Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbarka Mik

Ortopeda Kraków

Polecane posty

Gość Barbarka Mik

Poszukuję porad na temat ortopedy w Krakowie. Osobiście chcę się zapisać do doktora Rafała Więcka bo wiele dobrego o nim słyszałam, ale też może ktoś z was chce się ze mną podzielić swoimi doświadczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do niego chodziłam i byłam bardzo zadowolona- ma podejście do pacjenta i jego dobro stawia na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry lekarz. Spokojnie wytłumaczy ci co i jak nie będzie sie spieszył co jest ważne zeby dobrze zrozumieć swoje urazy. Jest miły i widać ze już nie jedno widział i wie jak postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina24
pan Więcek to bardzo fajny lekarz, jestem młodą osobą i świetnie się z nim dogadałam, ma podejście do swoich pacjentów a przede wszystkim potrafi doradzić przy problemach ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska1
Też jestem zadowolona z jego pomocy . Co prawda nie dolegało mi nic poważnego ale doktor był miły i umiał mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly56
co do pana Więcka macie rację, zdecydowałam się na wizytę głównie po opiniach w necie, bo kilku lekarzy wcześniej zwiedziłam, bezskutecznie niestety, no i w sumie dobrze zrobiłam, przede mną zabieg niestety, ale orzynajmniej mam wszytsko zdiagnozowane a to pocieszenie dla mnie po kilku miesiącach niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 41
Polecam doktora Rafała W. Znany lekarz, dobry specjalista i ma wiedzę z wielu obszarów także o wiele można zapytać. Ja do niego chodziłam po wypadku na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jak chodzi o polecenie dobrego ortopedy to w klinice Prima Med w Krakowie przy ul. Cieszyńska 16 

 Ja tam chodziłam ze swoim dzieckiem bo miało poważne problemy z chodzeniem. Bardzo nam lakarz pomógł, chodz leczenie chwilkę trwało, ale teraz jest już coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×