Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olusiaxxx18

Owłosienie na ciele :(

Polecane posty

Gość Olusiaxxx18

Witam wszystkie Panie :) Mam 18 lat. Mam pewien uciążliwy dla mnie problem. Chodzi o włosienie na ciele. Zawsze miałam troszke wiecej wloskow na ciele niz inne dziewczyny ale kiedys sie tym nie przejmowałam. Jednak od kilku miesięcy zauwazyłam duzą zmiane w ilosci tych wlosków. Przede wszystkiem pojawiły się na TWARZY a kiedys nie miałam, są to jasne cienkie wloski ale jest ich coraz wiecej i sa coraz dluzsze ( najbardziej broda, policzki i koło ust). Nastepnie brzuch ( masakra ! ) oraz plecy ! Rowniez jasne , ale długie i jest ich duzo :( Oczywiscie ręce, nogi, uda, posladki....Wszedzie :/ Nawet na dłoniach ( zawsze mia łam na nich włoski), a na palcach rowniez jest coraz wiecej włoskow. Jestem po prostu załamana! Co ja mam z tym robic? Jak narazie depiluje sobie tylko ece depilatorem i gole nogi zwykłą maszynką. A co z resztą? Nie stac mnie na zadne depilacje laserowe itp w salonach kosmetycznych :( Niedługo ide do endokrynologa, boje sie ze to pcos albo hirsutyzm :( Załamie sie chyba.... Jak to usunąć? Co z tym robic? Najbardziej jestem załamana twarzą, bo to tak widac..a na słoncu maskara. Słyszałam o takiej metodzie jak NITKOWANIE i własnie zastanawiam sie czy nie sprobowac z tym na twarzy, ale boje sie,,,Prosze dziewczyny pomozcie, doradzcie cos, czy wy tez macie taki problem, albo mieliscie? Proszę o jakies rady bo zwariuję :( Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się zacznie reklama salonów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz takie duże problemy, to moim zdaniem najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia może być depilacja IPL. Mam Panasonica - efekty są super dokładne a depilacja w ogóle nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×