Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoszukiwaczXYZ

Optyk Zeiss Łódź

Polecane posty

Gość PoszukiwaczXYZ

Witam, bardzo proszę osoby, które robiły sobie okulary u tego optyka w Łodzi o umieszczanie swoich opinii. Chciałbym sobie w tym punkcie zrobić okulary i nie wiem, czy jest to dobry pomysł. Opinia powinna zawierać następujące informacje: 1. jakość wykonania okularów, 2. jakość obsługi, 3. zakres cen, z którego można wybrać oprawę, 4. inne uwagi. Interesuje mnie także, czy ten optyk instaluje oryginalne soczewki Carl Zeiss, czyli takie, które posiadają grawerunek i certyfikat gwarancyjny. Proszę o NIE umieszczanie postów w stylu: "Zrobiłem/łam tam sobie okulary i jestem (bardzo) zadowolony/na.", ponieważ są one całkowicie bezużyteczne. Proszę o NIE polecanie innych optyków, gdyż mam z nimi złe doświadczenia. Pozdrawiam i dziękuje wszystkim, którzy zechcą konstruktywnie wypowiedzieć się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoszukiwaczXYZ
Zrobiłem tam jedną parę okularów do własnych opraw i nie polecam ze względu na mocno zawyżone ceny. Jeśli ktoś chce antyrefleks na soczewkach organicznych, to tylko Clarlet 1.5 Combi, czyli Clarlet 1.5 + CaratSuper. Wszystko inne nawet gorsze np. CaratMulti jest na zamówienie i uwaga droższe (np. LotuTec - 600 zł)! Para soczewek Clarlet 1.5 Combi u tego optyka to koszt aż 250 zł! Cena ze sklepu internetowego i katalogu Zeiss to 170 zł. Jeśli pójdziesz do mniejszego optyka, który wprawia soczewki Zeiss, to zapłacisz właśnie tyle, czyli 170 zł za parę soczewek. Do tego dochodzi 50 zł za wprawienie soczewek a przy odbiorze okularów nie otrzymasz do nich etui. W salonie nie uświadczysz tanich, czyli poniżej 50 zł a nawet poniżej 100 zł opraw. Po za tym sposób ich ekspozycji nie sprzyja dokonaniu wyboru. Moje okulary zostały poprawnie wykonane, co sprawdziłem u innego optyka. Podsumowując: Optyk Zeiss Łódź (EURO-OPTICAL) mocno zawyża ceny zarówno materiałów jak i swoich usług. Za każdą rzecz klient musi dodatkowo płacić a przy odbiorze okularów nie otrzymuje nawet do nich "gratis" etui. Co prawda optyk wykonuje okulary zgodnie ze zleceniem i stosuje oryginalne soczewki Carl Zeiss ale nawet o Certyfikat Gwarancyjny Carl Zeiss trzeba się samemu upomnieć przy odbiorze okularów! Ogólnie poprawnie ale za drogo, stosunek jakość/cena bardzo kiepski. Ten sam efekt można uzyskać u mniejszego optyka (który używa soczewek Zeiss) za znacznie mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jestem klientką tego salonu od wielu lat. Z tego powodu mam dość duże rabaty na okulary i soczewki, które tam kupuję. Raz zlecałam wstawienie szkieł do oprawek, które kupiłam za granicą w promocji. Okazało się ,że takie same mogłam zamówić w tym sklepie w podobnej cenie. Wytłumaczono mi, że do oprawek nie kupionych w sklepie wprawienie szkieł zawsze jest droższe bo firma nie zarabia na oprawkach, więc nie może nie zarabiać na szkłach. Potwierdzam, że wykonanie i serwis jest na jajwyższym poziomie. Raz skusiłam się na promocję w Vision Express i "niestety" musiałam wrócić do Zeissa bo szkła wypadały mi z okularów. Nie dostałam wtedy zniżki na nowe szkła... rozumiem. Moi znajomi (nie wszyscy) też robią w Zeissie swoje okulary i są raczej zadowoleni. Takiego wyboru oprawek nie ma nigdzie indziej a obsługa od lat ta sama (co daje dużo do myślenia) jest kompetentna i profesjonalna. Ja polecam OPTYK ZEISS i mam świadomość,że dobry towar i dobra usługa jest droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić optyka dla dzieci www.okooko.com.pl :) najlepsze jest to, ze moja córka ma wadę wzroku i dopiero tutaj okulistka potrafiła oszacować co to za wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Synder faktycznie jest dobra, aczkolwiek mpoim zdaniem o wiele opłacalniej jest kupic okulary po prostu przez internet. Porównajcie ceny w salonach z tymi na przyklad na galeriawidzenia.com , niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Skawka
Ja chodzę do okulisty w Ledanie w Łodzi i mają przystępne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie oczu przebiegło szybko, lekarz nie słucha co sie do niego mówi. Generalnie nie miła atmosfera. Soczewki nie zostały dobrze dobrane. Nie polecam. Badanie drogie i malo profesjonalne. Może jak sie jest ich klientem to lepiej sie jest traktowanym. Na samo badanie wzroku i dobór soczewek nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były klient
Zdecydowanie nie polecam optyka Zeiss Łódź niekompetentna obsługa, nie słowność, nie bierzcie pod uwagę możliwości gwarancji na okulary bo cokolwiek się z nimi stanie to wmówią że to wina mechaniczna. Zachęcają do zakupu i traktują Cie jak człowieka tylko w momencie płacenia...a po przekroczeniu drzwi już mają gdzieś komfort klienta. Nawet problem jest żeby dostosować okulary do twarzy gdy się zsuwają bo nigdy nie ma na miejscu osoby odpowiedniej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam szczerze, że nie znam tego optyka, bo ja od wielu lat robię zakupy w http://optykgreta.pl/, zchęcona niewygórowanymi cenami i dobrą jakości okularów, raczej już przy nich zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. http://optykgreta.pl/ jest moim odkryciem w Łodzi. Pokazali, że można sprzedawać fajne okulary, nie zdzierając przy tym z ludzi kasy. Zawsze też mają najmodniejsze modele, więc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o www.facebook.pl/okopharma. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×