Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilonka19

Pasty bez fluoru R.O.C.S

Polecane posty

Gość Ilonka19

Witam:) ostatnio moja znajoma zaczęła mi polecać pasty firmy R.O.C.S. ponoć dobrze wybielają zęby i są bez fluoru co jest korzystne dla zdrowia? sama nie wiem mam 19 lat i czytałam opinie że fluor nie jest za dobry. Chcę spróbować dokładnie pastę R,O,C.S. sensation Whitening, używał ktoś?? nie zależy mi na wielkich efektach a na dobrej paście, która lekko wybieli mi zęby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka89
Hej :) używam past R.O.C.S od kilku miesięcy i szczerze powiem że są świetne. Pasty te są niezwykle łagodne i mają świetne smaki, a co do sensation whitening to jest świetna (bardzo dobry smak) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka19
dziękuję za odpowiedź :* mam nadzieję że ktoś jeszcze się wypowie :( na pewno ją spróbuje i sama opisze na własnym przykładzie efekty :) znalazłam jeszcze w necie taką szczoteczkę elektryczną http://www.shop-dent.pl/pl/p/Philips-Sonicare-Easy-Clean-Szczoteczka-elektryczna-soniczna-HX651150-DYSTRYBUCJA-PL/1267 i też daje mi do myślenia czy nie zakupić takiej:) ponoć ładne i zdrowe zęby to w 90 % odżywianie plus dokładne szczotkowanie więc nie głupie mieć taką szczoteczkę chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka89
No fajnie to wygląda, ale muszę jeszcze więcej poczytać o tych sonicznych :) bo widze że na tej stronie jest wiele modelów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam dzisiaj fajne stringi i wyboelilalm zeby ale to nie pasta to sie naklaeja firmy rembrandt no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka19
no kupiłam w końcu pastę Sensation Whitening i muszę przyznać że rzeczywiście jest to inna pasta niż te co wcześniej stosowałam:) przede wszystkim prawie wogóle się nie pieni (jest bez SLSu i to duży plus), fajnie delikatnie poleruje ząbki, no na efekty na pewno poczekam ale ma coś w sobie ta pasta :) co do sonicznej namówiłam chłopaka żebyśmy sobie taką kupili na próbę :D czekamy aż dojdzie zamówienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria123
Ja używam tej pasty od miesiąca i widzę poprawe w kolorze zębów są rozjaśnione i doczyszczone polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam !!!!! Stosował ktoś ROCS whitening i może potwierdzić że pomaga wybielić zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×