Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DariaDaria_Daria

Osteopetroza -Szukam osob ktorzy spotkali sie z ta choroba

Polecane posty

Gość DariaDaria_Daria

Bardzo prosze o pomoc, jesli jest ktos kto choruje na Osteopetroze , albo zna osoby chore, prosze piszcie.Potrzebuje rad, w mojej rodzine jest osoba ktora choruje na ta wlasnie chorobe.Bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta__1981
A co to za choroba, nigdy nie słyszłam o czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta__1981
chyba Ci się pomyliło z osteoporoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
trzeba brac wapno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria daria_daria
Nie pomylilo mi sie, Osteopetroza(marmurkowa choroba kosci)podobna nazwa do osteporozy, jesli ktos slyszal albo kogos zna kto choruje na ta chorobe to prosze niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria daria_daria
Kafeteria a wiesz cos wiecej?Mozesz mi cos napisac o tym dziecku? Oczywiscie napisze, tylko, ze nic nie wiem o tej kobiecie...gdybys mogla cos napisac, moze to nie ta choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria daria_daria
ludzie czesto myla osteopetroza z osteoporoza, to bardzo podobne nazwy chorob, czy dobrze przeczytalas nazwe?Jesli tak to napisze bo bardzo potrzebna pomoc i wiedza o tej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProArgi9 Plus zwiększa masę mięśniową, zachowuje gęstość kości, oraz dzięki wspomaganiu produkcji hormonu wzrostu, przyspiesz redukcje tkanki tłuszczowej. Dzięki tym właściwościom może być przydatny w kontrolowaniu wagi i podczas treningów siłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postać łagodna jest mi znana, ale jeśli chodzi o dziecko i szybka odpowiedz, to wnioskuje, że chodzi Ci o postać złośliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją jestem chora na ta chorobę Mam 55 lat. Całe życie coś mi dolegalo . Choruje na serce, nerki, zakrzepowe zapalenie żyl , częste bóle ścięgna,przytarczyce . Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie osteopetroze . To choroba genetyczna . Bardzo rzadka . Nikt nie umie mi pomóc . Chodzę do endokrynologa , kardiologa, nefrologa . Myślę że choroba ma mimo wszystko przebieg łagodny . W przeciwnym razie już dawno by mnie niebylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam osteopetrosis. Minęło dozo czasu ale może ktoś potrzebuje kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...jestem niestety "posiadaczem" tej choroby i troszkę doświadczenia w tym temacie już zebrałem, rzeczywiście mało jest informacji na ten temat, nawet lekarze spotykając się z tym określeniem, nie są w stanie udzielić jakichś sensownych informacji, gdybym mógł w czymś pomóc, służę swoją skromną wiedzą.... k.s.jabloniec@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stjopa
Jest to choroba genetyczna moj syn byl chory na osteopetroze dzis ma 24 lat i jest zdrowy cudowny i bardzo inteligentny bardzo pomogl nam profesor Jedrzejczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym sie skontaktowac z kims kto pomoze mi w tej chorobie i powie cos więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
Witam, u mojego syna zdiagnozowano osteopetroze. ma 2 lata. jaki lekarz moglby nam pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam niech pani jedzie do Lublina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×