Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarzębina1992

Optyk Wrocław

Polecane posty

Gość jarzębina1992

Cześć, szukam optyka we Wrocławiu który ma duży wybór oprawek i przystępne ceny, możecie kogoś polecić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu polecam Oculus www.oculus.com.pl na Świdnickiej. Mają tam właśnie spory wybór i potrafią bardzo fajnie doradzić jakie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wroclawiu z cenami niewesoło... Moim zdaniem najlepiej bedzie zamówic przez internet, to dobry sposób na obnizenie kosztów, bo w niektorych sklepach oferuja naprawde tanie rzeczy. Osobiscie polecam galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam post wyżej, sam zamawiam juz od dawna przez internet, bo wychodzi o wiele taniej. I zdaje sie, ze też korzystalem juz z galeriawidzenia.com , wiec akurat moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu śmiało możesz się wybrać do zakładu na Krynickiej - http://www.optyk-wroclaw.com/ Mają tam duży wybór oprawek i potrafią dobrze doradzić. Widać,że zależy im na kliencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za kazdym razem zamawiam dla dziecka internetowo, na galeriawidzenia.com , mają spore upusty i dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam zakład Pani Joanny Trzcinowicz. Mają tam faktycznie spory wybór oprawek na każdy gust. Sama tam kiedyś kupowałam aż do momentu jak zaczęłam nosić soczewki które zresztą miałam tam dobierane. Mają bardzo dobrych optometrystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc_stasia
Przed wizyta w salonie optycznym warto sie wybrac do okulisty na badanie wzroku. Czesto takie szybkie badanie jest malo wiarygodne. We wroclawiu jest swietna klinika okulistyczna, osobiscie sprawdzona przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.optyk-wroclaw.com dobrałam tam odpowiednie szkła za przyzwoita cenę i w końcu jestem zadowolona ze swoich okularów bo sa idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×