Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ortodonta dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję dla dziecka sprawdzonego ortodonty ze Szczecina, najlepiej centrum. Mógłby ktoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić bardzo dobrego specjalistę: dr Sromko, który przyjmuje w klinice stomatologicznej Froe w Szczecinie. Moja córka chodzi do niego rok i jej zęby bardzo szybko się prostują, jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a czy słyszałyście może o takim rozwiązaniu jak aparat lingwalny? Bo ja się mocno nad tym zastanawiam... Tutaj szczegóły takiego rozwiązania http://aparat-lingwalny.pl - ktoś może nosi i mógłby z autopsji mi powiedzieć, jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladadadaa
Ja wolałam założyć aparat dopiero będąc dorosłą, ponieważ dopiero wtedy to miało chyba sens. Pomogła mi dr Iwona Gnach-Olejniczak. A dziś mam ładne proste ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnych ortodontów mają w Rock Your Smile, http://centrum-ortodontyczne.pl. Warto pójść do dobrego, doświadczonego ortodonty, ja np. źle trafiłam, wyrzuciłam przez to trochę pieniędzy w błoto i jeszcze zmarnowałam trochę czasu. Dopiero zmiana ortodonty na p. dr Chruściel zaczęła przynosić efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić świetnego ortodontę z Łodzi z gabinetu Dream-med dr Joannę Ślusiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda, że pierwsza wizyta podobno powinna być w wieku 6 lat i wtedy jest stawiana pierwsza diagnoza. Stomatolog dziecięcy diagnozuje czy zęby rosną prosto, czy nie ma żadnych przesunięć, odchyleń, czy miedzy zębami nie ma zbyt dużej przerwy, albo czy nie nachodzą na siebie. Nie można iść wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak...ale np ja nie byłam jako dziecko i wyhodowałam sobie zęby każdy w inną stronę. i dopiero teraz zakładałam aparat, w Stomatologii Cichonia i jestem mega zadowolona ze trafiłam na tak fachową opiekę bo warto było jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×