Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okulary

pielęgnacja jamy ustnej

Polecane posty

Gość okulary

Brałam udział w Kampanii pasty parodontax z Streetcom w teście 14 dni .Wrażenia mam bardzo pozytywne.To są wyjątkowe produkty które mogę polecić z całym przekonaniem parodontax fluoride, -"-"-"-"- Classic -"-"-"-" - Whitening -"-"-"-"-" Etra Fresh Regularne stosownie tych past zapobiega parodontozie oraz zapaleniu dziąseł wpływa na zdrowie i komfort jamy ustnej.Mogę się cieszyć pięknym uśmiechem,ponieważ pasta delikatnie i skutecznie wybieliła mi zęby usuwając stopniowo przebarwienia Najbardziej sprawiały mi kłopoty moje wrażliwe zęby jednakże to ustąpiło.Rozmowa z osobami testującymi ze mną pastę to potwierdziła jednoznacznie oceniły ,że jest znakomita.Jednogłośnie postanowiły,że będą dalej ją używać. bo bardzo pomogła wpłynąć na komfort jamy ustnej ,Wszyscy jesteśmy zachwyceni tak dobroczynnym działaniem tej pasty o unikalnych właściwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Pie/rd/ole/nie w podniebienie. Głupi sposób na reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niva4x4
Ja też biorę udział kampanii Streetcom Parodontax i potwierdzam, ze jest super. Wcześniej używałam innych past- ze względu na niższą cenę i bardzo się cieszę, że mogłam spróbować pasty Parodontax. Sama pozbyłam się problemu krwawiących dziąseł a i znajomi testujący pastę byli bardzo zadowoleni. Pasta na początku ma specyficzny smak - taki słonawo-miętowo-ziołowy. Ale dla mnie od początku był ok a z czasem jego specyfika nie jest już odczuwalna i wszystkim smakuje. Zęby po umyciu są gładkie i na prawdę czuć świeżość w ustach. Ja już nigdy nie kupię innej pasty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie biorę udziału w tej kampanii. Wole paste-koncentrat Ajona. Nara spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwipiwi
Ja również nie biorę udziału w kampanii, za to regularnie odwiedzam stomatologa oraz higienistkę u borczyka w katowicach. Wystarczy systematyczność i zdrowy rozsądek, aby mieć ładny uśmiech i nie mieć problemów z uzębieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary
Najbardziej i najlepiej się przekonać jaki jest produkt testując go wtedy wiadomo ,że mamy rozeznanie w tym przypadku chodzi o pastę paradontax.Tak ma same pozytywne waściwości wspomagajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary
Bardzo ważna jest kontrolna wizyta u stomatologa tak jak pielęgnacja jamy ustnej,bo na pewno każdemu zależy na pięknym uśmiechu zdrowych zębach i dziąsłach funkcjonujących jak należy.To właśnie umożliwia sprawdzona przy testowaniu pasta parodontax .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że tak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej... Wstyd się przyznac, ale do niedawna myślałam, że robię wszystko w porządku :( aż jak na reklamie - mój dentysta mnie uświadomił, że niedokładnie szczotkuję. Trochę wstyd, ale dobrze, że dowiedziałam się odpwoiednio wcześnie. Każdemu życzę takiego fajnego dentysty jak mój :) Polecam http://www.mikrostoma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważną sprawą jest właśnie dokładne i staranne szczotkowanie zębów dwa razy dziennie.Oczyszczanie przestrzeni między zębowej przy użyciu nici dentystycznych .Stosowanie płynu do płukania jamy ustnej.Dobra jest taka porada dentysty bo uświadomi nam co nieprawidłowo robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×