Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saabina2

osoby z przewlekle podwyższoną temperaturą pomocy!

Polecane posty

od 3 miesięcy mam stany podgorączkowe ok 37,3. Nie pomagają leki na zbicie. Temperatura samoistnie schodzi mi w nocy. czasem bolą mnie mięśnie i stawy. Robiłam badania: tsh, morfologia+rozmaz, posiew moczu, rtg płuc, usg jamy brzusznej, bilirubina, glukoza, aspat, alat, aso, chlamydia pneumonia,bolerioza, doplerr, echo serca, crp, ob- wszystko w normie. czekam na wyniki posiewu krwi i odczynuwalerego rosa(czynnik reumatologiczny). byłam też u laryngologa i ginekologa. nikt nie wie, co to jest. już sugerują mi nerwy, w co niebardzo wierzę. Czy ktoś tak miał? co wam pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie miałam takiej sytuacji ale jeśli robiłaś tyle badań i wyszły dobrze oraz jeśli pozostałe wyjdą dobrze to nie powinnaś się przejmować bo to może być nerwicowe. Tak mi się wydaje. I myślę, że nie powinnaś zbijać takiego stanu gorączkowego środkami typu;apap, nurofen itp. Zbija się gorączkę powyżej 38 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówcę
nie powinno się obniżać temperatury poniżej 38 stopni, zrób też badania kału odnośnie pasożytów, polecam też zioła Nervosan oraz lipę, malinę i czarny bez, spróbuj, nie zaszkodzi a może to wina termometru ? w nocy temperatura ciała zawsze się obniża, to całkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termometr jest ok-mierzyłam kilkoma. w między czasie byłam chora, dostałam antybiotyk i nawet wtedy temperatura nie zeszła, a tak to jej nie obniżam, kiedyś próbowałam, nic to nie dało więc przestałam. boję się tylko, że coś mi jest i powinnam się leczyć, ale na co? czytałam stare wątki na kafeterii o ludziach z podobnym problemem więc wiem, że takie rzeczy się zdarzają. Zastanawiam się czy komuś udało się z tym uporać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllka
z nerwów temperatura moze wzrosnac nawet do 37,6.Jest to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto wydać trochę więcej kasy ale kupić już sobie nowszej generacji termometr czyli z podczerwienią. Zmierzy i gorączkę i tak samo można nim sprawdzać jaką temperaturę ma powietrze czy konkretne przedmioty. Sama używam aparatu Baby Temp ale wybór jest spory, jest z czego sobie coś wyselekcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria99x
Przydaje się termometr bezdotykowy który mi brat sprezentował - Baby Temp, można dużo czasu zaoszczędzić przy takim badaniu na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U synka bardzo fajnie zdaje egzamin badanie bezdotykowe, mam aparat Babytemp z podczerwienią i można dziecku darować niepotrzebnych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy małych dzieciach żeby maluchowi stresu oszczędzić to polecałabym bezdotykowy termometr np. Babytemp, to jest polska firma Sanity, 3 lata gwarancji mam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest BabyTemp – bardzo dokladny + jeszcze mozesz go kupic w zestawie z kompresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten co ja mam Baby Temp jak na razie zero problemuw dlugo trzyma bateria wyswietlacz na ktorym wszystko widać z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na model Baby temp chociaż trzeba przyznać że tych termometrów ir to jest teraz sto milionów...Tu mi się podoba że to polska marka, gwarancja jest długa i sam kształt poręczny, wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko mierzy Baby Temp, no i najważniejsze że nie trzeba takiego termometru nigdzie dziecku podkładać pod pachę itp. tylko całe badanie jest zdalne, z dystansu, dużo bezpieczniej i higieniczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też bym na pewno pochwaliła w BabyTemp że na jednym komplecie baterii działa bardzo długo nie ciągnie przesadnie tej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma piernik do wiatraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
Dnia 20.09.2018 o 16:54, Gość gość napisał:

I też bym na pewno pochwaliła w BabyTemp że na jednym komplecie baterii działa bardzo długo nie ciągnie przesadnie tej energii.

Tez zdecydowanie polecam tem termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×