Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra na brodzie

Opryszczka na brodzie - czym smarować??

Polecane posty

Gość masakra na brodzie

Wczoraj wieczorem wywaliło mi oprychę na brodzie :O Po raz pierwszy w tym miejscu (zawsze miałam na ustach i do tego nawiedzała mnie bardzo rzadko). Smaruję Vratizolinem, opuchlizna prawie zeszła, ale widzę, że pęcherzyki zaczynają przeciekać, więc chciałabym, żeby to miejsce szybko wyschło. Jutro muszę zrobić sobie makijaż i wyjśc z domu :O :( Proszę o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra na brodzie
I chciałam się jeszcze zapytać, czy moge te pęcherzyki podsuszać suszarką? Nie rozniosę ich bardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruj sobie olejkiem z drzewa hebacianego ale nie rozcienczaj go i przemywaj woda utlenioną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna suszarka !!! kupo olejek z drzewa herbacianego w aptece jest bardzo wysuszający i dziala niesamowicie antybakteryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra na brodzie
Ok, dzięki, szybko mi zniknie po tym olejku i wodzie?? Jestem zdesperowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobilo Ci sie niedawno to powinno zejsc po paru dniach , 3-4 ? jakos tak .:) tylko pamietaj zeby nie rozcieńczac olejk , dawaj sobie pare kropelek na wacik albo na patyczek kosmetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra na brodzie
Wielkie dzięki :) A mogę jutro normalnie użyć podkładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzyj ale moze omin miejsce tej opryszczki albo omin a potem opuszkiem palca wklep jakis korektor w to miejsce zebys sobie nie rozniosła , ja teraz walcze z liszajem ;/ myslalam ze jest ok i tak sobie bezwiednie przenioslam pod nos i na policzku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra na brodzie
No to też nieciekawie u Ciebie. Ja to prawie zawsze mam cos na twarzy - pokrzywkę, jakieś krostki, a teraz jeszcze oprycha :O Jak sobie radzisz z tym liszajem? Kurczę, masakra z tą skórą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nic nie mialam i nagle to gowno ;/ bylam u dermatolog i przepisla mi masci , zaszlo prawie , myslalam ze koniec i przenioslam sobie na twarz ;/ no a poza tym przemywam wlasnie tym olejkiem ( dziala rewelacyjnie na wiele dolegliwosci skornych) , damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra na brodzie
No wyboru nie mamy :) Dzięki za rady i zdrowej skóry życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest Heviran tabletki,jednak jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smaruj, nie zaklejaj. Opryszczka to wirus, dlatego najlepiej jest wziąć lek. Jedyny bez recepty to Hascovir control, działa bardzo szybko, opryszczka po prostu znika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lona22

nie ma co smarować opryszczki. najlepszy sposób na jej usunięcie to po prostu tabletki Heviran. dla mnie to jedyny sposób walki z tym wirusem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria elina

PROSZĘ PRZECZYTAĆ MOJE KIUR HERPES. Cześć wszystkim, jestem z Florydy, USA. Chcę podzielić się moimi historiami z opinią publiczną o tym, jak ta wspaniała osoba, zwana dr Mohammed, leczy moją opryszczkę. Byłem pacjentem HERPES przez ponad rok i dwa miesiące i cierpię, dopóki nie wpadnę na tę panią, gdy jechałem do Holandii na rozmowę, która była kiedyś pacjentem z opryszczką. powiedział mi, że miała tego wspaniałego lekarza, który pomógł jej wyleczyć opryszczkę i dał mi mój adres e-mail, aby się ze mną skontaktować i zrobił to, co mi dała. Dr powiedział mi, jak kupić leki ziołowe i jak je zdobyć, co zrobiłem. i wysłał mi leki ziołowe za pośrednictwem UPS COURIER SERVICE i używam go zgodnie z jego instrukcjami. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, wziąłem ziołowy środek na opryszczkę przez zaledwie 2 tygodnie. Tutaj miałem test na opryszczkę dla mojej największej niespodzianki u lekarza. potwierdziłem moją opryszczkę i powiedziałem, że nie miałem więcej opryszczki w moim systemie i, że nie poczułem żadnego bólu albo jakiegokolwiek symptomu opryszczki, więc powiedziałem, że powinienem świadczyć o dobru tej osoby od ogółu jeśli surfujesz ten problem z opryszczką lub jakąkolwiek śmiercionośną chorobą lub innym bólem dla mnie, radzę skontaktować się z nim na swoim roboczym e-mailu: (herbalcure12@gmail.com) omówić lub zadzwonić do WhatsApp 2349036036397 i zapewniam cię, że pomoże ci tak jak on dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×