Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strapiona

pekniete naczynka

Polecane posty

Gość strapiona

prosilabym o jakis tani skuteczny i bez recepty lek na pekniete naczynka krwionosne bo na buzce mi pekaja:) i nie chca sie zagoic:) juz od dluzszego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkooola
ja coprawda nie mam bardzo popekanych naczynek,ale ostatnio zauwazylam cienitkie nitki na nosie:( duzo na podobnych topikach wyczytalam o dirosealu avene kosztuje ok 60zl ale stosowany regularnie daje efekty,i wlasnie zmaierzam sobie go kupic:) mam nadzieje ze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkooola
ja coprawda nie mam bardzo popekanych naczynek,ale ostatnio zauwazylam cienitkie nitki na nosie:( duzo na podobnych topikach wyczytalam o dirosealu avene kosztuje ok 60zl ale stosowany regularnie daje efekty,i wlasnie zmaierzam sobie go kupic:) mam nadzieje ze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strapiona
60 zl? nie na moja kieszen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemów z cerą naczynkową ale moja mama kłopotała się z tym od lat, wiem,że ona uzywała DAX PERFECTA NACZYNKOWA (krem tzw obkurczający). Z tego co wiem była z niego zadowolona, a zwłaszcza a z jego ceny, bo cera z problemami to zawsze większy wydatek. Najlepiej będzie jak sobie sama sprawdzisz na stronce, gdzie go mozna kupic i za ile, tam możesz porównac jego cene w róznych sklapach. www.ceneo.pl/Kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
no sporawo kosztuja ale musze zainwestowac,tym bardziej ze nie sa tak drogie w porownaniu do innych kosmetykow do cery naczynkowej,dotychczas kupilam tyle tanszych i troszke drozszych ze wartoscia napewno przewyzszyly ponad 60 zl,lepiej zamiaenic to wszystko na cos skutecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuu
a mi od placzu peklo malutkie naczynko pod okiem, taka mala czerwona kropka (ale widoczna) - czy to zniknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
wydaje mi sie ze od placzu nie pekaja naczynka ale jesli juz peknie to napewno sma nie zniknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo asia
witam;-)jestem kosmetyczka,przy Twoim problemie najwazniejsze jest zeby okreslic przyczyne czyli odpowiedziec sobie na pytanie co w codziennej pielegnacji robie nie tak,ze naczynka pekaja.dopiero wtedy mozna dobrac odpowiednie preparaty.jezeli masz skore sucha,cienka,czesto zarumieniona,a naczynka pekaja glownie na policzkach powinnas przede wszystkim skupic sie na uszczelnianiu naczyn krwionosnych(kremy nawilzajace z wit.c,pp,k,rutyna i preparaty doustne np.wyciag z kasztanowca,rutinol,rutinoskorbin),a takze na dzialaniu ochronnym(preparaty ochronne na dzien dla cery naczynkowej-chronia one skore przed negatywnym wplywem czynnikow zewn.na skore,najczesciej sa to kremy tluste lub poltluste).jezeli masz natomiast skore tlusta i problem z naczynkami moze uzywasz preparatow zbyt agresywnie dzilajacych np.na bazie alkoholu.moze byc tez tak ze pekniete naczynko pojawilo sie np.po oczyszczaniu skory.w takim wypadku peklo ono pod wplywem zbyt silnego nacisku i nie pozostaje nic innego jak czekac az sie obkurczy i wroci do pierwotnej formy-tylko gdy jest to uszkodzenie mechaniczne..generalnie jednak jest tak,ze kosmetykami nie zlikwidujemy peknietych naczynek mozemy jedynie zlagodzic zaczerwienienie i sprawic ze beda mniej widoczne.polecam delikatne mleczka do zmywania twarzy(bez uzycia wody),serum i kremy dla skor naczynkowych.np.Dermika,Eris,Norel.powodzenia,pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina9
Do Joasi A co myslisz o laseroterapi i jaka jest najlepsza? Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo asia
laseroterapia jest dosc drogim zabiegiem,generalnie nikt nie da Wam 100% gwarancji ze problem nie wroci.jest jeszcze elektrokoagulacja-przypalane pradem o niskim napieciu-bardzo boli a efekt taki sobie.najbardziej polecam skleroterapie-polega na wstrzyknieciu w pekniete naczynko specjalnego lekarstwa ktore powoduje zwapnienie scianek tego naczynka przez co je zamyka.;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
do jo asi--->a ten zabieh skleroterapi jest drogi????? a mozesz spotakalas sie z kremem avene diroseal ??jesli tak co o nim sadzisz do wszustkich naczynkowcow uzywajacych diroseal--->czy jest on na recepte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina9
Do Joasi Czy skleroterapie mozna zastosowac na wieksza ilosc naczynek bo mam ich sporo na pulikach i nosie. Ille wogole tak w przyblizeniu moze taki zabieg kosztowac? Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo asia
tansza od laseru,ale dosc droga,placi sie za ilosc wstrzyknietego lekarstwa albo od ilosci wstrzykniec.dlatego bardziej oplaca sie ta metode robic na malej powierzchni.;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo asia
od ok 700 zl w gore,w zaleznosci od tego na jak duzej powierzchni bedzie to wykonywane.pytajcie w gabinetach chirurgii plastycznej i estetycznej w Waszych miastach;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda..
Joasia widze ze masz wiedze moze znasz jakies krem na egzemy na skroniach i lupiez . Bylam u paru dermatologow i kazdy twierdzi inaczej jeden ze mam luszczyce drugi wysmial pierwszego lekarza , a mi co sie skora luszczy z glowy i za uszow to luszczy. Jest to okropnie uciazliwe nawet w uszach robia mi sie strupki , mam wciaz jakis swiad juz nie wiem jakim szamponem myc glowe a wlosy sa suche i czuje wogole ze mam podrazniona skore na glowie. Sa jakies szampony by ukoic podrazniona skore? Do tego zaczely pekac naczynka na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
no wlasnie ten diroseal podobno jest dobry,chyba nie trzeba na niego recepty???prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo asia
o diroseal'u slyszalam wiele pozytywnych opinii,najlepiej sprobowac samemu jak zadziala na wasza skore;-))))))))))))co do problemu z lupiezem trudno powiedziec jak tego nie widze,ale z tego co opisujesz to moze lupiez pstry.ale to leczy sie indywidualnietzn nie zostaje nic innego jak tylko poszukac dobrego dermatologa i zawierzyc jego opinii.pozdrawiam.;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda..
Dziekuje za rady. Ja mam wogole dziwna sytuacje , otoz ja bardzo duzo jestem za granica i przez to mam okropne teraz problemy ze skora. Gdy bylam w Niemczech pojawil sie odrazu lupiez, gdy bylam w Stanach lupiez uznikal pojawial sie swiad skory, wyjechalm do Francji zaczela czerwienic sie skora na twarzy itp I zeby bylo zabawniej w Austrii twarz sie czesciowo goila. Powiem tak w Polsce jestem chyba najbardziej zadowolona ze skory. Ach ksiazke moge napisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
dzieki yo asia za odpowiedz:) kupie dzis ten diroseal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baś Baś
A czy słyszałyscie O TYM ZE PRZYCZYNĄ POJAWIANIA SIĘ NACZYNEK I ZACZRWIENIEŃ na twarzy moga być pewne bakterie w żołądku - helikobakter pylirii. Można za ok 15 zł zrobić badania z krwi, i jesli są to lekarz przepisuje 7 dniowa kurace. Ja sie wybiorę bo jesli mamy te bakteir, to zadne kremy, lasery i inne cuda nie pomogą!!. I jeszcze jedno pytanko. Pojawił (wiem ze ta firma nie ma dobrej opini na tym forum:))sie w AVONIE krem "Esensja doskonałości" na przebarwienia i naczynka. 15ml. skoncetrowana wit. C itp. czy ktoś juz to przetestował?? Pozdraiwm wszystkie Rumiane dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam \"esencji doskonałości\" od ok. 2 mies., naczynka trochę przybladły, zwłaszcza te na policzkach, bo na te wokół nosa to chyba już nic nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
wiecie co dziewczyny moze mi sie wydaje ale chyba polepszyl mi sie stan naczynek,nie mam tak zaczerwienionych policzkow,wypieki tez nie s atak mocne,a diroseal stosuje dopiero tydz...hehe no nie wiem,moze mi sie tylko wydaje ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki problem - może są tu na forum osoby , które znają się na tym - otóż od zawsze miałam problem z cerą , wcześniej jeszcze byłam bardzo mała skórę na twarzy miałam wiecznie czerwoną , prawie siną - swędziało no i ślady na twarzy mam do dzisiaj i wieczny problemy czerwone policzki i nie wiem czy to są popękane naczynka czy raczej cera wrażliwa ???? teraz tuszuję to pudrem bo nawet nie mogę twarzy dotknąć bo zaraz jest czerowny ślad , który nie chce zejść :( pomóżcie jaki to rodzaj cery bo nie wiem jakich kosmetyków używać :( jak narazie stosuje serię kasztanową z bielendy , ale narazie trudno powiedzieć o efektach bo kiedy mam ten krem na sobie to rzeczywiście - efekt matowienia jest , ale kiedy przemywam twarz niestety problem wraca... plise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaa
słuchajcie dziewczyny, a co z pękniętymi naczynkami na nogach?? mi się pojawiają na łydkach, czasem na udach. BARDZO bym chciała to jakoś zlikwidowac! znacie jakieś sposoby, kremy? co mam z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
gratka chyba powinnas wybrac sie do dermatologa,bo to chyba bardziej zlozony przypadek. Niestety nie bardzo orientuje sie w sprawach naczynek na nogach:( Mam naczynka na twarzy,stosuje diroseal narazie nie moge nic powiedziec... Mozecie mi powiedziec o tym zabiegu na wykrywanie bakteri,na czym on polega i gdzie go mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
nic nie powiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×