Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opium to chyba najdroższe perfumy, czy znacie jakieś droższe?

Polecane posty

Gość gość

pamiętam kiedyś można było je w rossmannie dostać na promocji, to mi się podobały. A teraz szukam patrzę i co widzę: 30ml ok 160zł, 50ml za 200zł, 100ml za 230zł. Droższych chyba już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam i śmiechłam :D Co powiesz na Extrait de parfum Estee Lauder, 30 ml za ok. 1300 zł? Albo Toma Forda, 50 ml za ok. 800 zł? A może Clive Christian, większość 50 ml od 1000 zł w górę? :D I mówię tu o zwykłych, ogólnie dostępnych flakonikach, a nie o wydaniach kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby, ale to co podajesz to jest takie haute couture, takie perfumy dla milionerów. A z takich dla mas to Opium jest najdroższy, niestety, choć z drugiej strony, nie każdy będzie tym zapachem pachniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim Opium to woda perfumowana a nie perfumy :) Perfumy byłyby 4 razy droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaś droższe? Proszę bardzo http://www.perfumeria.pl/p,prada-candy-florale-woda-toaletowa-80-ml-spray,34526,5.html hmm źle się link wkleił - 80ml kosztuje 278 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż takiej kondensacji nie potrzebuję, i tak ludzie w autobusie dwa miejsca dalej się odwracali, żeby na mnie spojrzeć, już przy eau de toilette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam Jo Malone Red Roses, sprawdź cenę. Chciałam kupić Frederic Malle Une Rose, ale na razie £135 to trochę drogo, bo obecnie kokosow nie zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 08.28......mówisz,perfumy dla milionerów.....Perfumy dla milionerów,czyli robione na zamówienie, to już tak kilkakrotnie wię ej za flakon niż tutaj podałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z fr
opium jest tak specyficznym zapachem, ze malo komu pasuje i na pewno nie na wszystkie okazje. Jest to dosc stary zapach i czesto uzywany przez 50tki . musze kozystac z transportu miejskiego codziennie i... opium mowie stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.14 no niby, ale to co podajesz to jest takie haute couture, takie perfumy dla milionerów. A z takich dla mas to Opium jest najdroższy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×