Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość www.ozonowanie.com

ozonowanie

Polecane posty

Gość www.ozonowanie.com

Usuwanie zapachów, bakterii, roztoczy, alergenów ( mieszkania, biura, samochody, klimatyzacje ) www.ozonowanie.com Tel. 665-132-521, 795-233-604 Oferujemy następujące usługi : - Ozonowanie pomieszczeń ( mieszkania, domy, magazyny, szpitale, chłodnie, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, pokoje hotelowe, domki letniskowe, siłownie, szatnie, bary, restauracje itp. ) Dzięki ozonowaniu pozbędą się Państwo nieprzyjemnych zapachów wszelkiego rodzaju ( dym tytoniowy, zapachy odzwierzęce itp. ),alergenów, bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników grzybów. - Ozonowanie samochodów Zabieg ozonowania umożliwi usunięcie każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu. Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację . Metoda ta pozwala na całkowite usunięcie przyczyn zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, przewożenia zwierząt, zaniedbań w serwisowaniu klimatyzacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzęęęę
a co to za nowe bzdury? Ozon w powietrzu w dużym sttężeniu jest trucizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.ozonowanie.com
zgadza się, dlatego po zabiegu ozonowania wietrzy się pomieszczenie przez ok. godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bez ozonowania
powietrzę godzinę to będzie taniej a skutek podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonowanie.com
Ok, możesz wietrzyć, ale co z tego. Nie usuniesz zapachu papierosów wsiąkniętego w ścianę, zapachu spalenizny po spaleniu mieszkania lub nawet garnka. My dajemy 100 % gwarancję sukcesu. Pozdrawiam Adam Hłond ozonowanie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.11.09 [zgłoś do usunięcia] nie wierzęęęę Ale w odpowiednim stezeniu jest bardzo dobry.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie jest niesamowicie skuteczne np. po zalaniu mieszkania. Zapobiega pojawieniu się grzyba czy innych świństw. Ja skorzystałem z firmy Airozone w Warszawie, tanio biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale biora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ozonowanie jest bardzo skuteczna i ekologiczna metodą likwidowania zapachów, pleśni, grzybów. Nie bez powodu nowoczesne baseny się ozonuje, a nie chloruje. Nawet restauracje stosują ozonowanie aby zmniejszyć zapachy z kuchni. Lekarze często polecają ozonowanie pomieszczeń osobom, które maja alergię. Moja znajoma lekarka wyedukowała mnie w tym temacie. Ja swój ozonator kupiłam tu, jest duży wybór, z kilkanaście modeli http://zdrowiemojapasja.pl/jonizatory_ozonatory_powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystałem z panów od Airozone, ozonowałem akurat nowe pomieszczenie do mojego sklepu z żywnością. Skutecznie poradzili sobie z przykrymi zapachami które tam dominowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie centrus http://www.hruzewicz.pl/ przeprowadzal ozonowanie pomieszczen (lublin). Teraz pomieszczenia sa odswiezona, nic nie czuc. Od czasu do czasu warto przpeorwadzic taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ozonowanie, ponieważ sama je stosuję. Zapraszam do www.zdrowiemojapasja.pl Zawsze można zadzwonić i zasięgnąć informacji (tel. 500 800 393) Ozonowanie można stosować samodzielnie w domu i jest to bardzo prosta czynność. U osób z alergią na roztocza ozonator może spowodować ustąpienie objawów lub ich znaczne zmniejszenie. Lekarze coraz częściej polecają ozonowanie przy alergii na kurz i roztocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie rzeczywiście jest dobre dla alergików. Mi mieszkanie ozonują panowie z firmy airozone.pl (raz na 4 miesiące). Dzięki temu mój syn może swobodnie oddychać, nawet w takim okresie pylenia jaki mamy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele jest sposobów na walkę z grzybem, jednak faktycznie najskuteczniejsza to ozonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieszkaniu panuje straszna wilgoć, we wszystkich pokojach mamy pochłaniacze wilgoci a w łazience to jakaś masakra. No i właśnie ostatnio pojawił się grzyb. Jestem bardzo wrażliwy na środki chemiczne, więc nie mogłem samemu się tego pozbyć. Skorzystałem z usługi ozonowania, bo słyszałem, że nie jest szkodliwe dla zdrowia i otoczenia - i faktycznie! Nie dość, że nic nie czułem to grzyb zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isater
Odezwałam się do polecanej przez kogoś wyżej firmy Green Style http://alergia-ozonowanie.pl/ nie do końca jeszcze wierząc w to, że taki zabieg się sprawdzi w moim przypadku. Ale muszę powiedzieć, że firma stanęła na wysokości zadania i jedyne czego żałuję, to fakt, że zwlekałam z tym tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
U moich rodziców w domu tez jest grzyb i namawiam ich na zamówienie ozonowania z http://ozongenerator.pl/ lub zakup ozonatora. Życie w domu zanieczyszczonym przez pleśń nie jest zdrowe i oni to wiedzą ale do ozonowania nie mogę ich przekonać. Mają pochłaniacze wilgoci (które nic nie dają) i uważają ze to wystarczy. Jak ich przekonać, ze nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terikiecik
Ja ozonuję dywany ( w klinice dywanów we Wro) ze względu na zapachy psa i kota i z efektów jestem mega zadowolona, polecam zarówno ozonowanie, jak i firmę rzecz jasna, bo robią super robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zdecydowałam się w tym roku na ozonowanie ale w aucie. Był już strasznie nieprzyjemny zapach. Jeśli interesuje was serwis klimatyzacji samochodowej to w tym warsztacie w Olsztynie mają teraz promocje http://motostrefa.olsztyn.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy ozonator na http://maszynyparowe.com/category/ozonatory/ :) mamy 2 auta a do tego przez pewien czas maż jeżdził tirem i przydawał sie bardzo. Faktycznie usuwa wszystie zapachy z auta łacznie z papierosami (mąż niestety pali także wiem to z autpsji ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuje się dwoma rękami pod postem terikiecik a propo kliniki dywanów z Wrocławia. Jestem zmuszona oddawać regularnie dywan do czyszczenia, ponieważ córa jest alergikiem na roztocza. A dywan mało nie kosztował i na początku obawiałam się ,ze tak częste pranie moze go uszkodzić. Jednak jestem spokojna, bo za każdym razem dywan wraca jak nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ozonowanie ma jeszcze jedną zaletą - dezynfekuje i możemy cieszyć się świeżym powietrzem :) szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor_Beck
Ozonowanie to świetna metoda na np. usunięcie zapachu spalenizny po pożarze lub usunięcie nieprzyjemnego zapachu w domu po remoncie lub malowaniu. Ja ozonowałem dom po jego budowie, aby usunąć z niego zapach betonu, kleju, farb i tym podobnych rzeczy. Zrobiła mi to firma Inpest, która zajmuje się ozonowaniem, dezynfekcją, zarówno w zakładach przemysłowych, jak i dla zwykłych klientów. Po ozonowaniu w domu jest przyjemnie i bez przykrego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam ozonowanie w mieszkaniu ze względu na uciążliwie utrzymujący się zapach papierosów. Nie mogłam sie go pozbyć, zaden odświeżacze powietrza nie pomagały.. ;/ dopiero ozonowanie od http://ozongenerator.pl/content/22-uslugi-ozonowania dało pożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ozonowanie pomogło na zapach papierosów w aucie, które kupiłem. Zamówiłem ekipę Airozone, mało wzięli, a zapach już nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich zamawiałem, tylko do mieszkania, bo pojawiła się pleśń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wystarczyło jedno ozonowanie? Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wystarczyło jedno, wydaje mi się, że przy takim problemie powinno wszędzie być ok, ale to ekipa ocenia na miejscu stan i wycenia pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×