Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Nie mam siły na przepychanie... wklejam, co tam napisałam ljljljljljljljl Mnie tam upały nie straszne i taki cieplutki wrzesień bardzo mi się podoba. Komary wredne tylko pod wieczór, po południu wybraliśmy się do lasu i nad jezioro - to dały nam spokój. W lesie sucho i żadnych grzybków nie ma, ale idzie się przyjemnie. Teraz oczywiście ostrożnie i po żadnych chaszczach, tylko drogą - jak Pan Bóg przykazał. 50 cali... ja tam do sypialni to 32 kupię, odległość niewielka, to po kiego mi taka wielkość. Ale jeszcze trochę, niech mi najpierw kablówkę podłączą, bo to co jest z naziemnej, to nie warto pieniędzy wydawać na nowy sprzęt. Saguś - pięknie wymalowana oglądasz stare filmy ? Wiedziałam, że śmiech dla Ciebie niewskazany. Jeszcze trochę - i może przestanie boleć. Oby ! Maniu - w roku w ogrodzie jest Twój ulubieniec ! O daturach i hortensjach ogrodowych opowiada. Same mądrości ! Koniecznie musisz sobie ciśnienie podnieść ! Coś czuję, że ja się temu Okupantowi nie wypłacę.... A jutro też daj se luz na działce, nie przemęczaj się, tym bardziej że piszesz, że jesteś nie teges... Nutko - to wracanie od fryzjerki - to było w ramach "sportu", czy nie miałaś komórki, żeby Cię ktoś podwiózł ? No bo skoro się tak umęczyłaś - to chyba nie było zbyt przyjemne ? Dobrze Megi, trzymam za słowo - kilka słówek chociaż, że wszystko dobrze. Anulko - procenty były ? Masz niedzielę - wydobrzejesz. Kawa stoi - to miłej niedzieli wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imprezie mnie wykonczyli ;) ale i tak o 4 sie obudzilam. Zimno mi, chyba bede chora bo jak sie wypilo to i na dworze sie postalo, z palaczami. Buuuuu A wczoraj strasznievwialo i w koncu to dopiero pierwsze dni wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optus to Twoj wpis juz sie nie pokazał na trzecim bo w spisie widac cos o 22 iej .znaczy w ostatniej chwili nowy załozony .Okupant dobry człowiek i lubi innym pomagac :D a jakbym malowała bez naprawy to Okupant by gadał ze zle robie bo nie nareperowane , juz ja go znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na trójce jest 30 postów, na nową stronę wpisałam jeszcze dwa, ale więcej mi się ne chciał. No Anulka ! Będziesz teraz się smarkać ? Może klin - klinem ? Coś na rozgrzewkę ? Spadam w bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis czytanki nie bedzie. Mam L4 lub jak kto woli - kaca! Jednak jestem STARA Dobrze ze mam wygodna kanapke i madry ;) telewizor :P (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🌻 no to mamy dzieki Mani🌻 bez popychania:D Kawa👄 Anoolka🌻 dzieki Ja do czwartej rano to co najwyzej ksiazke moge juz czytac:P Najpierw w planach mam prysznic i zaraz potem kosciolek co dalej nie wiem mlode sie pojawili ani nie dzwonia jak sama chwyce za telefon to bedzie ostro Nie chca odwiedzac starej matki trudno, znowu wszystko do dooooopyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest uffffffffffff bo juz mnie jasna mac zalewala i szlag mnie prawie trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj w Wawrze jesteśmy, razem z D aronię skubiemy :( po południu wracamy. W przyszłym tygodniu maratonów ciąg dalszy. Wieczorem postaram się popisać, zaległości nawet w czytaniu Was mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana - no co się krzywisz na aronię ? Pamiętasz nalewkę Atki ? Zasyp cukrem , i spiryt i do o GRUDNIA się przegryzie :-D Akurat ta z aronii smakowała mi najbardziej ;) o Józia - tyż nie spałam:( Ale sił brakło bym kompa odpaliła - przejechane :( o Wrócę ...grzeje u mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mie leje caly dzien Zero latania Byli mlodzi posiedzieli wypili kawe zjedlismy lody:P I tyle ich widzialam, ale zawsze jakas odmiana:D Saguś🌻 mnie tam wszystkie nalewki smakowaly:P:P:P:P wpadne wieczorkiem moze cos sie przejasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty ja nawet nie ogladam teraz Roku bo mnie wnerwili tą zmianą , dosc sie napatrze na Monty Dona wiec po co mam sie babiszonem albo tym ulubionym wspaniałym menem denerwowac :( a to co on mowi to niech dzieciom z przedszkola puszczaja bo to typowe dla dzieciaczkow niekumatych w sprawach ogrodowych . No dałam se luz bo akurat jak przyjechałismy to z aczeło padac wiec jeno pod daszkiem posiedzielismy i powrot do chaty . A Okupant by sie obraził jakby człek chciał mu sie rewanzowac taki z niego eksponat :D Anoola zaczyna sie nowe Ranczo :D hihi mam nagrywac czy nie :P:P:P wow no dobrego kaca to juz dawno miałas :D ale c zasem mozna :D znaczy udana impreza była :D Yoanka a ja moja aronie to trzymam dla zasłony od sasiadow ale w tym roku wyjatkowo smakowita i tak podjadałam ze teraz nawet nie bardzo mam co zbierac a nalewka by sie zdała . Sagus no aroniowa nalewka smakowita ale i inne Atki wyroby były mniamusne :D oj nadegustowałam sie ich nadegustowałam :D Jozia no pogoda dzis psiowa była bo i cisnienie cos szalało i ledwie sie zmobilizowałam do wyjscia no a jak sie zmobilizowałam zeby z chaty wyjsc to mi popadało .:(:( I co przejasniło Ci sie bo u nas coraz ciemniej . No a małego juz pognałam do kąpiołek i zaraz kolacja i rodzinka czeka na Ranczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro imieniny pasierbicy, no to dzisiaj poświętowałyśmy i silnie zmęczona jestem :P Aż w samochodzie przysnęłam, wcześniej mi się to nie zdarzało, ot - SKS :( Teraz sobie plackuję, a MDM mecz ogląda. Aronii całą dużą miednicę zebrałyśmy, w zamrażarce w Wawrze jest, na razie będzie leżała, bo maratony mam. Nalewka będzie i chutney, przepis w necie znalazłam. CHOLERA, 2 : 2. Łachudry pieprzone, taką kasę biorą, a Kazachowie robią z nimi, co chcą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nowa stronka!!! Sorry,że znowu zamilkłam..każdy ma swoje jakieś problemy i mnie znowu dopadło...w środę dostałam skierowanie na onkolgię do Szczecina na wycięcie czegoś tam na plecach..a potem będzie długie czekanie co to za paskudztwo!! Anoolka doszłaś już do siebie?Chyba kac juz minął??:-) Maniu u mnie tez jak piszesz psiowa pogoda,że psa by z domu nie wygonił..ale patrzyłam na tygodniową pogodę ma być cieplutko. Ja pamietam nalewki Opty...każda inna ..każda pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... aż dwie wczorajsze... Ale od tego weekend, żeby obroty zwolnić i kaca poleczyć. U mnie dopiero pod wieczór troszeczkę się rozpadało, cały dzień był znośny, ale nie tak ładny, jak wczoraj. Aronia chyba nawet lepiej jak będzie przemrożona, goryczkę straci. Tak mi się wydaje, nigdy z nią do czynienia nie miałam. Nalewki najlepsze wiśniowe i śliwkowe, ja tam już z innymi eksperymentować nie będę, szkoda procentów. Saguś - i jak funkcjonujesz po nieprzespanej nocy ? Pewnie już połówka z gór wróciła i może Cię pożałuje tym razem ? Józia - przy tych lodach chyba trochę pogadać si ę dało - to i czas zleciał. Masz dobrze z pisklakami. Maniu - nowe odcinki tak samo dobre jak stare ? Czy już byle co ? Szkoda, że Ci pogoda poodpoczywać na działce nie pozwoliła. No patrzcie - zagranicznych programów się naogląda, to na rodzime się wypina ! A Maja dzisiaj smagliczkami się zachwycała - na końcu co prawda, ale jednak. Też je lubię, mam nadzieję, że w przyszłym roku się same posieją. A jak Twój kosmos ? wygląda tak jak oczekiwałaś ? A kolor ? Zamulona jestem, chyba pogoda... Dyżurna kawy nie postawiła, a dzisiaj to mus, bo inaczej do łazienki nie trafi ! (_)O, (_)O, (_)O, i w wypłatach się nie pomyl ! - chyba ż na swoją korzyść ! Słonecznego poniedziałku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)O (_)O (_)O (_)O (_)O (_)O 🌻 Kazachowie pokazali naszym gdzie ich miejsce A bylo sie puszyc?????????? tyle na dzis dzien dobry i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzieki ze juz poniedzialek :O Nutka 🌻 ja tez tak mam – co schudne to przytyje i juz dalam sobie spokoj z odchudzaniem. Po prostu nie wychodzi a cale zycie ciagle czegos sobie odmawialam. Megi 🌻 u Suzi juz wczesniej stwierdzono ze cos zle z watroba dlatego teraz miala rozego rodzaju badania i w rezultacie tabletki. Pieskowa ma juz 10 lat, to tak jak i my… z wiekiem sie psujemy :O Sagus 🌻 popatrz, u nas odwrotnie. Lepiej kupowac z duzych sklepow. Jak sie cos popsuje to z nimi latwiej dyskutowac ;) A male sklepiki to nawet nie wiadomo czy za tydzien znajdziesz w tym samym miejscu… Jozia 🌻 dzieki za kawe… kefirek tez by sie przydal… jeszcze dzis jestem “wczorajsza”, mysle ze duza “zasluge” w tym ma ten sufit z lazienki! Mimo ze tam okno troche otwarte (dalej w nocy kolo 4 stopni) to dalej smierdzi jak cholera. Mania 🌻 50 cali? Wez wiekszy! Co se bedziesz zalowac :P Ja mam 60 i zaluje ze nie wiekszy :P A ona w leb chce? Czy kiedys uslyzala ze Rancza NIE nagrywac???? Opty 🌻 oj byly procenty, byly! Gibaczki wciskali a jak powiedzialam ze ja dziekuje, ja winko sobie do lunchu... to zaraz uslyszalam – no co ty, za mojego wnuka nie wypijesz? I co bylo robic? I tak latali z tymi gibaczkami 😭 Nawet nie masz pojecia jak sie wczoraj zle czulam! To juz nie dla mnie! Wole byc kierowca… Czy Yoana slyszy? JA = kierowca! Ja juz chyba nawet wisniowej naleweczki nie chce 😭 Boncia 🌻 cos Ty… kolo srody bede ok! Mnie to cholerstwo dlugo czyma dlatego unikam gibaczkowania ;) I jestem zla sama na siebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka🌻 za kawe👄 co prawda nie pada ale jakies takie chmurzyska wisza mam nadzieje, ze dodza mi dzis polatac na kijach o 12stej mam kosmetyczke lubie jak sie ktos mna zajmuje:D zdecydowanie poprawia mi to humor Anoolka🌻 Kac przejdzie to i laskawszym okiem na nalewki spjrzysz:P Mania🌻 pod daszkiem tez fajnie poleniuchowac Masz racje te wszystkie programy to dla przedszkolakow I dla tych co to rozne srodki chca wcisnac Czyli zwykla reklama, ot co Ranczo jak zwykle superowe, mnie sie bardzo podoba rola ksiedza Roberta robi to co kazdy ksiadz powinien, Michalowa za duzo zrzedzi ale to nie ja pisze scenariusz a szkoda:P:P wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty🌻 Pisklaki szczesliwi i zakochani, az sie chce na nich patrzec Szkoda, ze wpadaja jak po ogień Bońcia 🌻 ja tez mam te swoje huśtawki dlatego zdecydowalam sie na terapie Musze zadzwonic i przesunac termin o tydzien Moje pisklaki prawdopodobnie w ten weekend wracaja i chcialabym je powitac nalezycie, glupio tak zeby pomyśleliby, ze uciekam wszysko sie znowu komplikuje jak ja tego nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana a Ty co? Pol zdania??? Myslisz ze to starczy???? Jozia co Ty tak do kosmetyczki czesto latasz? A piszczysz ze na podroz nie masz.... przestan latac to raz dwa uzbierasz! Nigdy nie bylam i zyje :P Nawet calkiem dobrze :P Jak jestem trzezwa to nikt mi nie da moich lat :P Kac przejdzie, wiem ale raczej niech te nalewki i inne napitki w szafce stoja! No nie! Jakby Michalowa nie zrzedzila to serial stracilby urok :P tylko nie zdradzaj za duzo tajemnic bo ja musze czekac az upierdliwa staruszka pirata mi dosle :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na urodzinach bylo super ,siedzieliśmy w ogródku ,pogoda dopisała .Wieczór byl ciepły i komarów nie było .ładnie maja oświetlony ogródek ,dodaje uroku.... .Owoce morza ,dania rybne ,wszystko przepyszne .Restauracja wnusi wytypowana do konkursu .Trzymam kciuki żeby wygrała ,reklama się przyda . Wczoraj byly poprawiny ,wieczorem sie rozpadało,ale zdążyliśmy wrócić do domu przed deszczem... Opty 🌼 ,miałam telefon przy sobie ,ale uznałam ze jestem od J.za bardzo uzależniona :)postanowiłam się przejsc i jeszcze po drodze do Biedronki wstąpić .Dobrze ze co kawałeczek sa ławeczki ,to przysiadałam .Przekonałam się ......trudno by mi było bez samochodu .... Bońcia 🌼 ,rozumiem to czekanie na wyniki ,nie zamartwiaj się przedwcześnie ,bo potem mogą być Ci siły potrzebne.... Myśle ze będzie dobrze.... Anoolka 🌼 ,o kacu sie zapomina ,a o przyjęciu się pamięta :D Wazne że miło spędziłaś czas. Piszesz że Mania wrednota ,a Ona Ci pirata przesyła ? to jak to jest! ;) Józefa 🌼 ,jednak dzieci Cie odwiedziły .Ja juz sie przyzwyczaiłam do tego ze sa zajęci swoimi sprawami. .Dzieci z Chałupek odwiedzają nas bardzo rzadko ,to raczej my jeździmy do nich. Częściej są rozmowy telefoniczne i Skyp. Yoana 🌼 ,oby te maratony szybko upłynęły .Nalewek z aroni nie robiłam ,tylko soki ,resztę owoców zostawiałam dla ptactwa. Sagus 🌼Mania 🌼Megi 🌼Goda 🌼 Milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Zglaszam sie i ja.Troche popisalam na starym topiku,dopiero pozniej zobaczylam ze Mania:) zalozyla nowy. U nas zimno,siedze w zimowej bluzce przykryta kocem.Od rana cos mnie "naszlo",rozmrozilam lodowke,pozniej wybralam sie do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia:) Nieraz skusze sie na tego kotleta z dorsza,chociaz pare lat omijalam ten sklep szerokim lukiem.Innych gotowych poraw nie kupuje,nie mowiac o wedlinach.Ostatnio robie tez mielone z kurczaka,sa o wiele chudsze i smaczniejsze. Fajnie ze odwiedzila Cie rodzinka,u mnie mlodzi wpadli w sobote na chwile jak po ogien. Mania:) Dokladnie to nie wiem jak z ta waga jest,niby spodnie spadaja z tylka,a kazdego dnia wskazuje inaczej ,byc moze porzeba wymienic baterie. Anoolka:) Jesli chodzi o "Ranczo" to juz ostani sezon.Tez wczoraj ogladalam nowy odcinek,a w tym roku po raz pierwszy od dziesieciu lat pokaza snieg,swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty:) jesli chodzi o nalewki to nie mam sklali porownawczej,w tamtym roku mialam okazje sprobowac tej od Mani:) przyznam ze bardzo smaczna i delikatna.Zapomialam napisac w tamta niedziele pojechalismy na grzyby,jednak zbiorow nie bylo,a pogoda nie zchecala na spacery ,zbyt duzy skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×