Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana55455

Pękające naczynka i masaż

Polecane posty

Gość załamana55455

Dopiero dzisiaj dowiedziałam się, że ludzie z problemami takimi jak pękające naczynka na nogach i tym bardziej żylaki, nie mogą masować tak sobie nóg, stosować peelingów i muszą unikać szorowania się myjką czy rękawicą. Ja robię peelingi i używam gąbki syreny od dawna i zawsze miałam pełno pajączków, od małego w sumie. Moja babcia miała żylaki, mama też ma, ale mniejsze to i na mnie przyszła kolej. Od małego byłam otyła, teraz mam jeszcze sporą nadwagę i to pewnie też wpłynęło na powstanie żylaków. Największego mam za kolanem, tam na zgięciu. Przez ostatnie 2 tyg zaczęłam robić intensywny "masaż" nóg. Mam pełno rozstępów i przeczytałam, ze kremy żeby zadziałały musi być ten masaż, więc regularnie wieczorami szczypałam się intensywnie i teraz są tego skutki: popękały mi nowe naczynka. Wyraźnie widzę, że jest ich więcej, pojawiło się też pełno na łydkach. Do czego zmierzam, chciałabym się zapytać, czy istnieją jakieś maści, żele czy tabletki, które mogą zamknąć te nowo pęknięte naczynka? Jeżeli tak to poproszę o konkretne nazwy, tylko bez recepty. A i jeszcze jedno pytanie do jakiego lekarza iść z tymi żyłami? Do dermatologa czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 867456454+97454
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczyńka
naczyniek , które siepojawiły nic już nie " zniknie " :) co najwyżej laser ale to metoda długai droga . wszystko co zawiera rutynę , ziele kasztanowca , witaminę C ,prowitaminę A wszystko sie przyda do uszczelnienia naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana55455
Boże, czyli już całe życie będę miała te okropne naczynka i żylaki, Jezu! A ten laser to po ile stoi? A i konkretną nazwę tabletek czy czegoś zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczyńka
ceny laserowych zabiegów nikt ci nie poda , bo zależą i od miejsca zabiegów i iod ich wielkości . zapytaj w aptece - ofertę maja przebogatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana55455
a i jeszcze coś: jak wykonywać masaż nóg, czy tam jak wsmarowywać ten balsam, żeby nie uszkodzić kolejnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczyńka
delikatnie :) ja też mam popękane i na nogach i na twarzy - to używam pilingów enzymatycznych , kremy i balsmy wklepiję delikatnie ale specjalnie sie z nimi nie szczypię :) teraz najważniejsza jest profilaktyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana55455
dokładnie profilaktyka, dziękuję za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę najskuteczniejszym sposobem zamknięcia naczynek sa zabiegi laserowe, takie jak Harmony XL. Obkurczają one naczynka i tym samym je zamykają. Laser dodatkowo działa na głębszych wartswach skóry, nie naruszając jednocześnie innych tkanek. Zabieg trwale zamyka naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraTab
Pękajace naczynka to zmora wielu kobiet. Też miałam naczynka na łydkach i przy kostkach. Polecam doktora Kołodziejskiego http://dermatologia-laserowa.pl/ Bardzo dobry lekarz i bardzo profesjonalny gabinet. Proponuję przeczytać link który zamieściłam i umówić się na konsultację. Leki to porażka!!! nie pomogą ,a jeszcze zniszczą wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×