Odpowiedz na ten temat

pecherz czy cewka? :(

• pisze bo lubie 2012.03.24 [10:39]
    czesc. opisze moj stan od poczatku. no wiec w czwartek zeczelo sie bieganie do kibelka i sikanie, wczoraj bylo srednio trzy razy na godzine, troche pieklo pod koniec oddawania moczu. dodam ze jak tylko sie w czwartek zaczelo, bralam urosept. dzisiaj sie zaczelo na dobre, od rana siedze na kibelku, moze nie boli jakos specjalnie tam na dole, tylko jest strasznie niekomfortowo i podraznione. i dalej piecze lekko pod koniec oddawania moczu. plus dwie ostatnie wizyty w toalecie to krew w moczu. juz dzisiaj tez dostalam z apteki tabletki z zurawiny, biore dalej urosept+jeszcze witamina c i pije duzo wody, co druga szklanka z cytryna, ale jest coraz gorzej. najbardziej przeraza mnie ta krew :/ poszlabym do lekarza ale dzisiaj sobota wiec prywatnie a nawet nie wiem do jakiego :/ urologa, ginekologa czy moze internisty? pomozcie prosze
  • z tą krwią to coś nie tak 2012.03.24 [10:43]
    i faktycznie, jeśli nic się nie polepszy, to w poniedziałek do lekarza! A póki co, kup UroFuraginum, to powinno pomóc. Kiedyś na receptę, dzisiaj kupuje się bez. Ok. 15zł.
  • wspolczuje, ale z nim 2012.03.24 [10:48]
    tez polecam Urofuraginum, to to samo co furagina na recepte. idz do lekarza rodzinnego niech da skierowanie na badanie moczu
  • pisze bo lubie 2012.03.24 [10:56]
    to do rodzinnego dopiero w poniedzialek :/ w poniedzialek musze byc w pracy i nie ma przebacz, zdrowa czy chora musze isc. a jakbym chciala dzisiaj prywatna wizyte to do jakiego lekarza?

• pisze bo lubie 2012.03.24 [10:57]
    to do rodzinnego dopiero w poniedzialek :/ w poniedzialek musze byc w pracy i nie ma przebacz, zdrowa czy chora musze isc. a jakbym chciala dzisiaj prywatna wizyte to do jakiego lekarza?

• wspolczuje, ale z nim 2012.03.24 [11:07]
    nie wiem czy to cos da, bo nawet jak bedziesz miec skierowanie nie wiem czy laboratorium robi takie badania w weekendy chyba, że w szpitalu. no i tak czy inaczej drugi raz musisz iść do lekarza z wynikiem tego badania. racze kupic ten urofuraginum.
  • pisze bo lubie 2012.03.24 [11:09]

• mamin 2012.03.24 [12:42]
    to mogą byc kamienie nerkowe.
    nie masz tak czasem bólu pleców?

moje objawy:
    uczucie pieczenia, podrażnienia okolic cewki, dyskomfort pod koniec załatwiania się i uczucie nie do końca opróżnionego pęcherza plus ból pleców z jednej strony.
    plus trochę krwi na papierze po podcieraniu.

też brałam środki na zapalenie pęcherza ale nie pomogły. ulga była dopiero gdy kamień się wydostał na zewnątrz.
  • agula8 2012.03.27 [11:08]
    mnie bardzo pomaga urofuraginum-teraz bez recepty, do tego biore provag, z zurawina urinal albo prouro i też dużo piję.Ale ta krew by mnie bardzo zaniepokoiła-byc może faktycznie kamień albo piasek-ale wtedy bardzo boli brzuch...
  • mmassaaaa 2012.03.27 [11:12]
    słuchaj ja mam e.coli i u mnie tez się tak zaczynało...jest to bakteria która wywołuje stan zapalny i moglo dojść do takiego stanu i masz krew w moczu...a to juz jest bardzo niebezpieczne..wiem co czujesz,ja mam od roku ataki ,bóle,pieczenia,nie da się żyć z tym,a robie wszystko...prawdziwe butelki soku z zżurawiny kupuje...jedna buteleczka 20zł ...ale tylko to mi pomaga na troche dłużej niz 3-4dni ..
  • lewroon 2012.05.20 [23:40]
    u mnie jest tak, że jak tylko zaczyna mnie boleć czy piec cewka moczowa, to niedaleko już do zapalenia pęcherza. i wtedy zaczynam szybo działać - kupuję sobie Prouro z żurawiną i wit.C, piję herbatę żurawinową zamiast zwykłej i wygrzewam się z termoforem. I to zawsze pomaga - infekcja dalej nie idzie.
  • gość 2017.10.10 [19:48]
    Staro-tybetańska medycyna maproty sposób na stany zapalne cewki moczowej,powiększanie prostaty. Podczas oddawania moczu należy go wstrzymywać i puszczać , kobiety mają krótszą cewkę moczową od mężczyzn więc są są bardziej narażone na zapalenie,a wykonując to wzmacniają zamek Kohla zapomną o swych przypadłościach, mężczyźni o prostacie. Najlepszą apteką jest własny ukł. immunologiczny, należy go wzmocnić,a on zrobi co trzeba.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...