Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazurasek

... PIĘKNE PAZNOKCIE ...

Polecane posty

Gość pazurasek

Hej dziewczyny. Zakładam ten topik, bo jestem kompletnym antytalentem jeśli chodzi o tytułowe piękne paznokcie. Moje są zawsze krótko zcięte, bo jak tylko zapuszczę kilka milimetrów, to są tak słabe, że i tak same się łamią. Mam problem ze skórkami. Odsuwam je co prawda, czasami wycinam, ale ciagle nie wygląda to tak jakbym chciala. No i w końcu malowanie. Jeśli juz to zrobię (bardzo rzadko) to machnę tylko dwa razy lakierem na jeden kolor. Wiem że są różne sztuczki, które w prosty sposób pozwalają uzyskać efekty ślicznych wzorków na paznokciach. Chciałabym popróbować więc jeśli jakieś znacie, to piszcie. Jesli koś uzywa dobrych lakierów, to również proszę o rady. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też mam hopla na punkcie zadbanych paznocki. Z własnego doświadczenia powiem tyle, że bardzo ważne są nie tylko lakiery, ale i produkty do pielęgnacji paznokci - zmywacz, dobry pilnik, lakier podkłądowy i tzw. top-coat. Ja np. uzywam zmywacza Sally Hansen, tego w wysokiej butelce i jestem z niego bardzo zadowolona. Na czyste paznokcie nakładam 1-2 warstwy odżywki \"Diamond Strength\" też Sally Hansen. A potem lakier, mam te z róznych firm - Chanel, Bourjois, Inglot, Maybelline, Selene, Pierre Rene. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości najlepszy jest zdecydowanie Pierre Renee, bardzo dobrze kryje, nawet tylko 1 warstwa. Co do wzorków na paznokciach, możesz poszukać na róznych stronach internetowych, ale prawde mwiąc wiekszość z tych wzorków jest tak skomplikowana, że lepiej chyba wymysleć własny wzorek, na miarę Twoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na blogi na onecie o paznokciach. jest kilka naprawdę fajnych blogasów w których w prosty sposób opisano jak zadbać o paznokcie i wykonać fajowe wzorki. nawet takie beztalencie artystyczne jak ja dzięki ich poradom fajnie maluję sobie pazurasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiii
🌼 tyle tu specjalistek, a żadna sie nie chce wypowiedzieć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna_babka
a mi sie n ie chce, wiec scinam krotko. maluje obrazy i od tych farb, rozpuszczalnikow to paznokcie nie sa najlepsze. Ale co tam. Mam napisany w wordzie poradnik na temat tipsow - jak to sie robi itp itd. Jak ktos chce moge wyslac na maila A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogę skorzystać z propozycji przysłania poradnika?? Moj mail cabrio1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppp
Ja kiedyś miałam akrylowe paznokcie i nie polecam fajnie wygl,ądały przez jakieś dwa tygodnie pozatym co miesiąc trezba je uzupełniać no a jak się którys złamie to porażka poza tym po sciagnieciu akryli te moje byly w fatalnym stnie długo czekalam az mi zupelnie nowa plytka wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dokladnie ci sie zrobila z plytka??? Ja mam teraz zelowe i nigdy nic mi nie byl...jak sie zgamal to wtedy odchodzil sam zel. A moje paznokcie byly cale. Nawet jak juz nie mialam tipsow to potem moja plytka byla bez zarzutu. A jak jest z akrylem?? Jak zdejmnie sie akryl to slyszalam ze praktycznie nie ma sie swojego paznokcia a zostaje sama \"pielinka\" po nich. Czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppp
płytka paznokcie jest bardzo cieniutka i poszarpana nie mozna zapuścic długich paznokci bo zaraz się łamią pozatym mi się cos stało z płytka nigdy nie mialam przed akrylem płytki w prążki czy też jakimiś plamami a po sciągnieciu akrylu dostałam prązków i białych plam,poza tym paznokcie wolno rosną itd...teraz mam już swoją płytke ale na przykład do tej pory paznokcie mi sie rozdwajaja gdzie wczesniej tak nie mialam no i nie odchudzam sie czy cos takiego takze raczej jakis czynnikow ktore moglyby na to wplynac nie ma.Odradzam akryl zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurasek
ja chcę zapuścić swoje paznokcie, tylko że mi się cholernie szybko łamią i strasznie rozdwajają. Wystarczy umyć naczynia.. poradxcie coś na tak słabe paznokcie. Stosowłam jakiś lakier z avonu ale lipny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppp
nie wiem co ci poradzic ja na przyklad chcialabym kupic w koncu jakis fajny bezbarwny lakier ktory utrzymywalby sie chociaz przez 4 dni na paznokciach bo te do tej pory trzymaja sie jeden do 2 dni.Bylam kiedys u kosmetyczki na manicurze ale fajnie wygladal zaraz po zrobieniu moze dluzej odrastaly mi skorki itd ale w koncu po tygodniu odrosly paznokcie zatracily swoj ksztalt wiec na taki manicur to trezba by bylo chodzic czesto a nie zawsze jest kasa czas itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurasek
ile kosztuje taki manicure u kosmetyczki....przciętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurasek
ile kosztuje taki manicure u kosmetyczki....przciętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppp
to zalezy znalazlam zaklad gdzie sam manicur bez lakierowania czyli wyciecie skorek i pilowanie kosztuje 15 zł tak normalnie 20 lakierowanie to zaleycz jak zwyklym lakierem to tak okolo 25 zł jak francuski to gdzies tak pod 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mera
chodzenie do kosmetyczki w sprawie paznokci to tylko strata kasy, przecież wszystko idzie sobie zrobić samemu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzabella
A ja nosilam akryle przez rok, a teraz mam paznokcie o wiele silniejsze niz przed akrylami-dlugie, zdrowe i mocne!najwazniejsze to akryli nie odrywac, tylko spilowywac wraz ze wzrostem paznokcia. A tak poza tym, to lykam humavit-3 x dziennie po 4 tabletki i maluje paznokietki odzywka Witaminowa Bomba firmy Killys, nizbyt droga ale skuteczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawel
Zapraszam Panie do zakupienia mojej płyty z wzorkami , mnóstwo pomysłów za totalny bezcen: http://allegro.pl/show_item.php?item=63485886 Jeśli napiszesz mi w maili ze jestes z kafeterii dostaniesz dodatkowo wiecej plików ze tę samą cenę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miekkkaa
ile kosztuje ten humavit i ta bomba witaminowa... jakie są poprawne nazwy plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
ja łykam skrzyp polny i Dromin, mam naprawde mocne paznokcie i praktycznie nigdy mi sie nie łamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zduńska
krótkie panokcie też mogą byc piękne przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly555
Aby wzmocnic paznokcie niezastąpiony jest KOLAGEN NATURALNY. Szczerze polecam. pełne informacje na temat kolagenu lilly555@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam super odżywke
Nazywa się balsam do paznokci i jest to taki krem zamkniety w małym pudełeczku, firmy Herba Studio, jest naprawde swietny. zawsze miałam paznokcie słabe i rozdwojone, nigdy nie mogłam ich zapuścić. Przez 2 tygodnie wmasowywałam ten balsam i naprawde nie moge się nadziwić. Żaden mi sie nie rozdwoił, są bardzo twarde i mocne, a koszt tej odzywki to jakieś 8 zł. Teraz juz moge spokojnie malować pazurki na jakieś fajne kolorki, ale pamietam, żeby po każdym zmyciu, znowu je smarować jakieś dwa dni, trzy, cztery razy dziennie. Tylko cięzko ją dostać, trzeba pytac w sklepach zielarskich, mi sprowadzono ja na zamówienie. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefannia
stefannia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na mój blog- cay poświęcony paznokciom (są też cenniki). www.magicznepaznokietki.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje kochane Panie
kupcie sobie odzywke do paznokci i malujcie ja jako lakier bazowy a pozniej jakis inny kolor, nawet moze byc bezbarwny, kolorowy... takie z cienkim pedzelkiem tez (ok 3 zl najtansze) Nauczcie sie malowac paznokcie a zobaczycie, ze paznokcie naprwde beda dluzsze, odpowiednio zadbane Ja tak zrobilam, 2 miesiace trwalo a dzis mam ladne, zadbane, co jakis czas pomalowane na inne kolory paznokcie, sa takie same jak tipsy, ale te sa moje i kazdy i sie dziwi sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na problem z paznokciami ktore sa slabe i nie chca rosnac polecam odzywke firmy INGLOT o nazwie GRo mAX..osobiscie jestem uzaklezniona od tej odzywki bo jest to jedyny specyfik ktory pomogl moim paznokciom ktore w ogole nie chcialy rosnac..myslalam juz nawet o tipsach ale teraz sa mi niepotzrebne bo mam wlasne sliczne i dlugie pazurki.Polecam naprawde bardzo goraco te odzywke-kosztuje tylko 12 zl a efekt jest niemalze natychmiastwy.Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazliwy problem
JA OD ROKU NOSZE PAZNOKCIE ZELOWE WIEC ZAWSZE SA ZADBANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak czytam wasze wypowiedzi na temat jak to akryle niszcza paznokcie to dostaje gesiej skorki,kto ci ja sciagal?Stylistka?Watpie skoro bylu az w tak fatalnym stanie,od kilku lat pracuje w tym zawodzie i z takim problemem spotykam sie jedynie gdy dziewczyny chca zaoszczedzic na zdjeciu paznokci,zarowno akryl jak i zel nie niszcza paznokci tylko ich nie umiejetne sciagniecie.Zadna z tych metod nie polepsza stanu naszego naturalnego paznokcia,paznokiec po sciagnieciu tipsa jest taki sam jak przed zalozeniem(umiejetnym sciagnieciu).Co do skorek,nie polecam i sama tego nie stosuje,wycinania skorek lecz ich odsowanie z plytki paznolcia ale nalezy robic to delikatnie aby nie \"wgniesc\" naszego paznokcia gdyz jest bardzo delikatny w tym miejscu a taki \"rowek\"pozostanie az wasz paznokiec caly nie odrosnie,stosujcie chocby zwykla oliwke dla dzieci,wcierajcie ja w paznokcie co wieczormCo do lakierow to tez nie koniecznie musza byc te z gornej polki,wystarczy pozniej utwardzacz do lakieru i lakier trzyma sie ok tygodnia.Nie namawiam wrecz odradzam takie poradniki zakladania samej sobie tipsow ty niestety jest potrzebny kurs i praktyka.A co do wzorkow sprzedawanych na allegro wystarczy w google wpisac wzorki na paznokcie i macie je zadarmo bo niestety wiekszosc wzorkow oferowanych na aukcjach pochodz z netu i nie bedziecie wstanie same je w domu wykonac.Moge wam polecic forum o paznokciach,tam znajdziecie mnostwo wzorkow i pomyslow jak ozdobic wasze paznokcie i jak wykonac te zdobienia,a poza tym porady stylistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita84 fg
Pazurasku ja mam taki sam problem jak ty:) ja sprobowalam olejku rycynowego, 2 zl w aptece, samruje codziennie, utwardza paznokcie oraz nawilza skorki na okoolo, niby jest to srodek na przeczyszcenie to wiele osob stosuje go jako kosmetyk, pozdawiam, ps, tylko trezba stosowac systemtycznie, acha niektorzy ludzie smaruja wlosy zeby byly mocniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×