Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oriflame Ważne Dla Mnie

ORIFLAME - konsultanci albo sponsorzy to bardzo ważne dla mnie

Polecane posty

Gość Oriflame Ważne Dla Mnie

Czy po jakimś okresie nieskładania zamówień automatycznie przestaje się być konsultantem Oriflame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Ważne Dla Mnie
Nie ma nikogo kto wie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa999
czlonkowstwo trwa rok i jesli w tym czasie z jakigos katalogu nie zlozysz zadnego zamowienia to wygasa (oczywiscie po tym roku), ale mozna je wznowic za jakas oplata, czesto sa promocje i ta oplata wynosi wtedy 1 zl, tak to chyba jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Ważne Dla Mnie
nikka, zatem mam teraz do Ciebie bardzo ważne pytanie, bo ostatnie zamówienie składałam 21 kwietnia, a 5 maja minął rok od kiedy wstąpiłam do klubu Oriflame więc zrezygnowałam z członkowstwa widząc, że wtedy trzeba było zapłacić za wznowienie 19 zł, a dzis wchodzę na stornę Oriflame i czytam, że wczoraj ktoś zrobił zamówienie na moje konto na 365zł - jak to możliwe? czy to nadal moje konto czy juz kogoś innego? bardzo proszę Cię o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa999
obawiam sie, ze Twoje. lepiej to szybko wyjasnij. ja keidys nie skladalam zamowien przez pol roku i moje konto nadal istnialo. i bylo moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa999
sluchaj, jest to etoretycznie mozliwe, ze ktos zamowil za Ciebie ale nie odbierze nic bez Twojej karty (lub dowodu osobistego). sprawdz, w jaki sposob zostalo zlozone zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Ważne Dla Mnie
No właśnie mam taką nadzieję, że bez dowodu ani bez karty nie odbierze, ale wyobraź sobie jaka jestem poddenerwowana tą cała sytuacją, bo nikt, po prostu nikt nie znał mojego hasła, ani nigdzie indziej jak na swoim własnym komputerze nie robiłam zamówienia, a do rana jeszcze tyle godzin... Jestem po prostu w szoku, że takie coś jest w ogóle możliwe. Z samego rana jadę do Oriflame, dzięki serdeczne i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Ważne Dla Mnie
Aha, jeszcez jedno pytanie o ile jesteś jeszcze - czy skoro przestałaś być konsultantką to zgłaszałaś to gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkaaa999
nie zglaszalam nigdzie. teraz mozna tez zlozyc zamowienie smsem, moze ktos pomylkowo wpisal Twoj numer i zamowil na Ciebie a nie na siebie. odebrac raczej nie odbierze, gorzej jak nie uznaja Ci reklamacji i bedziesz musiala zwrocic te produkty.... bo kasy nie zwracaja i trzeba potem zamowic na te sama wartosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa999
i napisz moze, jak sie sprawa rozwiazala dawno sie juz zastanawialam nad tym, co by bylo, gdyby ktos zamowil cos na moje nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes konsultantka i przez rok nic nie zamawiasz to po roku wygasa twoje członkostwo... jesli chcesz wiedziec wiecej pisz k.o.c.h.a.m@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Szukasz osoby która wprowadzi Cię w świat Oriflame? Napisz do mnie. gg 9142008. Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zapraszam do wypróbowania kosmetyków Oriflame. Naturalne SZWEDZKIE kosmetyki. Dołącz do Nas a będziedz kupować po cenach hurtowych (-23%). Sprzedawaj kosmetyki koleżankom a otrzymasz rabaty, prezenty. Zapraszam.Warto. Kontakt: www.my.oriflame.pl/kasiaoriflame mail.oriflameofe rta@gmail.com GG: 8614643 tel. 796096452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME
JUŻ DZISIAJ ZOSTAŃ KONSULTANTEM! TYLKO W ORIFLAME MASZ WIELE MOŻLIWOŚCI: * Możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków Oriflame * Możesz kupować produkty bez 30% marży * Możesz robić karierę, by zarabiać pieniądze * ......... i świetnie się bawić TYLKO W ORIFLAME * Program Witamy - prezenty dla nowych konsultantów * Programy lojalnościowe - nagroda co trzeci katalog WIEDZA KOSMETYCZNA * Szkolenia z pielęgnacji cery i ciała * Techniki i triki w makijażu * Spotkania tematyczne i konkursy KARIERA *Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich zarobków DOSTAWA * Pod wskazany przez Ciebie adres * Do filii i oddziałów * Do biur regionalnych PŁATNOŚCI * Kredyt na 14 dni Z NAMI MARZENIA STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ :) ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA, ZAPRASZAM AGATA kom 605 22 59 72 gg 5079706 mail agatamail@op.pl więcej na www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaoriflame
Poszukuje ludzi do fajnej pracy. Więcej szczegółów na gg. 5171966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka oriflame
Zapraszam serdecznie do mojej grupy lub na zakupy. Na początek 20% rabatu od teraz na zawsze, praca online, dostęp do nowości, nowego katalogu i spisu swojej grupy (by wykryć zadłużenie u kogoś, kto o nim zapomniał). Kontakt gg 5171966 lub skype gosiaczek19892020, tel: 669 216 582

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×