Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

piękne włosy

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny jest Was tu tyle, że zakładam, że ktoś tu będzie z podobnym problemem. Kiedyś miałam ładne, błyszczące i gęste włosy. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nie dość, że wypadają na potęgę to jeszcze straciły ten blask. Są matowe, łamliwe...masakra. Biorę non stop suplementy - już jakieś 4-5 miesięcy i nie widać żadnej różnicy. Co robić? jakie odżywki, jakie suplementy brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść do lekarza. U mnie to był jeden z objawów choroby Hashimoto, ale może też być np. anemia... Odżywki ani tabletki tu nic nie pomogą, trzeba zlikwidować przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby mieć piękne i zdrowe włosy zalecam przyjmować komplex witaminy grupy B. Bardzo dobrze działa na włosy i działa 'od środka'. Większość z was myśli, że wystarczy jakiś szampon/odżywka ale nie, witaminy są najlepsze :) http://enaturalnie.pl/witaminy/witamina-b-complex-100-tabletek-zestaw-witamin-b-myvita_279.html?search_query=witamina+b+complex&results=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, idź do lekarza. Może być dermatolog lub endokrynolog. Bardzo często pogorszenie stanu włosów jest wynikiem nieprawidłowej pracy tarczycy. A tymczasem przyjrzyj się swojej diecie. Tutaj znajdziesz wskazówki dotyczące co jeść, aby mieć piękne włosy. https://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-zdrowe-wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hive Ship
Przejrzyj sobie ofertę Chantal. Znajdziesz kosmetyki, które pomogą, stopniowane w zależności od zniszczenia włosów. I nie wydasz majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za długo zwlekasz! musisz iść czym prędzej na jakieś badania! Krew czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
dużo rzeczy ma wpływ na to jak wyglądają nasze włosy...od diety po zdrowie (warto sprawdzić hormony), kosmetyki których używamy...a ponad to: nie powinno sie trzec włosów jak są mokre, tylko delikatnie je osuszać...nie powinno się czesac na mokro...i ważna jest tez szczotka której używasz. Ja ostatnio kupiłam w rossmannie jedną taką, profesjonalną:) http://www.rossmann.pl/Produkt/Tangle-Teezer-profesjonalna-szczotka-do-wlosow-1-szt,356040,2803,5378 świetna jest i w promocji...do tego ponoć dba o włosy, nie niszczy jak zwyczajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! na nasze włosy ma wpływ właściwie wszystko i wszystko "na nich widać". Dieta, zdrowie, czy nawet woda jaką myjemy. Warto zrobić jakieś badanie jeśli ma się problem z włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz zdrowo, dużo pij, a nie łykaj syntetycznych witamin, które nie działają. Olej z wiesiołka (polecam GAL) hamuje wypadanie włosów i wzmacnia je, do tego jest całkowicie naturalny (tłoczony na zimno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wzmocnienia włosów i aby zapobiec ich wypadaniu polecam zabiegi mezoetrapii mikroigłowej dermapenem. W Poznaniu robią takie zabiegi w salonie Beauty Premium. Wiem, że używają bardzo skutecznych ampułek Dermaheal. Moja siostra miała ogromny problem z wypadaniem włosów i te zabiegi jej bardzo pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella9995
Żeby mieć piękne włosy, i paznokcie to moim zdaniem trzeba się zdrowo odżywiać no i stosować naturalne suplementy diety. Ja np. stosuje takie z hepatica i od razu czuje poprawę też w samopoczuciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wypadanie to predzej ci trycholog pomoze niz suplementy... a na matowe wlosy- tu juz masz sporo opcji. probowalas olejowania? bo to ladnie nawilza i nabłyszcza wlosy. tylko nie wiem jaka masz porowatosc włosow ;) ja juz drugi miesiac oleju uzywam- arganowego inoar- i czuje roznice. wczesniej mialam takie suche wlosy, a teraz juz z nimi lepiej. mysle, ze przy dluzszym stosowaniu beda w jeszccze lepszej kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole333
zgadzam się z poprzedniczką: trycholog a na poczatek olejowanie :) możesz wybrać np. olej kokosowy, ale dobra też będzie zwykła oliwa z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastaaa
mi olej kokosowy nie służył i niektórym dziewczynom też nie także radzę uważać. Lepiej będzie zacząć od oliwy z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa1
co jak co, ale ja uważam że pielęgnacja włosów powinna być dobrana do ich kondycji i struktury. Dlatego najlepiej iść do trychologa, który zbada włosy i udzieli już konkretnych rad. Jeśli ktoś szuka takich badań trychologicznych to w hair medica są do końca sierpnia bezpłatne także jeszcze jest czas na zapisanie się. Jak ja byłam to było sporo terminów także powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam wspomniany olej z wiesiołka Gal przez 6 miesięcy. Efekty są rewelacyjne, włosy nie wypadają, odrosło pełno małych włosków, są mocne jak nigdy przedtem. To naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie zmiany chorobowe to zwróc uwagę na to jak się odżywiasz i możesz wspomagać się jakimiś tabletkami lub stosować taką odżywkę, wzmacnia ona włosy i powoduje szybkie odrastanie https://www.znamlek.pl/hair-jazz-8833.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno tabletki Biotebal zatrzymują wypadanie włosów, mają bardzo dobra opinie i od kilku dni sama je biorę. Oprócz tego możesz pić siemie lniane, drozdze, wcierać jakieś wcierki np jantar który mnie bardzo pomaga. Kiedyś włosy leciały mi garściami ale odpowiednią pielęgnacja to zatrzymała. Jeśli Tobie nie pomoże koniecznie idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś pójść do lekarza na wszelki wypadek? Czasem takie są pierwsze objawy choroby. Może spróbuj regeneracji u fryzjera i co jakiś czas smaruj pół godziny przed myciem olejem kokosowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę drożdże, witaminki i wcieram jantar. Do tego olejowanie. Po miesiącu kuracji już widać efekt. Warto spróbować bo nic z tych produktów nie szkodzi wręcz przeciwnie :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Przecież na piękne włosy trzeba odpowiednio zapracować. Jesli przyłożycie się do pielęgnacji włosów, chociażby kosmetykami z http://kosmyk.pl/pol_m_Wlosy-100.html to będziecie w stanie utrzymać ten poziom przez długie lata. Ale z drugiej strony, jeśli nie będziecie o nie dbać, to będziecie żałować za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noble Health Class A Collagen suplement diety chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przywracając jej naturalną jędrność oraz sprężystość. Biotyna zawarta w preparacie pomaga zachować zdrowe oraz lśniące włosy, a cynk i selen utrzymują dobrą kondycję paznokci: http://www.e-zikoapteka.pl/noble-health-zestaw-class-a-collagen-180-tabletek-30-tabletek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbaj o swoją dietę i przeżuć się na dobrą pielęgnację włosów . Może sprawdziła by się keratyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zdecydowałam się na kurację keratynową i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama chodze na odzywnianie i ampułki do fryzjera a jak robilam farbowanie to z olaplex i widze poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakaskiakais
Ja żeby mieć cały czas piękne i zdrowe włosy wspomagam się skrzypem polnym i pokrzywą, kupuje takie tabletki z Humavitu i na moje włosy złego słowa nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkakaaa
A gdzie kupić te tabletki z Humavitu?? Przez neta je zamówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi keratyna odżywiła włosy i są nie do poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×