Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pająk na nodze

Pęknięte naczynko na nodze, pomożcie proszę!

Polecane posty

Gość pająk na nodze

Na prawym udzie jakies 2- 3 lata temu peklo mi naczynko i zrobil sie pajaczek teraz widze, ze ten pajaczek troche sie powiekszyl. Jeste szczupla, nigdy nie bylam gruba, nie bylam w ciazy, nie biegam ciagle na obcasach, wiec naprawde nie wiem dlaczego cos takiego mi sie zrobilo w tym wieku :( Bylam u lekarza a on mi powiedzial, ze niektorzy maja taka urode i jak mi to bardzo przeszkadza to mam isc do kosmetyczki, ale jego zdaniem to bezsensu, bo od tego sie nie umiera :O kretyn jeden! wg lekarzy do pacjentowi sie pomaga jak juz ledwo ciagnie, a tu panna sobie wymyslila naczynko i mu glowe zawraca. kosmetyczka, moze mi cos tam pomoze, ale nie zlikwiduje przyczyn tego. wiem, ze Rutinoscorbin uszczelnia naczynka, ale nie wiem, czy w tym przypadku warto to brac. Znacie cos co moze mi pomoc? Dzieki z gory! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo tylko ze zamiast jednego pajączka mam ich całe stado :( niby sa malutkie ale jednak.Bardzo łatwo tez nabijaja mi sie siniaki, a tak jak Ty jestem chudzielcem, żadnych ciąży ne bylo i wole buty na plaskim :) Postanowiła przeprowadzic kampanie anty naczynkową - poszłam do apteki, powiedziałam co i jak i pani dała mi do łykania Venescin - rutozyd + wyciąg z kasztanowca i do samorawa żel tez z kasztanowca. Co prawda to nie naprawi juz tych pękniętych ale zapobiegnie nowościom :)\\ Ponieważ mam siedząca pracę to staram sie tez trosze poruszac - spacerki itp :) Kuracje rozpoczelam 2 tyg temu wiec narazie trudno mi powiedziec czy to cos pomoglo ale na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup HEPARIN GEL
jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk na nodze
Stonoga, dzięki! :D No wlasnie z tym siedzieniem to jest tak, ze po czasie wychodzi. Jak ja bylam mala, to mialam jeszcze taki debilny nawyk, ze "podwijalam" noge na niej siadalam, to byla prawa noga i na niej wlasnie mam tego pajaka. Mama jak to widziala, to na mnie krzyczala, ze mam tak nie robic bo bede miala krzywy kregoslup, a jak nie widziala to i tak siadalam w ten sposob, jakby mi powiedzial, ze bedze miala cosc brzydkiego n nodze to pewnie bym tego nie robila :P U mnie z ruchem to kiepsko, spacery z psem i z takich konkretnych wyjsc to nic wiecej. Pojde dzis to apteki i powiem o co chodzi, jestem ciekawa czy tez poleca mi to co Tobie. Tam Tobie znac, co mi polecili. Trzymaj się, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk na nodze
sprawdze jeszcze ten HEPARIN, a czy to cos podobnego do Liotonu 1000? bo moja mama go ma to by mi uzyczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak
zalepimy Ci je :P plastrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ SIE TRZYMAJ :) a co do tego heparinu to ja kupiłam sobie podobny - LIOTON 1000 i smaruje się nim jak mam spuchniete i obolałe nogi, szczególnie własnie w upały. Chłodny prysznic a potem ten zel i lezenie z nóżkami w gorze i pomaga :) tych preparatów z wyciągiem z kasztanowca jest kilka więc moga dac Ci w aptece coś o innej nazwie ale zapewne skład będzie podobny :) pa i czekam na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup HEPARIN GEL
nie, heparyna zmniejsza krzepliwość krwi, ułatwia wchłanianie krewiaków i działa przeciwobrzękowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup HEPARIN GEL
zawsze mam ją przy sobie, bo nigdy nie wiadomo kiedy naczynko pęknie, a mnie niestety pękają na nogach naczynka i jak dotąd nie znalazłam lepszego środka na tę przypadłość jak heparin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja smaruje sie liotonem ale nie zauwazyłam zeby mi sie wchłonelo juz pekniete po posmarowaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk na nodze
to sie zaopatrze w batalie srodkow "antypająkowych". do apteki pojde pozniej, bo dzis jestem w domu i terza mam umyte wlosy a jest tak goraco, ze nie moge sie zebrac, zeby je wysuszyc, a bez suszenia to mam szope :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takie upały nawet nie podchodze do suszarki do włosów :D rano kudły pod wode i zanim dojade do pracy to sa prawie sucha , a ma mi co schnąc bo kudiska prawie do pasa :D:D:D tyle ze proste wiec sie nie \"szopują\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc tez naleze do ludzi z takimi problemami.Mam duzo na nogach,ramionach,pare na nosie. Mama i babcia tez mialy z tym problem.Zdaje sobie sprawe ze bedzie coraz gorzej,dlatego chcialabym uniknąć lub chociaż złagodziż te stany. Codziennie od 2 tygodni łykam rutinoscorbin, no i chcialabym kupic jakas masc/krem w aptece.Ile kosztuje ten heparin gel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk na nodze
bylam w aptece, tez mi pani powiedzial, ze ma brac Venescin i smarowac preparatem z heparyna. jeszcze nie kupilam bo padl im terminal do kart hehe :P , moze od upalu hehe :P jest takiec cos w zestawie tez sie nazywa VEcostam, nie pamietam jak tam dokladnie to sie nazywa sa tam tabletki i zel. kosztuje to razem 21 zl, a sam zel 13,5 wiec warto.pisze to, gdyby ktoras z Was cos kupowala, bo sie oplaca. no to musze sie wziac za te moje nogi. Stonoga, ale Ty masz fajnie z tymi wlosami :D 🌻 pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk na nodze
ale glupio napisalam z tym preparatem w promocji nie nazywa sie VEcostam, tylko poczatek jes VE chodzilo mi, ze po VE jest coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk na nodze
Stonoga, zycze Tobie sukcesow i systematycznosci w stosowaniu kuracji :) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ja Tobie różniez :) jeśli poznam jakies super śroku na nasze nóżki to bede dopisywac :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj kupilam w aptece Esceven żel.Stosuje sie go 3x dziennie przez 2 tygodnie.:) Lioton 1000 dziala chyba bardziej na obuchlizne i ból z ktorymi nie mam problemow Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbell
Od razu bierz i smaruj to miejsce galvenoxem soft. To żel, który świetnie pomaga w takich dolegliwościach. Ma naprawdę bogaty skład. Od solidnych składników jak dobesylan wapnia po nieco kosmetyczny pantenol czy wyciąg z aloesu. ?nie zmnie to w niczym tego, że skutecznie działa. Usuwa popękane naczynka i nie pozwala na pojawienie się nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś miał operację na żylaki? Podobno 4.500 zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba trafić na dobrego lekarza, który będzie potrafił Cię dobrze pokierować, Ja chodzę do dra Rumianowskiego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/) i on od samego początku mnie mądrze prowadzi. Mam predyspozycje genetyczne do żylaków, więc wie, ze trzeba mnie obserwować i zareagować w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuję na początek żelem i tabletkami jak nie pomogą to idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×