Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misia84

PAJĄCZKI NA UDACH, NOGACH...

Polecane posty

Witajcie. zauważyłam ostatnio pajączki na swoich nogach wybrałam się do dermatologa i kupiłam sobie żel ORTHOLAN VEIN zapłaciłam za niego 30zł - zobaczymy jakie przyniesie efekty. Stosuje się go w przypadku słabych, pękajacych naczynek zwłaszcza na nogach, celem stosowania jest poprawa wyglądu nóg poprzez likwidację widocznych pajączków i zapobieganie dalszemu ich powstawaniu, uszczelnia drobne naczynka, uelastyczniają ściany naczyń ... A jakie wy macie skuteczne sposoby? Czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle odczuwam jeszcze bóle nóg, są takie ciężkie, zwłaszcza wieczorem jak kładę się spać - nie wiem czego to jest przyczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem:( kupilam krem jakis za ok 80 zl i nic wiele nie pomaga.Mojej kumpeli tato, ktory jest chirurgiem wysmial wszystkie kremy, ze one sa tylko profilaktycznie.Ja dostalam tabletki na \"przeczyszczenie, odblokowanie zyl\" Daflon i biore rutinoscorbin-2 tabletki dziennie..jezeli to nie pomoze to zastrzyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca pająków
ja byłam na skleroterapii bo mi oprócz pająków zyła wyszła, potem laser, ale gówno dał, długo się to wchłania, znów całe lato miałam te fioleciki na nogach.Poza tym w zimie witamina c i rutyna bo w lecie się jada dużo owoców więc witaminka jest, no i umiarkowany ruch i dieta lekka i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już prawie wyleczyłam pajączki. Zauważyłam je jakoś przed wakacjami. Brałam venescil tabletki, i smarowałam żelem (też venescil) i codziennie prysznic z lodowatej wody. Wszytsko to robiłam codziennie bo byłam bardzo zdeterminowana bo nogi zawsze były moim atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze żel naturapia mocne żyły rano (żel venescil był wieczorem) MOim zdaniem najwięcej dała ta lodowata woda a lałam się nią zawsze dłuuugo tak że byłam aż zmarznięta. Jak mi się chciało to robiłam na przemian zimna - gorąca - zimna - gorąca. A jak mi się nie chciało to tylko zimna. Nie miałam jakichś tam wielkich tych pajączków więc może w porę się wyratowałam. A zrobiły mi się po roku zażywania diane35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_suczka_124
z salonie kosmetycznym takze w dermatologicznym nie sa dobre ani skuteczne misia to co opisalas to sa poprostu zmeczone nogi i obolale lecz dodalas pajaczki moze byc to skutek cieszkiej pracy ruchliwej tak czy moze slas dlugo albo stalas zarowno tak i czy bylas kiedys z denerwowana? jesli tak - krew niedosiega gdy masz wysokom adrenaline i bardzo z denerwowana to wlasnie tego przyczyna srop sobie odpowiednia chwile na 3 godziny i najpier wymocz nogi w wodzie zaparzonej z romiankiem siedz tam 1 godz polewajac co 5 minut troszke wrzacej oliwy z oliwek potem posmaroj w czesniej zrobionym koktajlem z ziol i ogorkow badz tak poltorej godz i pol godziny mocz nogi w oliwce z bambino czy w mleczku do ciala z nivea uwiesz pomaga i na drugi dzien pod prysznicem umyj nogi speczjalnym plynem do nog z avony niemam teraz katalogu a ni nazwy wiec nie podam =( no to wyprobuj dziala potwierdzam =))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemalami
tez sie kiedys przejmowałam takimi pierdołami, od 2-3 miesiecy ledwo chodze (choroba jakas- raczej do wyleczenie) bolą mnie nogi i juz wiem ze nigdy nie bede sie juz przejmowac takimi pierdolami bo sa gorsze rzeczy na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_suczka_124
i zimma lodowata woooooooodaaaaaaaa o tak naj codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę vitaleg, bo oprócz kilku pajączków odczuwam ból i zmęczenie nóg... już po tygodniu czuję poprawę. A oprócz tego zauważyłam, że tworzy mi się żylak, smaruję LIOTON 1000, ale na razie nie widzę efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milmix
dziewczyny ja tak to czytam i czytam a mogłaby kturas napisac do jakiego lekarz sie z tmi pajaczkami na nogach udac??? dermatolo czy chirurg ??? odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj..
dziewczyny sprobujcie ssac olej ponoc leczy tez zapalenie żył ale ssac trzeba do roku czasu codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
milmix chirurg naczyniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalala89
Misia84 i jak z tym ortholanem? jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krna
dziewczyny nie lekcewazcie sprawy - objawy o ktorych piszecie to symptomy niewydolnosci zylnej, ja tez zlekcewazylam czego skutkiem jest w chwili obecnej zapalenie zyl - jest to bolesne i nie-bezpieczne.Dlugotrwale i kosztowne leczenie wlacznie z zastrzykami w brzuch.Oprocz doraznych lekow 3 razy dziennie polezec z uniesionymi nogami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam ten sam problem z nogami .Teraz, przy tej pogodzie płakać mi się chce, tak bardzo bolą mnie nogi.Całe uda mam w pajączkach i to samo robi mi się na łydkach.Byłam na badaniu Doplera i niby przepustwość żył jest w miare dobra.Zapisał mi tabletki zobaczymy czy to coś pomoże.Niestety nie umiem się oprzeć gorącemu prysznicowi i solarium od czasu do czasu.I pajączki gotowe.Wysokie temp. to najszybsza droga do tego by było ich mnóstwo.Naczynka są kruche i pękają przez wysokie temperatury.Rutinoscorbin w moim przypadku nic nie dawał, ani tez zadne żele.I wielu lekarzy niestety potwierdza tą opnię. Tak więc czeka mnie zamykanie naczynek ale dopiero po letnim okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,jeśli któraś znalazła jakiś specyfik który pomaga na naczynka to bardzo prosze o radę, moze obejdzie się bez zabiegu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat stary ale nie wyrobie
temat znalazłam poszukując jakiegoś leku na żyły. Dziewczyny ja mam 21 lat i mam pajączki i żylaki. Że nie wspomne o rozstępach od pasa w dół! A jestem bardzo szczupła i mam ładną figurę, ,świetne nogi, wiele osób się mnie pyta dlaczego nie nosze w lato krótkich spodniczek albo spodenek. Ano nie nosze bo moje nogi poorane sa rozstepami i zylakami. A mam 21 lat! Na twarzy tez mam mnostwo popekanych krwinek ale pod pudrem nie widac. I dopiero w te wakacje zaczelam normalnie chodzic na basen, plaze itd. Bo sluchajcie zycie mamy tylko jedno a co najwyzej moze byc tylko gorzej, bo pozniej beda zmarszczki etc. I nie boje sie ze ktos sie ze mnie bedzie smial, o matko zobacz co ona ma, bo czego tu sie niby wstydzic? Nie jest to moja wina ale efet zycia w super wysokim stresie przez cale dziecinstwo z aktualnym zyciem wlacznie. Takze jak ktos mnie ocenia po wygladzie to wybaczcie ale mam jakiego zdanie gleboko w poszanowaniu:) Kiedys uwazalam za bardzo glupie powiedzenie "plakalem ze nie mam butow dopoki nie zobaczylem czlowieka bez nog". Zycie jest takie kruche, wystarczy pojsc do szpitala na onkologie i piekne, mlode osoby po prostu znikaja. Moze to co pisze brzmi obrzydliwie filozoficznie ale kurcze taka prawda. Dzis jestes, jutro cie nie ma. Cieszcie się zyciem:) I tym, że nic Was nie boli, sa ludzie ktorzy zyja z permanentnym bólem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allaaaaaaa
Mam to samo, tyle że jestem starsza 28 lat 52 kg wagi i 167 cm wzrostu a nogi całe w pajączkach, szczególnie uda i te cholerne rozstępy nie wiem skąd bo wagę mam stałą pewnie tak jak koleżanka ze stresu, aż się boje pomyśleć co będzie w ciąży pewnie kobieta rozstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Diosminex
Dla osób z syndromem ciężkich nóg i ze skórą skłonną do pajączków naczyniowych i rozszerzonych lub kruchych naczynek lekarze polecają żel Diosminex Ulga. Żel ten zmniejsza uczucie zmęczenia, napięcia i ciężkości nóg, a także pielęgnuje skórę, poprawia jej estetykę i wygląd. Diosminex Ulga w żelu zawiera diosminę, hesperydynę, wyciąg z ruszczyka, witaminę C oraz olejek miętowy, który dodatkowo daje efekt chłodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×