Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anukas

osteoporoza

Polecane posty

co bierzecie na osteoporozę, jak się czujecie po tych lekach , ja biorę ostolek i pobolewa mnie zoładek , nie chcę scharatać żoładka ale co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolaaa
Kup sobie OsteoSanum z firmy Vision na kości. Na pewno Ci pomoże, i nie zniszczy ci żołądka ani niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zaczęła uprawiać sport i wzgbogaciła dietę o więcej produktów z witaminą D i wapniem. Tak zalecił lekarz na wizycie kontrolnej kiedy była w wieku 46 lat. A to dlatego, że jej mama (a moja babcia) miała właśnie takie problemu. I jaki efekt? Dzisiaj mama ma prawie 60tkę i trzyma się świetnie. Możecie poczytać jak sport wpływa na kości: http://www.menopauza.pl/osteoporoza_42/zycie_z_osteoporoza/uprawianie_sportu_wrogiem_osteoporozy_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powazny bład ze wit D z wapniem,pewnie ma teraz wieksze zatory w zyłach ,wapni odkłąda sie w naczyniach krwionosnyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koneweczka dziś Totalne bzdury koneweczko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę wit.D3 1000j.m. + calperos 1000 po 1 kapsułce każde /doba przepisane przez lekarza. mam 63 latami będe to brala do konca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do koca zycia..czyli do koncza zycia bedziesz chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ufo to najlepszy folmik,wogóle bzdura jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Dokładnie nie wklejacie filmików o ufo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokłądnie to nie bo nic w zyciu nie jest takie samo,jak nie ma dwóch jednakowych kropel wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pisz na temat zamiast smarowac glupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same leki z apteki bez recepty nic nie dadza. Wiem bo już to przechodzilam. Trzeba jak najszybciej udac się do lekarza, im szybciej tym lepiej. Ja bylam w gabinecie www.one-med.pl i powiem szczerze, ze leczenie przebieglo bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim ciało lubi ****** wysiłek, kości są tym mocniejsze, im bardziej je obciążamy. Absolutne minimum to szybki 40-minutowy spacer 3-4 razy w tygodniu. Dobry jest też spacer z kijkami nordic walking. Trzeba przyjmować je na czczo popijając szklanką wody. Po ich połknięciu nie możesz nic jeść ani też kłaść się przez co najmniej 30 minut. W aptekach dostępne są też preparaty na osteoporozę przyjmowane raz w tygodniu, raz w miesiącu. Olimp-Chela-Calcium D3 wapń z witaminą D3, Olimp Labs).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zmien lekarza, u mnei pomoglo, bo poprzednia ginekolog chyba nie bardzo wiedziała jak się za to zabrac. Na szczescie odkad bylam na wizycie u www.one-med.pl nadeszla spora poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena44
W przypadku leczenia osteoporozy jak i w jej profilaktyce coraz częściej stosuje się witaminę K2 . Mojej mamie jej zlecił to http://nutrisolmedica.pl lekarz i jest poprawa, szkoda że wcześniej tego nie stosował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies czytalam ze japonczycy testuja maryche, bo podobno swietnie goi zlamania i wzmacnia kosci, czyli na osteoporoze rowniez. Ten zajzajer ktory mi lekarz przepisal i bralam 4 lata a wyniki coraz gorsze odstawilam. Bo wole miec slabe kosci niz rozwalic sobie watrobe i zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do lekarza www.one-med.pl bylam wlasnie na pierwszej wizycie i w sumie lekarz powiedziala, ze na pewno sie poprawi przy stosowaniu zalecen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie brać leki, to nie będę się wypowiadać, bo to najlepiej lekarz powinien o tym decydować i jeżeli ma się dolegliwości po jakichś lekach, to też należy to skonsultować. Od tego są lekarze, żeby dobrze dobrali kurację :) jedynie mogę podpowiedzieć suplement z witaminą K2, która ma wpływ na wapnienie kości, Kinon http://www.kinon.com.pl/ witamina K2 jest tam z wyciągu z natto, to podobno bardzo dobre źródło, a sam preparat można przyjmować w tabletkach no i w spray i kroplach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaz
Wczoraj odsłuchałem godzinnego wykładu p. Zięby na Youtubie. Omawiał temat odwracania arteriosklerozy. Wg niego trzeba pomóc organizmowi w prawidłowym lokowaniu wapnia. Czasem zdarza się że zamiast w kościach organizm odkłada wapń w tętnicach. Jest to podwójnie szkodliwe bo kości nie dostają wapnia i osteoporoza a tętnice są zatykane. Samo zwiększanie ilości wapna może być niebezpieczne bo możemy wzmóc proces zatykania tętnic. Trzeba pomóc organizmowi we właściwym kierowaniu wapna do kości. Możemy to zrobić biorąc vit. K2 MK7 oraz vit. D3 i vit A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo pomagaja wyjazdy do uzdrowiska, osobiscie jezdze do www.uzdrowisko-swieradow.pl maja swietne zabiegi i dobrych specjalistow w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym suplementem, który pomaga przy osteoporozie jest Neoglandyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więcej informacji na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neoglandyna zawiera kwasy omega 3 6 9, które są dla zdrowia bardzo ważne. Ma wiele zastosowań, bo jest suplementem i wspomaga leczenie np. osteoporozy, suchej skóry czy nawet astmy i chorób serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to się zgadza. Te kwasy są dobre ogólnie dla zdrowia, regulują więc gospodarkę organizmu. A na suchą skórę Neoglandyna rzeczywiście jest super, moja mama pozbyła się suchych łokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia bierze Neoglandynę dla wzmocnienia ogólnie organizmu. Te kwasy są dobre dla serca, kości, skóry. Jeszcze nie widziałam tak wszechstronnego suplementu, ale fajnie, że ktoś zamknął kwasy omega w jednej tabletce, bo są bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×