Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVViola

paznokcie żelowe - proszę o dobre rady, jutro robię

Polecane posty

Jutro pierwszy raz idę zrobić panokcie żelowe. Prosze o dobre rady na co zwrócić uwagę, jakie mnw. ceny są, jakie modne wzory itp. czy dlugo trwa zrobienie takich paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj :) Cena zależy gdzie robisz, robiłam za 90zł, jak i za 60zł. Trwało to od 1,5 - 2 godzin. Wszystko zależy jaki kształt lubisz. Zwróć uwagę na galerię zdjęć dziewczyny, która będzie je wykonywać. Ja obecnie zdjęłam paznokcie żelowe po kilku miesiącach dopełniania co trzy tygodnie. Niestety pracuję przy komputerze i były dla mnie nie wygodne plus te odrosty. Obecnie jestem na etapie odbudowy płytki - nie są zniszczone , bo były dobrze położone, jednak zawsze lekki uszczerbek jest przez pierwsze 2-3 tygodnie. Plusem jest to , że przez 3 tygodnie paznokcie są świetne i nie trzeba nic robić oprócz ogarnięcia skórek. Przy okazji zapraszam na bloga i fun page - możliwe, że wstawię post o paznokciach również :) http://beautyandchoice.blogspot.com/ https://www.facebook.com/beautyandchoice Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz o Shellac czy Gellish? Po trzech tygodniach je usuwam w salonie jak odrastaja. Żadnych wzorkow to tandeta. Kolory czerń, szarość, szarobraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi raz robi Shellac i jestem zadowolona, nic się nie ściera, nie odpryskuje, końcówki równe lakier by się łuszczył już po jednym dniu jedyna wada: u mnie już po dwóch tygodniach mam mega odrost, za szybko rosną mi paznokcie a kosmetyczka gdy robi mi paznokcie od skórki zostawia milimetr odstępu, po dwóch tygodniach mam prawie 4 mm odrostu i brzydko to wygląda, może gdybym robiła paznokcie beżowe nie wyglądałoby to aż tak źle, ale przy intensywnych kolorach bardzo rzuca się w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×