Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ortodoxsja

ortodonta -wrocław

Polecane posty

Gość ortodoxsja

planuje sie wybrac od ortodonty we wro i chcilam abyscie polecili mi kogos dobrego, sprawdzonego prosze o porady, bo planuje założyć stały aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortodoxsja
nikt z wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek0000
Powiem tak na pewno nie patrz na cenę. Wiesz jestem z białego ale podejrzewam żę tak jest wszędzie. Że w mieście śą opinie ten tani ten drogi. Ja miałem tak że jak poszedłem do tego taniego to nie dość że gówno zrobił i nie nie chciał leczyć a kasę wziął. W końcu byłem na chirurgi szczękowej (u mnie wada nie tylko zębów ale i szczeki)Tam mi polecili lekarze i t tego podobno najdroższego . Fakt różnica w cenniku jest naprawdę spora. Ale poszedłem wchodzę a tam normalny gabinet a nie jakieś zadupie. Nie dość że ortodontka to jej mąż jeszcze chirurg szczękowy a nas tanie jeszcze stomatolog. Założyła kartę popatrzyła z żeby i kazała zrobić zdjęcia (nie wzieła kasy za pierwszą wizytę) Na ten sam dzień przyszedłem ze zdjęciami umówiła mnie na wycisk . I pierwsza opłata to dopiero za wycisk była 160zł. Kazała usunąć ósemki. Wczoraj u niej byłem nałożyła mi gumki separacyjne. I jeszcze szwy zdjeli mi po ósemce. I znowu kasy nie wzięła . A mój kumpel robił niby u tańszego zapłacił za wizytę pierwszą zapłacił za wyciski (więcej niż ja bo do kosztu wycisku policzyła jeszcze za wizytę) Za gumki 5 dych zapłacił chyba i za przymiarkę pierścieni tak samo . Ja za ty dzień na przymiarce podobno płacić nie będe dopiero za 2 jak już mi aparat bedzie zakładać to płace. Wiec powiem tak tanie mięso jedzą psy tu chodzi o zdrowie. A poza tym niby droższy a taniej wychodzi a leczę się u najlepszego ortodonty w województwie bo poza ta kliniką kobieta jest ordynatorem w szpitalu wojewódzkim na ortodnci a jej mąż był ordynatorem na chirurgi szczękowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortodoxsja
jakiś konkret, kto to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena23
bardzo drogo tam jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentos
Polecam www.ortho.pl Profesjonalnie, miło i nie drogo. Noszę aparat od roku i jestem bardzo zadowolony z wyników jakie już zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena23
wiecie coś o OrthoMed i o dr Iwanickim, ktoś się już u niego leczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ortosmile na jaracza jeden łuk damona kosztuje 3000zł!!!!! pierwsza wizyta 300 , a kolejne 150zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym wiedzieć gdzie przyjmuje we Wrocławiu dobry ortodonta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam niestety dobrego ...ale za to stanowczo nie polecam Omnidentu na Powstańców...masakra.... trzeba miec duzo wolnego czasu na dodatkowe(ciagłe problemy i NAPRAWY aparatu ) i mocne nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też noszę damona i za jeden łuk płaciłam 1500zł. Wizyty darmowe. Chyba, że wymienia drut, to wtedy 100zł. Ortodoncja w Wojkowicach-kawalątek za Wrockiem. Cały nasz powiat sie tam leczy, wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym miła atmosfera, bardzo dobra organizacja tej kliniki, dobry sprzęt, możliwość spłaty w ratach i pani doktor z całą ścianą dyplomów z róznych kursow (w tym zagranicznych) na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otro.....
ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o ortho? ile kosztuje aparat stały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszy
a mozna tel do tych Wojkowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredowata
ja wlasnie zalozylam czesc aparatu u dr iwanickiego (orthomed)-na razie ciezko mi duzo powiedziec, ale w porownaniu z ortodontka u ktorej mialam sie pierwotnie leczyc (dr smogorzewska-majcher)sprawia o wiele bardziej konkretne i profesjonalne wrazenie-wytlumaczyl mi wszystko, opisal co bedzie robic itd wybralam go na podstawie opinii z netu-glownie ze strony znanylekarz.pl mam niestety duze stloczenie i bede musiala wyrwac 4 4ki ceny nie sa niskie-4000zl za metalowy aparat na gorna i dolna szczeke+ zakladanie 150zl miesiecznie za wizyty (niezaleznie od ilosci wizyt, ewentualnych awarii itp) ale poprzednia orto mowila mi, ze za luk bierze 1400, potem sie nagle zrobilo z tego 1600zl-wiec niewiele mniej a wrazenie znacznie gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam pytanie do 98 procent Kobiety... Mogłabyś napisać mi coś więcej o twoim orto? Jestem z Wrocławia i znajduję się na etapie konsultacji. Byłam u dr Iwanickiego, ale całkowity koszt leczenia to 9000 ( góra ceramiczna, dół metalowy) Trochę mnie to przeraża... Więc postanowiłam szukać dalej. Podaj nazwisko albo nazwę gabinetu. Pozdrawiam serdecznie. Albinoska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam pytanie do 98 procent Kobiety... Mogłabyś napisać mi coś więcej o twoim orto? Jestem z Wrocławia i znajduję się na etapie konsultacji. Byłam u dr Iwanickiego, ale całkowity koszt leczenia to 9000 ( góra ceramiczna, dół metalowy) Trochę mnie to przeraża... Więc postanowiłam szukać dalej. Podaj nazwisko albo nazwę gabinetu. Pozdrawiam serdecznie. Albinoska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_PPP
A ja Ortosmile nie polecam Byłam i strasznie drogo a pomarańcz mnie odstrasza. Ale to osobiste zdanie- może ktoś lubi ;)- najgorzej ze drogo- 300 za konsultację i 150 za każdą wizytę... masakra. Ja poszłam na Wyszyńskiego do ARtident do dr A. Paradowskiej. Profesjonalna i niedroga pomoc orto. . polecam ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kela28
orthosmile to naciągacze. pierwsza wizyta niby darmowa ale trzeba zapłacić 300 zł + 100 zł zeby P. dr zrobiła Ci plan leczenia. w tych 300 zł sa zdjecia+wyciski oraz zdjęcia do albumu rodzinnego;-), których nie możesz odzyskać jeśli stwierdzisz ze jednak nie chcesz u nich robic aparatu... a ceny są 3-razy wyzsze niz u innych. łuk daimonda kosztuje 3500*2+wybielanie, licówki i inne pierdoły o których nie masz pojęcia i nie wiesz czy są tak bardzo konieczne, ale dla p. dr są konieczne bo to kasa a poza tym on a zajmuje sie twoją urodą nie tylko zebami. osobiscie uważam ich za naciągaczy. poza tym uwazaj bo mozesz sie znaleźć u nich na okładce reklamowej: przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułak
A ja z przyjemnościa chodzę do ARTIDENTU Blisko bo na Wyszyńskiego ( w każdym razie ode mnie) i super. Pani Paradowska jest świetną miłą kobietą, która jakoś zawsze budzi we mnie szczerą sympatię i satysfakcję. Na pierwszą wizytę przyszłam ze zdjęciem, zrobiłam w innym gabinecie, ale nie zdecydowałam się tam na leczenie bo chcieli mi usunąć 3 zęby o zgrozo. a u pani doktor w Artident udało się je zatrzymać, twierdzi zresztą, że jest przeciwniczką usuwania zębów jeśli jest jakaś szansa żeby leczenie powiodło się mimo to. myślę że ten gabinet do dobry wybór na tle moich doświadczeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Bardzo dobry ortodonta jest w livedencie. Sam korzystam i polecam Ci. Bardzo tanio i wysoka jakość usług. dam Ci stronę : http://www.live-dent.pl mozesz sprawdzić lub spytać dokładniej co Cie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ortodoncja
Bardzo dobry ortodonta znajduje się na Kwiskiej 5/7. Na prawdę dobra atmosfera i przytulny gabinet. Poza tym koszty nie takie wysokie, serio polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj na wizażu. Tam jest sporo wątków "aparatowych", m.in. "polecany ortodonta" i pełno "aparatek" z różnych części Polski. Ja się leczyłam akurat w Krakowie, więc Ci nie pomogę. Jedno co mogę powiedzieć, to że nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na leczenie! A wydałam ich sporooo... Ale zdecydowanie warto było. Aparat zdjęłam rok temu, nosiłam 2.5 roku, dziś mam piękne ząbki, nic się nie dzieje, uśmiecham się szeroko, nabrałam masę pewności siebie (i straciłam nieco masy ciała - przez pierwsze miesiace noszenia, co akurat na plus!) bo pozbyłam się jednego z największych kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam górną piątkę obróconą o 90° zajmuje tym samym więcej miejsca i skrzywiła mi jedynki chcę wyprostować stałym aparatem. Ortodonta polecił usunięcie bo obrócić ząb o 90° jest niemożliwe ''to tak samo jakby wyrwać i wsadzić z powrotem''. Co myślicie o tym proszę o pomoc szkoda mi trochę wyrywać zdrowy ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia91italia
Siostra mojego chłopaka zakładała aparat na zęby w zakładzie Omnident i jest zadowolona, mają tam dobrego ortodontę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka leczy zęby w omnident. 5 miesięcy temu miała tam zakładany aparat na zęby, widać pomału efekty, wizyty są regularne i nie ma problemów (nie odwołują wizyt jak niektórzy lekarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×