Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aldonnka777

Pękające naczynka na nogach

Polecane posty

Czy ma ktoś z nimi problem?? Jak sobie radzicie, tzn. czego używacie, czy ktoś stosował krem Avon na te schorzenia?? Pytam o kremy nie o technologie kosmetyczną bo to pewnie drogie fest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee...
ja smaruje venescinem lub octemjablkowym ale nie wiem jak poradzic sobie z plamami tzn oprocz naczynek mam czerwone kropeczki na nodze cos w rodzaju plamicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przerażają te moje \"pajączki\" straszne!! Kiedyś tak dużo nie miałam, a teraz lato sie zbliża i jak tu nogę pokazać :( na plamy nie mam porady, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee...
ja mam zel venescin jest nie drogi i nie na recepte, tzn ja bardziej smaruje nim widoczne zyly ktore kurcza sie po tym zelu a na pajaczki to ja proponuje ocet jablkowy smarowac + pic lub lykac tabletki z nim. ja przerwalam ale musze powrocic do tycvh tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez mam ten problem, w tamtym roku az takich pajaczkow na nogach nie mialam a w tym roku to chyba bede chodzic cale lato w dlugich spodniach :( z daleka to wyglada jabym miala jakies ciemne fioletowe plamy na nogach :( nie jestem pewna czy na to kremy jakies pomoga, jedyna droga to chyba jakies laserowe zamykanie tych naczynek, a to lepiej robic po ciazy bo jesli ktos ma takie tendencje to w ciazy napewno dolegliwosc powroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii55
Aldonko - nie pozbędziesz się pękających naczyniek na nogach, jeżeli nie zmienisz swojego sposobu odżywiania, maście i kremy leczą tylko skutki i jest to korzystne tylko dla firm farmaceutycznych - nie dla chorego. JEDZENIE MA ZNACZENIE - film http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ Mottem filmu są słowa Hipokratesa, ojca współczesnej medycyny: “Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. “Przysięga Hipokratesa” jest do dziś składana przez współczesnych lekarzy. Ale od czasów Hipokratesa nasze podejście do leczenia chorób się zmieniło… Współcześni lekarze są bardzo słabo, o ile w ogóle, szkoleni z dietetyki. Nowoczesna medycyna obraca się wokół “pigułki na wszystko”. I taki stan rzeczy przemysł farmaceutyczny chce utrzymać, bo dobre zdrowie jest może sensowne, ale nie jest dochodowe. Choroby serca i rak to dwa główne powody przedwczesnej śmierci mieszkańców krajów zachodnich. Na trzecim miejscu są zgony z powodu błędów lekarskich i niepożądanych reakcji na leki. Skoro więc sama medycyna jest groźniejsza niż większość schorzeń, może warto przypomnieć maksymę, którą znają wszystkie kultury świata: “Jesteś tym, co jesz” i uświadomić sobie, że to, co wkładamy do ust ma znaczenie: jest albo doskonałym, “paliwem” dla ciała, albo gwoździem do naszej trumny…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik113
Ja byłam u pani dermatolog i powiedziała,że na pajączki kremy nie pomogą (strata pieniędzy) a po usunięciu laserem zostaną blizny.Przepisała mi tabletki detralex,maja zapobiec powstawaniu nowych pajączek,łykam je trzeci dzień ale wątpie aby pomogły.Pół roku temu urodziłam synka a moje nogi z tygodnia na tydzień wyglądają gorzej-jestem tym załamana,wstydze się teraz ubierać krótkie spodenki a co będzie latem;( mam dopiero 24 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii55
ODNÓW SWOJE CIAŁO SUROWĄ DIETĄ http://www.surawka.republika.pl/ Człowiek jest jedynym zwierzęciem na świecie, które gotuje swoje pożywienie. Dzikie zwierzęta, w przeciwieństwie do ludzi jedzą tylko wtedy, gdy są głodne, a ich jedzenie spożywane w jego naturalnym, surowym stanie. Gdy surowe, żyjące jedzenie zostanie ogrzane (gotowanie, pieczenie, etc), zaczyna tracić enzymy, substancje odżywcze i minerały, których ciało używa jako odżywek. Na przykład lipaza, enzym rozkładający tłuszcz, w obfitości występuje w surowym pożywieniu, lecz ginie, gdy ugotujesz surowe pożywienie. Lipaza pomaga twemu ciału w trawieniu, dystrybucji tłuszczu i spalaniu tłuszczu w celu pozyskania energii. Jeśli twoje ciało nie jest odpowiednio odżywione, wysyła sygnał głodu do mózgu i jesz więcej. Zrównoważona surowa dieta dostarcza wszystkich enzymów, witamin, minerałów i białek, które zbudują twoje ciało. Gdy twoje ciało stanie się prawidłowo odżywione, odkryjesz, że pożądasz mniej pożywienia. Według opinii wielu osób, które przyjęły surowy sposób żywienia (www.thegardendiet.com) , ciało pożąda surowych tłuszczów i olejów (np. kwasów tłuszczowych omega). Jeśli podgrzewasz tłuszcze lub oleje, tworzy to toksyny, których ciało nie może się przerobić. Dodając surowe tłuszcze i oleje do swej diety wspomożesz utratę wagi, ponieważ pomaga to zwiększyć tempo przemiany materii, a więc spalanie większej ilości kalorii. W 1940 r. Rolnicy próbowali używać surowego oleju kokosowego by utuczyć swoje zwierzęta, aż odkryli, że sprawia to, że zwierzęta stają się szczupłe i aktywne. Chcieli utuczyć je na rzeź, więc w ciągu 10 lat wybrali podawanie im gotowanej żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 78
Cześć dziewczyny . Ja rok temu zamykałam naczynka na nogach w Szczecinie w Laser Medica.Miałam kilka zabiegów laserem bo zamykalam na raty .Naczynka miałam na kolanami na lewej i prawej nodze były to pajączki i fioletowe żyłki.Część naczynek znikneła już po jednym zabiegu po okolo pół roku nie było po nich śladu.Na początku były przez jakieś dwa tygodnie bardziej widoczne.Jestem bardzo zadowolona z efektu.Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsia
Ja na naczynka popękane, te tak zwane pajączki stosuję galvenox soft. Ma mega mocny skład. Jest dość niedrogi i póki co pomaga mi w walce z pajączkami. Stare się zmniejszają a nowych nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cckecz
kapsia to prawda co piszesz. Galvenox ma w składzie dobesylan wapnia i wyciąg z kasztanowca przez co jest wręcz idealny na uszkodzone naczynka a dodatkowo dzięki pantenolowi wchłania się szybko w skóre. Też go stosuję. Jestem bardzo zadowolona W końcu mogę odsłaniać nogi latem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam też wizytę u lekarza i laser - bolesny ale całkowicie likwiduje pajączki, tylko że nie zabezpiecza przed wyskakiwaniem nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisałam w innym watku na ten temat. Wejdź sobie na trena.pl tam są masko odżywcze . Warto chociaż jedną mieć i stosować regeneracyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wellderm jest kilka zabiegów na naczynka https://wellderm.pl Ja akurat miałam elektrokoagulację (i u mnie to zadziałało), ale widziałam też że maja jakiś laser itp Warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet jabłkowy, kasztanowiec.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaaaakrakow
Po ciąży pojawiły się na moich nogach okropne „ pajączki”. Żadne kremy i tabletki nie pomagały, a problem wciąż się nasilał. Umówiłam się na konsultacje kosmetologiczną w klinice Dr Legrand w Krakowie. Pani kosmetolog poleciła mi zamykanie naczynek laserem neodymowo jagowym, rzetelnie wytłumaczyła cały przebieg zabiegu, wszelkie przeciwskazania oraz jak pielęgnować skó po zabiegu. Jestem już po pierwszym zabiegu i różnica jest niesamowita! Polecam dziewczyny tą metodę walki z „ pajączkami”!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiroslawaGlazujeska
Ja też miałam taki problem - pękające naczynka na nogach były moim utrapieniem. Miałam właśnie zabieg głowicą Hot Cold i wszystko się powiodło. Naprzemiennie ciepłem i zimnem zamyka naczynka- całkiem skuteczny sposób, bo prawie wgl nie widać naczynek u mnie! Warto tez tutaj wejsc- https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/glowica-hot-cold-odmlodzenie-rozjasnienie-skory-redukcja-workow-oczami/ Sobie poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, np. laserowe zamykanie naczynek nie należy do najtańszych, ale popatrz sobie na to w ten sposób - wydasz kasę na krem, który i tak nie pomoże, bo kremy raczej rzadko pomagają na tego typu problemy. Ja poszłam na zabieg do kliniki medycyny estetycznej i nie żałuję. Zrobiłam sobie dwa zabiegi. Po moich pajączkach nie ma śladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zastosować ktem, ale nie spodziewajcie się po tym efektów. Tak jak przed chwilą pisałam, ja się zdecydowałam na laserowe zabiegi bo tylko one dają szansę. Można zawsze iść na konsultacje - np. oststanio jak ja byłam na zabiegu hot-cold to babka mi reklamowała zabieg ultraformer III bo wystarczy pojsc tylko raz i juz sprawa załatwiona, tyle że on kosztuje jakieś 600 zł około. No ale są tańsze też - juz się zaczynają od 60 zł. Ale naprawdę lepiej zadzwonić, popytać - np. w Sopocie w jednym z salonow są darmowe konsultacje i wtedy kosmetolog doradza. Wkleję wam tu nr, może akurat ktoś będzie chciał skorzystać: Sopot ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro) Rejestracja: +48 791 600 605 I nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×