Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nangość1679

Owsiki a okres

Polecane posty

Gość Nangość1679

Od jakiegoś czasu mam pewien dziwny problem. Jem w zasadzie zdrowo i dbam o higienę. Na co dzień jest raczej dobrze. Problem pojawia się gdy mam miesiączkę. Tego samego dnia gdy dostaje miesiączkę pojawiają się też owsiki. Dodam że mam nieregularne miesiączki. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej porady oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nangość1679
Oczekuje podpowiedzi skąd to się bierze i jak się tego pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierze się z braku higieny, z nie mycia rąk po toalecie, z siadania na nieznajomej muszli. Są na to tabletki, lykasz przez 2 tygodnie i robaki znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nangość1679
O higienę dbam :/ mam na ten temat pewnego rodzaju fobie że tak to nazwę. Jakie tabletki? Bo ten problem mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tolerujesz to od wielu miesięcy i nic z tym nie robisz? To obrzydliwe ...rozumiem u dzieci ale u osoby dorosłej?? nie ściemniaj o higienicznym trybie życia bo obecność tych pasożytów świadcy o czymś zupełnie odwrotnym. idz do lekarza a ze wstyd,trudno ,bedzie nauczka aby myc rece ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do apteki i prosisz o tabletki na owsiki. Nie wiem jakie będą u Ciebie nw aptece na stanie. No niestety, ale owsiki nie biorą się z powietrza. Więc albo ty nie dbasz odpowiednio o higienę, albo któryś. Twoich domowników. I radze wygotowac piżamę i bieliznę po skończonej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydlistwo , tyle chodzic z robalami i nie przeszkadza ci to ? tabletki sa na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoby w twoim otoczeniu tez powinny przejsc kuracje...w wysokiej temperaturze pierzesz reczniki ,posciel,bielizne...obcinasz krótko paznokcie i ZAWSZE dokladnie myjesz rece,nie jesz brudnej zywnosci,nie korzystasz z cudzych naczyn itp. odrobacz ziwerzeta. oprocz tabletek sa syropy. babciny sposob to jedzenie estek dyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nangość1679
Ale dlaczego one są wtedy gdy miesiączka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres nie ma z tym nic wspolnego...poczytaj w necie...po prostu okres wylegania trwa ok 30 dni i zbiega z czasem miesiaczki. TO ZE NIE WYLAZA CI Z DOOPY to nie znak ze jestes zdrowa...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miec coś z tym wspólnego. Bo skoro już parę miesięcy chodzisz z robakami, to niestety ale one mogą zalegnac się nie tylko w twojej dupce ale i w pochwie. Jednym słowem, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tabletki na receptę pomogą!!!!! Jak się wstydzisz to powiedz lekarzowi ,że twojej koleżanki dzieci mają owsiki i doradziła ci kuracje,bo przebywałaś z nimi często. Jak je zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpliwe bo musialaby je znajdowac na podpaskach a pewnie ma je w ''tradycyjnym'' miejscu...chociaz jej zaniedbanie moze doprowadzic do czego takiego. co za obrzydliwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:29 taka sciema nic nie pomoze. Moja corka kiedys zarazila sie w przedszkolu. Lekarz dostosowuje dawkę leku do tego ile dana osoba waży w kg ,osoba dorosla potrzebuje wiecej niz dziecko. Lekarz bedzie dobrze wiedzial o co chodzi jesli zacznie pitolic o dzieciach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa a w nocy się podrapie, potem nie umyje dokładnie rąk i dziwi się że ma owsiki. Boże widzisz a nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty idz najpierw do psychiatry , p******a jestes tyle czasu z robakami chodzic , jestes oblesna , obrzydliwe to jest , jak sa owsiki to odrazu do lekarza po leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chodziło mi o to aby powiedziała ,że ma podejrzenia,że załapała od dzieci :D Przepisze jej profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, omyłkowo zapuściłem dziecku do oka zamiast kropli dicortineff, krople do nosa xylometazolin. Oczy natychmiast przemylem! Dziecku jakby nic nie było. Pomóżcie, czy to może mieć jakieś gorsze skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź do apteki poproś o Pyrantelum Medana. Przyjmuje się dwie dawki w odstępach czasowych. Działają one na dwa pokolenia owsików, skutecznie uniemożliwiając dalsze rozmnażanie się w okolicach o***tu. Wzmóż higienę. Zajrzyj na www.bezowsikow.pl po szczegóły jak oczyścić z nich dom. To bardzo ważne! Pyrantelum muszą przyjąć wszyscy domownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba problem w ponownym zarażaniu się jajami owsika....Wysprzątaj wszystko na mokro i idź po to Pyrantelum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź po lekarstwo w końcu! Bo będzie gorzej.Teraz jest bez recepty.Może w końcu każdy kto podejrzewa owsiki zacznie się leczyć i przestanie zarażać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że słodyczy też sie ich dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego dziwactwa które robi taki atak ja z tym samym problemem borykam się już kilka lat a nie miesięcy bardzo dbam o higienę po prostu bardzo a Mam dokładnie ten sam problem każdego razu jak dostanę miesiączkę dostaje owsiki przecież owsiki są w odbycie miesiączka wydobywa się z pochwy Więc co jest wspólnego też nie mogę znaleźć na to odpowiedzi ale fakt takie coś jest istnieje jest to z******tym problemem więc kochana nie krytykuj Jeżeli masz g****o do powiedzenia w tym temacie bo nie wiesz o czym mówisz najłatwiej kogoś od brudasów wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie wina faceta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajeczko owsika można połknąć z powietrzem Lub mozna się zarazić dotykając klamkę chociażby Można bez recepty kupić w aptece pyrantelum medana - jest to lek wydawany bez recepty w postaci zawiesiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×