Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CELULIA ;D

pękające naczynka i CELLULIT... sposoby ! :)

Polecane posty

Gość CELULIA ;D

wiem, że niektóre kremy antycelulitowe rozgrzewające przyczyniają się do pękania nowych.. a czy produkyt antycellulitowe z mentolem, chłodzące będą okej? :) a moze polecicie mi jakies ??? :) tu znalazłam tani i dobry z opinii : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17982 (można poczytać opinie ! :) ) jest chłodzący.. to czy wyskoczą mi nowe naczynka po nim?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELULIA ;D
prosze o pomoc.. niech mi tylko ktoś powie, czy antycellulitowe chłodzące będą dobre dla moich naczynek? :) ktoś kto się na tym zna, bardzo mi zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELULIA ;D
PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELULIA ;D
to jest bardzo ważne bo zaraz lecę na miasto i chciałabym coś kupić, a nie chce potem wywalać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicki321
moze wcieranie wody z cytryna? poprawia naczynka i dobrze dziala na celulit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELULIA ;D
o dziekuje za pomysł : ) a co z tym preparatem ?:) chłodzącym? nie zaszkodzi mi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsd
Chłodzący na pewno nie zaszkodzi. W preparatach do bolących, opuchniętych nóg, często jest chłodząca substancja typu mentol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicki321
mi sie sprawdzal czerwony rozgrzewajacy. zapomnialam firmę. ogolnie mysle zeby jednak wracac do domowych sposobow, albo sposobow babc. kurcze kiedys nie bylo chyab cellulitu :( ale jedzenie bylo inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam...--pp
przy ceellulicie zmiana diety+ ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELULIA ;D
kupilam.. ale jakos boje sie ze zaszkodzi.. kupilam tej samej firmy, ale bez kofeiny .... :< pachnie miętowo i chłoodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej bez sensu
na pękające naczynka nie działają dobrze ani rozgrzewające ani chłodzące preparaty. najlepiej oliwka antycelulitowa z cytryną, rozmarynem, zieloną herbatą itp. nie wiem czy alterrę można jeszcze gdzieś dorwać, jak masz dostęp to polecam oliwki alverde, jeżeli nie to można zamówić oleje ze sklepów typu zrób sobie krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg tego co wiem chłodzący
efekt dla naczynek jest właśnie ok. Sama mam taki problem jak autorka i najbardziej lubię kosmetyki Eveline, nie zauważyłam , żeby mi szkodziły na naczynka, a na celulit pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala jak z Obrazka
Z całym przekonaniem polecam Ci Serum do ciała Dermatopoietin. Jest rewelacyjne! Ja też mam problem z naczynkami a na jednej nodze mam już niezłego żylaka zatem jakiekolwiek zabiegi inwazyjne raczej odpadają. Nie wchodzą tez w grę rozgrzewające preparaty - nie cierpię tego! Serum Dermatopoietin nie rozgrzewa - daje miłe wrażenie jedwabistej skóry i jakby takiej bardzo zwartej. Serum jest bardzo wydajne i daje efekt wygładzenia skóry już po dwoch tygodniach od użycia. Wiem , co mówie , bo spróbowałam. Do kupienia online, wystarczy wpisać sobie w google : dermatopoietin. Dla mnie to Działanie - SZOK! Cena do przejścia ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety cera naczynkowa, która charakteryzuje się pękającymi naczynkami wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli masz cellulit to zakładam, że stosujesz kremy antycellulitowe które podczas nakładania wmasowuje się w skórę, a masaż z kolei nie jest wskazany przy pękających naczynkach. Proponuję najpierw uporać się z problemem pękających naczynek poprzez zamknięcie ich zabiegiem laserowym Harmony XL, a później zainteresować się cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikanka
Ja też mam skórę naczynkową a mimo to stosuję domowy peeling, tyle że z kawy (ona jest dość delikatna, nie to co sól czy cukier) i oleju rzepakowego (on wzmacnia naczynka, bo ma dużo witamin wpływających korzystnie na układ krwionośny) :) i na cellulit świetnie pomaga, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki z centellą świetnie się sprawdzają u osób z naczynkami. Nie dość że likwidują cellulit to i scianki naczynek wzmacniają. Ja osobiście polecam ten http://naturica.pl/koncentrat-centella. Mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×