Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hm hm hm hm

Pasta wybielająca Blanx - opinie?

Polecane posty

Gość hm hm hm hm

Podobno to jedyna wybielająca pasta, która nie ściera szkliwa. Czy ktoś z was jej używał? I czy dobrze wybielała? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Szczerze? Po używaniu klasycznej białej jak i tej od usuwania osadu (z jednego i drugiego rodzaju po jakieś 3 tubki) przy porannym myciu (wieczorem używam elmexa) stwierdzam - gówno daje. Ani zęby nie robią się bielsze ani osad nie schodzi. Biorąc jeszcze pod uwagę kosmicznie wysoką cenę (w porównaniu z "normalnymi" pastami) jest to do dupy interes. Może ktoś ma inne doświadczenia (choć nie wierzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie nie działała
lepsze efekty były po blend-a-med 3D niż po tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli
Blanx Med anty osad, to najlepsza pasta do mycia zębów jaką miałam, fakt cena wysoka, ale uważam że warto. Po umyciu zębów nie mam osadu i ząbki ładnie błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenare
Pasta bardzo dobra. Po pierwsze daje swietne uczucie czystosci i gladkosci zebow. Po drugie usuwa osad i przebarwienia powstale na skutek palenia, picia - kawy, herbaty, wina. Po trzecie 25-30 zl za paste to znowu nie tak wiele, w porownaniu z firmami taki jak Signal, Blend-a-med za ok 7-10 zl, a ktore g... daja, ta cena za produkt ktory naprawde dziala, wydaje sie byc zupelnie do przezycia. Po czwarte zadna, ale to zadna pasta nie zmieni naturalnego koloru kosci zeba. Wiec jesli ktos z urody nie ma snieznobialego usmiechu, to nigdy go nie uzyska przy pomocy nawet najlepszej pasty swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p
Pasta do kitu nie polecam. Wydałam 25 zł w błoto. W ogóle nie wybiela. Już lepsze efekty miałam po zwykłej elmex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4879490kmlfksr
slaba;P lepszy efekt po colgate:P zamiast wydac 30 zł lepiej dolozyc 10 i kupic biala perłe na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch11
Pasta kosztuje 20 zł a nie 30.Efekty widać po 3,4 miesiącach używania,3x dziennie,polecam jeszcze używanie płynów do płukania jamy ustnej(bez alkoholu) dla lepszego efektu.Dużym plusem jest wydajność,wystarczy odrobina pasty na szczoteczkę i pieni się rewelacyjnie.Opakowanie 75 ml wystarczy spokojnie na 6 tygodni,no chyba ,że korzystają dwie osoby to adekwatnie szybciej pójdzie.Jeśli po 3,4 miesiącach nie widzicie różnicy to nie warto jej używać.Lepiej zainwestować 600zł w wybielanie.Każde szkliwo jest inne i używanie pasty jednemu pomoże a drugiemu nie. Pasty typu elmex, meridol,są dobre na dziąsła,blend-a-med white ma tylko dobrą reklamę,polecam jak ktoś chce zetrzeć szkliwo,długotrwałe używanie po 3 razy dziennie może tylko zaszkodzić,aczkolwiek nie musi.Jeśli ktoś chce porady na temat wybielania zębów polecam udanie się do stomatologa i indywidualna konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna91
pasty tej uzywałam w wakacjei efekty bylo wydac juz po pierwszym tygodniu. zanim mi sie pasta skonczyla naprawdę miałam biale zeby! efekt utrzymywał sie pol roku, po prostu jak sie pasta skonczyla kupiłam tansza, zwykla. ostatnio znow chcialam wrocic do bialego koloru, ale kupiłam tanszy clinomyn. Porażka. nic a nic ta pasta nie daje. od dzis znow stosuje blanx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxxczzxcxcxzcxc
To moja ulubiona pasta :) Są efekty i chętnie do niej wracam. Ostatnio używałam "zwykłej" wybielajacej (chyba Colgate) i efektów wybielania nie było żadnych. Blanx, jak na zwykłą pastę, ładnie wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasty wybielające tak naprawdę nie wybielają zębów zbyt intensywnie. Głównie dlatego, że nie mają maksymalnej dopuszczalnej liczby składników, raczej ich niewielkie ilości. Wiem, że ostatnio jedną ze skuteczniejszych metod wybielania zębów są sztyfty wybielające - zdaje się Liguid Smile. Czy któraś stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalgosiaBP
A ja uzywam jej od paru dni, staram sie trzy razy dziennie, ale czasami udaje sie tylko dwa :) I dzis spotkalam sie z moja mama, ktora zapytala mnie co zrobilam z zebami, ze sa takie biale :) :) No to powiedzialam jej o moim odkryciu i poinformowalam, ze jest teraz w promocji (tylko 15 PLNow) no i poszlysmy zanabyc jeszcze po jednej - ona sobie, a ja, zachwycona efektem i swiadomoscia, ze rzadko jest w promocji, na zapas :) Mam nadzieje, ze faktycznie nie sciera szkliwa, bo wolalabym je zachowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta czewa
Nie znam jej, tj. nie korzystałam nigdy, ale widziałam, że jest dosyć droga. Nie wierzę w pasty wybielające. Przy zwykłej ajonie, myjąc zęby 3 razy dziennie, mam naprawdę białe zęby. Dlatego uważam, że chodzi o dobrą pastę i przede wszystkim systematyczność w tym, co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalgosiaBP
Ja też nie wierzę - zresztą to działało by na zasadzie nałogu. Wybieliłaś zęby to dalej korzystasz z pasty. A pasta droga. Przestajesz nią myć, to zęby przestają być białe. Ciekawe jeszcze jaki negatywny wpływ tych past wkrótce poznamy ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero efektów
wybielania , zużyłam prawie całe opakowanie i nie widze absolutnie żadnej różnicy przed i po , moze jedyne co robi to w trakcie używania nie powstają nowe przebawienia ale to potrafi nawet biedronkowe gówno za 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalgosiaBP
No właśnie - czyli jednak to pic na wodę. Wydajesz kupę kasy na pastę, która nic nie daje. I po co to? Nie lepiej po prostu systematycznie rzucać używki? Myć systematycznie zęby dobrą pastą? Przecież coś takiego znacznie szybciej przyniesie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie rewelacja stosunkowo niska cena (np na www.saluti.pl) i w dodatku widać naprawdę efekty w postaci bielszych zębów. Dostepna także w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruś 123
A ja używam gdzies od 3 tygodni, bardzo ważne jest mycie zębów po jakim kolwiek posiłku,efektu nie będzie widać od razu ale po pierwszym tygodniu używania dopiero widać lekkie przebarwienia systematycznie myjąc żeby po posiłkach 3-4 razy dziennie efekt będzie dopiero po 3 tygodniach.Uzywałem różnych past drogich,tanich ale używając Blanx róznica jest i nie ściera szkliwa dlatego dopiero po takim czasie zaczyna działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy stosowanie ajony i systematycznego mycia, dzięki temu efekty powinny być znaczące, a przede wszystkim trwałe. Kolejny temat - przyczyny. Do momentu kiedy będziecie paliły fajki, piły mocne kawy nie ma szans na trwałą biel, bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajarisz
Podobna sytuacja, nie miałam specjalnej pasty, po prostu systematycznie stosowana ajona, do tego często zmieniana szczoteczka i eliminowanie używek - dokładnie to pozwoliło mi wrócić do życia. Niczego więcej nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniras
Również polecam. Ostatnio reklamują w TV Blanx White Shock. Kupiłam na saluti.pl i jestem pod wrażeniem. Efekty zauważyłam po kilku miesiącach stosowania. Produkt godny polecania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamP
I nikt tu nie porusza bardzo ważnej kwestii. Wszyscy tylko o wybielaniu, a nie to jest najważniejsze. Te pasty (BlanX) nie zawierają fluorku sodu, nie zawierają krzemionki, nie zawierają dwutlenku tytanu, nie zawierają SLS i nie zawierają parabenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziak
Kilka miesięcy z ajoną i normalną dietą u mnie zdecydowanie najwięcej dało. Przede wszystkim zęby wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie, przeszły diametralną przemianę, a o to chodziło. Bardzo ważne są używki - wyeliminujcie je, to będzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaria
Nic nie daje, pale papierosy i pije dużo mocnej herbaty i kawy.Nie podziałała nic.najlepsza jest blendamed healthy shine usuwa osady i przebarwienia.Długo szukałam odpowiedniej pasty, a ta jest jedną z najlepszych dotychczas(przy regularnym szczotkowaniu) naprawde polecam.Cena ok 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektów. Miałam wybór albo zapłacić dentyście 120 zł za usuwanie osadu albo kupic paste Blanx. W jednej z aptek udało mi się ją kupicćza 26 zł- porównując do 120zł to mało. Pasty używałam przez miesiąc myjąc zęby szczoteczką elektryczną aby efekt był lepszy. Oczywiście ograniczyłam palenie i picie kawy. Osad zniknął a zęby były bielsze,później przerzuciłam sie na Blanx wybielający- tez pomogło i efekt był super. Jednak z 3 miesiące trzeba poświęcic aby zęby były wyraźnie bielsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo do tej pasty jest lampka wybielajaca.. mialam ja wtedy dopiero widac efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja elmexa nie lubie, dlatego chcialam sprobowac blanx, ale widze ze zdania sa podzielone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety po stosowaniu past wybielających muszę myć zęby paradontaks bo strasznie zaczęły mi krwawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×