Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

perfedo expert 7000 na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

czy któraś z Was słyszała o takim suplemencie diety jak perfedo expert 7000???? tabletki na odchudzanie, spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, zmniejszenie apetytu,, skład; ekstrakt z ziaren zielonej kawy, zawiera kwas chlorogenowy, chrom i kofeinę. ktoś coś o nich słyszał???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokladniej co o tym mowia? Moze ktos cos wiecej o tym slyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja kupiłam go , ale jak teraz szukam w necie to nic nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nic nie mogłam znaleźć, i na własne ryzyko zaczęłam go brać biorę już tydzień i jeszcze żyję. a w jaki sposób go zakupiłaś/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tu nowa ale także poszukuje informacji na temat perfedo expert 7000. Jakiś tydzień temu zadzwoniono do mnie niby z instytutu dietetyki z Warszawy z ofertą kuracji odchudzającej. Mój nr mieli ponieważ wcześniej wypełniłam jakąś ankietę na temat min odchudzania co akurat się zgadzało. Z racji tego że akurat walczę z dodatkowymi kilogramami zgodziłam się. Po paru dniach otrzymałam paczkę z 4 przykładowymi dietami jak również z 2 opakowaniami tegoż specyfiku. Niczego nie podejrzewałam do momentu kiedy chciałam zadzwonić do tego instytutu z pytaniem min o te tabletki jednak nr jest stale niedostępny żadnego kontaktu z ich strony co nie miało być żadnym problemem. Zaczęłam się martwić ze może zostałam oszukana. Ta niby pani dietetyk nazywa się Iwona Niewiadoma. Czy któraś bądź któryś z Was spotkało się może z czymś podobnym? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie również zadzwoniła kobietka też niby wypełniałam ankietę i stąd też mieli mój nr, też zdecydowałam się na zakup tych tabletek, na paczkę czekałam miesiąc. oczywiście znajomi w koło mówili, że mam prawo odstąpić od tego typu umowy, (umowy słownej) mam na to czas, żebym zwróciła suplement, no ale ja nie dzwoniłam, opakowanie otworzyłam i biorę według zaleceń na opakowaniu, z tym, że ja kupiłam jedno opakowanie. pod podany nr nie dzwoniła, ale zapisany w telefonie mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawości zadzwoniłam nr nie odpowiada,,,,,, napiszesz adres jaki był na kopercie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczkę dostałam parę dni temu a dziś domyśliłam się że coś jest nie tak. Oczywiście kopertę wyrzuciłam i to był błąd mam tylko fakturę na adres Comelogistics LTD 590 Kingston Road, Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wiem ze zostałam oszukana na 100 % nr do tego instytutu jest nieaktywny a 4 diety które dietetyczka ustaliła indywidualnie niby pod moją jednostkę choroby z mianowicie niedoczynność tarczycy zostały żywcem spisane z internetu słowo- słowo składnik- składnik. A pieniądze przepadły :-( i co w tej sytuacji zrobić?????? Jest szansa żeby odzyskać jakoś pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kopertę zostawiłam ale sądzę, że pewnie adres będzie już nie aktualny, bo tam jest skrytka pocztowa.można spróbować odesłać za pobraniem do nich....o ile przyjmą.... sądzę, że to są zwykłe tabletki na przeczyszczenie, jeśli masz czas i nerwy możesz iść na policję może ,ja już pojemnik otworzyłam a i czas od dostarczenia nie pozwala mi na zwrot. Ty masz jeszcze możliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz ten adres z koperty napisz do mnie na gg :) odezwę się i spokojnie porozmawiamy :) 8917511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie ze to sciema ?ja biore juz ok tygodnia i jest ok , troche drogie to było dla mnie , złapalimnie tak samo , p. Iwona Niewiadoma. Nie wiadomo jak i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja biorę już drugi tydzień i efektów nie widzę ino tyle że już nie mam problemów z wizytami w toalecie . a waga spadła Ci już coś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że ostatnio w Uwadze na TVN był reportaż o człowieku który handlował takimi suplementami diety , kremami przeciwzmarszczkowymi, po czym usuwał firmę, zmieniał miejsce zamieszkanie itp itd, wydała go jedna z kobiet tam pracujących.. reportaż był chyba w tą niedzielę lub poniedziałek , tj 19.04. ale czy to ten to nie wiem..... ale jakoś tak mi się nasunęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile płaciłyście za to , że tak zapytam???? ja 137 zł już z wliczoną wysyłką, bo sposób zapłaty przy odbiorze oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę że zostałam oszukana poniewaz nie mogę się skontaktować zta dietetyczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kolejną ofiarą oszustki z niby instytutu żywienia z Warszawy i co teraz mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka57
Też zostałam oszukana przez panią Irenę Niewidomską w ten sam sposób , co Wy. Telefon z Instytutu żywienia od pani dietetyk w związku z wypełnianą przeze mnie ankietą, obiecanka indywidualnego programu żywienia i suplementacja w cenie promocyjnej oczywiście. Wczoraj odebrałam przesyłkę i zaskoczenie. Kolejny raz padłam ofiarą naciągaczy i oszustów, choć pani Niewiadomska wzbudzała zaufanie w czasie rozmowy. Email podany na fakturze jest błędny więc kontaktu nie ma żadnego z "instytutem żywienia". Pani Niewiadomska wczoraj przysłała mi smsa popędzającego mnie do odebrania przesyłki ale niestety bez nr tel. tylko z napisem "dietetyk". Sprawdziłam w necie na ul. Poleczki 35 w W-wie firma żadna o nazwie podanej w fakturze nie istnieje. Żeby chociaż jeszcze było wiadomo, co jest w tych kapsułkach o nazwie "perfedo expert 7000", bo w skład podany na opakowaniu ( zbliżony do składu zielonej kawy) nie wierzę! Ja zgłaszam sprawę na policję. Tacy oszuści nie mogą się czuć bezkarni ! Prędzej czy później wpadną! radze wszystkim oszukanym zrobić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich na diecie, akurat tak się zdarzyło że kupiłam perfedo i powiem wam że działa, może siedmiu kilogramów nie w ciągu miesiąca nie zrzuciłam ale 4 się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia49
To jest zwykly suplement diety zielona kawa jakich sa tysiace. Ja schudlam z 2,5 kilograma przez 1,5 miesiaca i dostalam zmodyfikowana jeszcze diete bo napisalem do nich na adres emailiowy ktory byl dolaczony i jakos idzie waga w dol ale chcialoby sie szybciej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak te "cud tabletki" się skończą to co?? apetyt będzie rósł???? bo ja nie wzięłam ich dwa dni i myślałam, że pochłonę całą lodówkę ;/ więc przestałam brać w ogóle, została mi połowa opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was,chcę się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z perfedo,w połowie marca zadzwoniła do mnie p.Marta (nazwiska nie pamiętam) z instytutu żywienia proponując odchudzanie z perfedo.Z nieufnością podchodzę do takich ofert telefonicznych,bo nie wiadomo kto i co tak naprawdę proponuje,ale po 20 min rozmowy odniosłam wrażenie,że to osoba posiadająca dużą wiedzę.Jej konkretne i rzeczowe odpowiedzi sprawiły,że zdecydowałam sie na zakup tej kuracji miesięcznej.W końcu 139 zł to niewiele.Żadnych smsów ponaglających nie dostałam,odebrałam i 23.03 zaczęłam stosować.5.04 ważyłam już 1.80 kg mniej.Po m-cu schudłam 4.80 kg.Żadnych efektów ubocznych nie miałam.Na maila podanego w przesyłce napisałam,czy jest możliwe ponowne zamówienie,dostałam odp ,że w każdej chwili mogę to zrobić.Poczekam jeszcze z miesiąc i chyba zmówię jeszcze raz,bo ze 3 kg jeszcze przydałoby się schudnąć.Nie wiem,skąd te negatywne opinie o perfedo,dziewczyny,to naprawdę jest skuteczna kuracja.polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mogę odsprzedać połowę tego co mi zostało skoro są tu zadowolone dziewczyny :) za 30 zł plus wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie dalam zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie schudlam nicbprzez 3 tygodnie, jedynd co sie ze mna stalo to przeokropny bol brzucha. Chetnie poznam tego meila na ktorym mozna zamowic dodatkowe opakowanie. Moja dietetyczka nazywala sie raz Głowacka Alicja, drugim razem Głogowska Alicja. Oszuści cholerni przez nich zapalil mi sie rzołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bardzo zadowolona, brałam, dodatkowo stosowałam jedną zdiet i dodatkowo i schudłam przez 1,5 miesiąca 6 kilo. Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×