TV w pokoju nie odbiera żadnego kanału - dekodery im się wieszają i obraz stoi w miejscu... nie da się tego naprawić podczas kiepskiej pogody... obsługa administracyjna hotelu - to też porażka - robią dobrą minę do złej gry - bo co to za menager (nota bene miły facet), który nie jest w stanie zaproponować mi nic w ramach rekompensaty za brak możliwości zjedzenia obiadu, brak obiecanego parkingu, czy nieprzespaną z powodu imprezy hotelowej właściciela noc - bez wcześniejszego telefonu do tegoż właściciela, który nie bardzo ma ochotę po imprezie na jakiekolwiek rozmowy (widać tez na każdym kroku zerowe zaufanie właściciela do własnego personelu, chciwość, pazerność...) - i to w obiekcie z 400 pokojami na kompletnym zadupiu Włocławka... NOGDY WIĘCEJ POBYTU W TYM MIEJSCU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za super udany pobyt w sanatorium od 28.01. do 20.02.2016r. Wielkie ukłony dla profesjonalnych wykładów z edukacji zdrowotnej dla Pani MARIANNY oraz dla Pani JOWITY, prowadzącej aerobik w aqua parku. Kąpiele siarkowe, basen, sauna, fitness , tańce - z pewnością poprawiły mój stan zdrowia. Bardzo odprężyłam się psychicznie i chętnie wróciłabym do Wieńca jeszcze raz. Jeszcze raz dziękuję za bardzo udany pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem kuracjuszy w wiecu Zdroju turnus kończę 16 marca jestem bardzo zawiedziony gdyż na taki ładny obiekt to są niedociągnięcia parkingi płatne a nawet nie ma miejsc parkingowych telewizja tv płatna.Zostałem skierowany przez ZUS no i niestety trzeba za wszystko płacić nawet jeśli ktoś posiada kartę niepełnosprawnych jedzenie takie sobie zimne dania sztuczce brudne .Recepcja miła obsługa ruwnież, pielęgniarki bardzo przyjemne co do lekarza mam zarzuty brak zainteresowania pacjentem,nieprzyjemny opryskiwy. Przepisuje złe zabiegi gdyż choruje na nadciśnienie a zapisuje kąpiele siarczane wstyd chodzi mi o doktora KONOPKO jestem bardzo zawiedziony nie chciał bym tu wrócić i niepolecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowa Młoda rodzina
Zgadzam sie w100% z wpisem "gość 2016.02.22 " na każdym kroku widac chciwość i pazerność,także pojechaliśmy z małym dzieckiem,liczyliśmy na atrakcje dla malucha ktorych nie było tak jak obiecywano w folderach, basenu dla dzieci brak,pokoju zabaw brak,nie mozna tego dywanu z namiotem i kilkoma klockami nazwać pokojem zabaw,umieszczone w nieodpowiednim miejscu..napewno nie jest to SPA,zabiegi dla emerytów.gdzie sie nie wejdzie na wejściu mówią o dodatkowych opłatach,dla gości hotelowych płatne 5zl,-10zl, 40zl.. nie fajnie to wyglada. W hotelu nie ma zasięgu, nie pomyśleli o antenach.. NAPEWNO NIE POLECAM na weekendowy rodzinny wypad,jedzenie obrzydliwe, resztki ze śniadania sa pozniej w obiedzie,z obiadu w kolacji itd. Naprawde bardzo tanio i mało zdrowie,brak owoców,jogurtów - sa obrzydliwe dzbanki ale nikt tego nie je bo wyglada odstraszająco!ciasto było raz - naprawde mało udany biszkopt, wszystko robione po taniości,a cena za dobę wcale nie jest mala, w takiej cenie w innych miejscach jest naprawde duzo,duzo lepiej. Nie ma restauracji,a w barze wybór jak za komuny. Wychodząc z basenu trzeba przejść przez główny wejściowy hol.. Mało intymnie i w dodatku mozna sie przeziębić.. Wystrój mało designerski, kiczowato i tandetnie. Szkoda czasu. Dla młodych ludzi stanowczo NIE!!! Wykupiliśmy tam 4 doby po 3 wyjechaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze byl juz w sanatorium www.uzdrowisko-swieradow.pl ? zamierzam wybrac sie tam w te wakacje jezeli bedzie jeszcze taka mozliwosc, ale potrzebuje zebrac wiecej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam w sanatoriun jutrzenka z ZUS warunki mieszkaniowe super ,mialam jedynkę ale poza tym to żadna rewelacja , wszystko na ilość a nie na jakość , nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraciusz gość
wrocilam z sanatorium jutrzenka z wieńca zdroju nie polecam nikomu gdyż pokoje brudne okna nie umyte posiłki dobre marmury wszędzie na tym zadupiu nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem studentką i piszę pracę magisterską o Uzdrowisku Wieniec Zdrój. Bardzo proszę o pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety. Pozdrawiam Link do ankiety: https://www.interankiety.pl/i/rLyegPLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław
Byliśmy z żoną w Jutrzence na 4 dni. Hotel przystosowany jest raczej dla gości starszych. Pobyt wspominam bardzo dobrze. Jadalnia piękna obsługa jeszcze lepsza. Pozdrawiam Pana Mateusza z baru przy kręgielni sympatyczny człowiek jakich mało. Na recepcji małe zamieszanie ale nie dziwie się iż były przyjazdy kuracjuszy. Na zewnątrz cisza i spokój więc można zregenerować siły. Gorąco polecam pensjonat osobą które chcą odpocząć od codziennych obowiązków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadę na turnus zus od 7 stycznia 2017 do jutrzenki-wybiera sie ktoś z Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę do Wieńca 9 grudnia 2016 też z Siedlec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JokerZdw
Rowniez jade do jutrzenki na 7 stycznia..tyle ze z okolic lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joker na 7-ego stycznia z zus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JokerZdw
tak zus...bede mnie przywracac do pelnosprawnosci i marsz do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JokerZdw
a podpowie mi ktos czy jest tam moze internet? wifi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie obsl7ga miła, jedzenie smaczne choć żadna rewelacja, cerber stoi przy drzwiach na stolówkę i pilnuje. Komercyjni mają 5 razy lepsze jedzonko zus i NFZ gorsze. Zabiegi w kujawiaku .w inowrocławiu lepsze. Niestety tu wszystko nastawione jest na oskubnie kuracjusza. Może to mentalność właściciela byłego I sekretarza KMPZPR we Włocławku. To nie jest już służba zdrowia.Obiekt nowy,faktycznie marmury, bezguście, dużo usterek.Chyba projektował wnętrza sam właściciel a nie plastyk. CIĘŻKO Azusowcom i NFZ wywalczyć dodatkowe zabiegi.W kawiarni ceny astronomiczne, lody w szafce mają chyba kilka miesięcy. NIE POLECAM.. basen płatny bardzo drogi, w ogóle pobyty ceny z kosmosu nie dla Polaków. Z cudzoziemcó2 tylko Rosjanie. DLA KURACJUSZY ZERO ATRAKCJI PO ZAJĘCIACH. Płaćcie i znikajcie. Ógólnie ocena 4. WE WIEŃCE NIE MA SERCA DLA CHORYCH, A SZKODA. PLUS PIĘKNY KOŚCIÓŁEK OBOK SANATORIUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd2. Dla dzieci nic tu nie ma. Nie ma nic regionalnego, nawet piwa miejscowego. Kuchnia nie serwuje dań regionalnych. Do parówki nie dają musztardy. Herbata najgorsza z możliwych jakieś popłuczyny z Sagi.Chrzanu tu nie znają. Ciągle jakieś mielonki o nieznanym składzie, jak coś smażone to już mocno obeschnięte . Menu nie zaznaczają co jest tylko piszą ogólnie -wędliny. Przyda się kontrola świeżości. Ale ilość karmy wystarczająca. Czasem dadzą jabłko.Recepcja górna milsza niż dolna. Pasta rybna z puszki a nie z wędzonej ryby to zgroza. Ale personel poza niektórymi lekarzami miły. CDN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę zweryfikować opinię na minus.Ostatnie kolacje i śniadania beznadziejne, nawet nie ma warzyw sałatek.Na plus trzeba powiedzieć Że bardzo ładnie dekorowanie są blachy z warzywami o ile są. MINUS to fakt że pomimo tego że wprowadzono szalone ceny, i chwalą się 5 gwiazdkami, nikt nie umie zrobić porządnego drinka. NIE MA BARMANA. Zatrudniają by było taniej mi łe młode dziewczyny ale to nie jest poziom 5 gwiazdek. Sprzątanie raz w tygodniu . Tak mają kuracjusze, komercyjni mają inny świat. Sam Włocławek szary, zaniedbany ,czy to efekt rządów obecnego właściciela WIEŃCE a? Ciekawy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto prawda o mentalności właściciela/ byłego I sekretarza z włoclawka/ dziwnym trafem ktoś??? Przebija opony samochodom kuracjuszy którzy nie xhciel8 skorzystać z płatnego nie strzeżonego parkingu i trzymali samochody w okolicy sanatorium na ulicy za darmo. Oto mentalność tego pana, tak chce zmusc , tak chce zarobi.Parking to 10 zl dziennie. Wstyd i jeszcze raz wztyd. Nigdy juz tu nie przyjadębo nienawidzę takich ubeckich PZPR OWSKICH metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×