Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania0001

Perfumy na mililitry Katowice

Polecane posty

Gość Ania0001

Witam, kupiłam kiedyś w perfumerii GOIA w Katowicach (SCC) męskie perfumy 1 Million Paco Rabanne, mąż twierdzi, że się nie różnią od oryginału. Chciałabym kupić damskie na próbę, czy ktoś używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje i polecam, damskie super hity nie odbiegaja od oryginalu, ja zawsze biore Armani SI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga35
koleżanka kupuje i sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena67
Goia.pl to tania i fajna perfumeria a zapachy cudne. Najbardziej lubię zamawiać black opium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne są Paco Rabanne lady milion. Mój ulubiony zapach z www.goia.pl slodki,super trwały polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największa perfumeria z próbkami perfum oryginalnymi nie g****ami to www.odlewkiperfum.pl po co kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19kropka76
Ja kupowałam w sklepie stacjonarnym w Galerii Katowickiej, ale ostatnio nie miałam czasu podjechać i zamówiłam z goia.pl i powiem wam, że faktycznie nic się nie różnią od oryginałów. Więc warto nawet kupić w ciemno, jeżeli ktoś nie mieszka blisko, żeby podjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka11122
Ja zamawiam na goia zawsze CK Euphoria i dla męża różne Lacoste, bo akurat mają duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga88766
Goia.pl ma świetne perfumy, duży wybór. Faktycznie utrzymują się jak oryginały. Wypróbowalam już Armani Si, lacoste pour femme i zamierzam dalej zamawiać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunobananka
Ja kupowałam w Krakowie u nich, ale jak stoisko zostało zamknięte, to zamawiam przez stronę, chociaż tyle, że nie musze do katowic jeździć, a perfumki przyjeżdżają do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahrenheit33
ja też polecam i będę zawsze polecać goia zaopatruje się u nich w Paco Rabanne oraz Diory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję na zapachowiec.pl :) też są fajne, trwałe, długo pachnące :) koszule męża pachną nawet po praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy z perfumerii Goia już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Mają duży wybór perfum i nie odbiegają one od oryginałów. Ostatnio nie miałam po drodze do SCC i zamówiłam na goia.pl. Perfumy dotarły bardzo szybko i jak zawsze mogę się cieszyć pięknym zapachem w atrakcyjnej cenie. Obecnie używam Thierry Mugler - Alien. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam perfum z goia :) są fajne, trwale i tanie :) mój ulubiony zapach to Good Girl i Chloe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy na zapachowiec.pl i oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Perfumy utrzymują się bardzo długo a cena jest super. Na pewno będę zamawiać z tej strony dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumeria goia.pl to strzał w dziesiątkę! Uwielbiam zapachy z tej strony przede wszystkim za trwałość. Często zamawiam chloe lub light blue. Jak dla mnie są identyczne jak oryginały. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym stoisku albo na goia.pl zaopatruję się od dawna w perfumy zarówno damskie jak i męskie i są świetne. Mają duży wybór trwałych perfum i zawsze mogę liczyć na doradzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy z rozlewni Goia na goia.pl od dawna zarówno damskie jak i męskie i są świetne. Jeśli ktoś lubi delikatne, świeże zapachy to z damskich mogę polecić na pewno Lacoste - Pour Femme (Złota) oraz Dolce & Gabbana - Light Blue ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kiedyś w Sielesii z rozlewni Goia i tak mi się spodobały, że zawsze do nich wracam. A zakupy robię najczęściej na ich stronie internetowej goia.pl bo jest mi wygodniej. Mają duży wybór i ceny świetne, zawsze można spróbować czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo kupowałam w SCC a teraz zamawiam na ich stronie goia.pl bo jest mi wygodniej. Ostatnim moim zakupem z damskich perfum była Lacosta - złota i jak zawsze się nie zawiodłam. Zarówno damskie jak i męskie perfumy mają świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo kupowałam w SCC i jestem bardzo zadowolona z ich perfum, są trwałe, mają duży wybór i świetne ceny. Kupowałabym dalej gdyby nie fakt, że ich perfumy są dostępny również online i z wygody nazamawiam na goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również kupuję perfumy z tej rozlewni, ale zaczęłam przygodę z nimi w Galerii Katowickiej. Perfumy są rewelacyjne, testowałam zarówno damskie jak i męskie a teraz z wygody kupuję na goia.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, moja historia z rozlewnią Goia zaczęła się podobnie z tą różnicą, ze zaczęłam od damskich perfum. Moimi ulubionymi zapachami są: Versace - Bright Crystal, D&G - Light Blue oraz Lancome - La Vie est Belle. Obecnie kupuję na ich stronie internetowej goia.pl bo nie mam po drodze do SCC. Zarówno damskie jak i męskie zapachy testowałam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam pierwszy raz w Galerii Katowickiej a od pewnego czasu na ich stronie goia.pl. Jestem bardzo zadowolona z jakości jaką prezentują. Wybór zapachów jest bardzo duży więc każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam te perfumy z scc, nawet nie wiedziałam, że mają stronę :) dobrze wiedzieć, że jest jakaś alternatywa, bo czasami lepiej sobie zamówić z dostawą do domu niż jechać kilkanaście km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testowałam ich perfumy na stoisku, są fajne, długo się trzymają, nie różnią od oryginałów, kupiłam sobie wtedy Black Opium, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda, sama kupowałam chłopakowi, i był zadowolony!! Zamów sobie na goia.pl, no albo jak wolisz to w Katowicach w SSC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tak! ja kupuje mojemu chłopakowi na stronie goia.pl (na zmianę Paco Rabanne - one million z Hugo Bossem szarym) i zawsze jest zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam tam na stoisku i wąchałam i super są! Kupiłam tam ostatnio LACOSTA - Pour Femme i jest świetna :) ale można też zamówić na ich stronie zapachowiec.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też kupuje z ich strony goia.pl, i perfumy są świetne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×