Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telemka

Peeling do skóry wrażliwej

Polecane posty

Gość telemka

Szukam skutecznego peelingu. Niby dużo jest produktów w sklepach, ale peelingi które dotąd stosowałam podrażniały mi skórę. :/ Możecie polecić jakiś łagodny kosmetyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piling enzymatyczny tzn. to nakładasz jakmaseczke zoatwiasz na noc i zmywasz ..ja uzywam jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biochemia urody enzymatyczny albo słabe kwasy (najlepiej migdałowy, a jeśli cera jest bardzo wrażliwa to PHA) stosowane regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest peeling enzymatyczny na bazie drozdzy z firmy Bandi. Nakłada sie na okolo 15-20 minut i zmywa ciepłą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaKRK
oo, dobry temat :) z Biochemii miałam kilka kosmetyków, ale peelingu nie. w sumie dawno tam nie zaglądałam, bo ostatnio były fajne peelingu w glossyboxach, więc zapas się zrobił :D Ale może czas spróbować coś z tego, co proponujecie tutaj. Kosmetyczka mi polecała enzymatyczne (miałam kiedys np. Eris), ale nie ma to jak wyszorować się jakimiś drobinkami - człowiek przynajmniej czuje, że coś robi dla cery :P A do ciała peeling jakiś polecacie? Ostatnio używałam peelingu (sól z Morza martwego) firmy minus 417. Przy kosmetykach do ciała zapach ma znaczenie, a mi się trafił zapach Ocean ;p Taki hmm rześki :) No ale dobrze działa i nie wysusza skóry. nawet dziala kojąco, jestem zadowolona. Ale słoiczek niedługo się skończy więc co teraz polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nigdy nie próbowalam tych enzymatycznych, lubie cukrowe peelingi, ale skórę mam raczej normalną więc nie polecę nic dla wrażliwej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o peeling do ciała, to polecam peeling borowinowy firmy Tołpa, saszetka kosztuje ok. 8 zł ale warte to jest każdych pieniędzy, skóra jak marzenie po tym :) Można kupić w Rossmannie ale nie w każdym, niestety :( Do twarzy używam peelingów enzymatycznych zawierających papainę ( AA ma taki, w saszetkach ), enzymatyczne chyba jednak działaja trochę słabiej niż te z drobinkami ale skóra naczynkowa i wrażliwa źle znosi takie tarcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciała zwykła sól drobnoziarnista nakładana na mokrą i zwilżoną żelem/olejkiem pod prysznic skórę, nic kupnego się z czymś takim nie równa, a koszt groszowy.Ewentualnie kawa, jak ktoś lubi potem łazienkę szorować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do twarzy używam krem z mikrodrobinkami złuszczającymi z Biodermy: http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/288/bioderma-hydrabio-creme-gommante-krem-zluszczajacy-peeling-do-skory-suchej-i-odwodnionej-75-ml.html. Ma maleńkie kuleczki, które w połączeniu z wodą działają jak peeling. Jest bardzo delikatny. Nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienienia skóry. Stosuję dwa razy w tygodniu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 zł za saszetkę peelingu do ciała to trochę sporo, bo taka saszetka raczej wyjdzie na 1 raz, jeśli całe ciało chcemy poddać peelingowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję peeling na www.studiopapaya.pl, działa bardzo dobrze, no i jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie enzymatyczny, ewentualnie z mikrodrobinkami, na pewno delikatny o konsystencji kremowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśkak
polecam Ziaja peeling z zielonego ogórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×