Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ozon24

Ozonowanie pomieszczeń

Polecane posty

Gość ozon24

Witam. Wszystkim dbającym o zdrowie polecam stosowanie ozonu do usuwania z powietrza: roztoczy, zarodników pleśni, nieprzyjemnych zapachów oraz wirusów. Ozon jednym słowem poprawia nasze zdrowie. Spożywana regularnie wzmacnia organizm i usuwa grzyby oraz inne patogeny z naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w samochodach sie stosuje
ozonowanie, głównie przy serwisie klimatyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janciaaa
Też znam tylko ozonowanie jako zabieg "oczyszczania" z wirusów, grzybów i roztoczy wnętrza samochodów. Raz nawet robiłam przy okazji przeglądu w warszawskim serwisie http://perfectclima.pl Ale że robi się coś takiego w domach to pierwsze słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi się i w domu i aucie. To konieczność, jeśli mamy korzystać bezpiecznie z klimatyzacji, bez wirusów, grzybów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ozon jednym słowem poprawia nasze zdrowie." ozon nie poprawia naszego zdrowia, jest zabójczy dla organizmów żywych ozon jedynie poprawia powietrze unieszkodliwiając zapachy, grzyby, pleśnie i bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Spożywana regularnie wzmacnia organizm i usuwa grzyby oraz inne patogeny z naszego organizmu." :D:D znaczy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronella2
Ozon nie jest szkodliwy, jeśli jest użyty prawidłowo. Ja też raz na jakiś czas jeżdżę do serwisu klimy zrobić ozonowanie. I żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja regularnie ozonuję klimę w moim fordziku. W Airozone jest tanio i szybko, na a argumenty że ozon jest szkodliwy to bzdura. Z tego co mówili mi tam fachowcy, żeby zatruć się ozonem musiałbym siedzieć w samochodzie 24 godziny podczas ozonowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
welud mnie ozonowanie pomieszczen (lublin http://www.hruzewicz.pl/ ) nalezy od czasu do czasu przeprowadzic. Ma sie wrazenie ze jest o wiele czysciej, powietrze jest lepsze, nie smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i poza tym ozonowanie pomieszczeń dobrze służy alergikom - u nas mąż i syn mają alergię i raz na jakiś czas taki zabieg sporo pomaga, jeśli chodzi o świeżość i czyste powietrze w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, u mnie też są alergicy w domu i taki zabieg jak ozonowanie pomieszczeń sprawdza się w takiej sytuacji idealnie, powietrze jest czystsze, bez problemu można zasnąć czy normalnie funkcjonować. Raz na jakiś czas zamawiamy taki zabieg tutaj - http://www.destra.com.pl/ozonowanie/ i bez problemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie jest świetne dla alergików. Ja ozonuje mieszkanie raz na 2 miesiące (airozone.pl) i chociaż mam ostrą alergię w mieszkaniu czuję się jak ryba w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ozonowanie faktycznie kojarzy się z odgrzybianiem klimatyzacji ale nie służy tylko do tego. Świetnie sprawdza się niemalże w każdym pomieszczeniu, można też ozonować owoce, warzywa oraz mięso w chłodniach. ja rozważam zakup ozonatora z http://ozongenerator.pl/ do ozonowania mieszkania. Mamy w domu alergika i czyste powietrze z pewnością dobrze mu zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że przy wentylacji mechanicznej trzeba częściej zwracać uwagę na czystość układu, np. stosować ozonowanie, regularne przeglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście to wspaniałe, że teraz wystarczy skorzystać z usług firmy, która zajmuje się ozonowaniem i z roztoczami nie ma problemu. Kiedyś miałem większy problem, kiedy takich firm nie było na rynku, albo były bardzo drogie. Warto skorzystać skoro coś takiego jest na rynku. Szczególnie polecam tę firmę: http://www.airozone.pl/. Korzystałem z ich usług wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamawialam Airozone do mieszkania, już na drugi dzień przyjechali z rana i później mogliśmy koło południa wrócić do normalnego funkcjonowania w mieszkaniu czystym i świezym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviart
tak rzeczywiscie ozonowanie przy pomocy specjalistycznego sprzetu to najskuteczniejsza metoda na krystalicznie czyste i zdrowe powietrze, wolne od wszelkich zarazkow i szkodliwych zapachow.zabieg bardzo szybki i bezpieczny.chetnie odpowiem na pytania: evi.art.project@gmail.com rowniez telefonicznie codziennie w godz.8 do 22 pod numerem;575 99 36 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii klimatyzacji polecam firmę DTSSERWIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazje korzystać z usług tej firmy, co prawda w kwestii chłodnictwa, natomiast również miło wspominam współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa771
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://www.fairair.waw.pl/Zakres_uslug_-_o3 . Jest tam bowiem ciekawa propozycja, jeśli chodzi o ozonowanie pomieszczeń, ale nie tylko. Uważam, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, szczególnie, jeśli mamy w domu alergika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam problemu z pleśnią itp. Odkąd kupiliśmy urządzenie oczyszczające nasze powietrze w mieszkaniu. Można takie znaleźć u www.jorgensen.pl bardzo polecam, jest niezastąpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia911
Znalazłam solidną firmę ozonującą mieszkania. W ciągu kilku godzin odświeżyłam 70 metrowe mieszkanie za niewielką cenę. Jak ktoś z Warszawy, to polecam firmę Microozone z Milanówka, namiary łatwo znaleźć pod adresem http://oxy3.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się ozonowaniem to polecam wam www.bhp-niepolomice.pl z Niepołomic. Zajmują się ozonowaniem wnętrz i samochodów. Sama korzystałam z ich oferty i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje takie ozonowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×