Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ema12345

Pielęgnacja TWARZY doradźcie PROSZĘ!!!!

Polecane posty

Gość ema12345

Mam cerę normalną, a bardzo przetłuszczającą się w strefie T. Kiedy zmywam makijaż widzę wągry, ogromne pory, jakieś czerwone suche placki, kilka pryszczy zawsze, okropnie to wygląda... nie wiem co robić. Używałam różnych kremów, gł. te apteczne wszystkie bez efektu. Myję cethapilem albo OCM, makijaż micelem Biodermy. Używam wód termalnych. Skóra jest okropnie brzydka, wszędzie pryszcze no koszmar. Robię 2 razy w tyg maseczkę z glinki, i 2 razy peeling enzymatyczny organique. Wszystko na nic. Jak było źle tak jest źle. Odżywiam się tylko sałatkami, wazywami, herbatami ziołowymi, makaronami pełnoziarnistymi już kilka lat, zero cukru, pije olej lniany. Więc dieta ok. Mieszkam w Krk zanieczyszczona woda, spaliny? Nie wiem. Doradźcie mi jak przywrócić skórę do zycia. Jak dbać? Jakieś proste schemaciki które się u was sprawdzają, błagam bo nie mam już siły. Lat 25 mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonolablus
Sorry , ale Ty nie masz normalnej cery tylko mieszaną. I to podejrzewam, że na własne życzenie. używasz kremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema12345
używam na dzien pod makijaż sylveco brzozowy na twarz ogólnie a na nos i czoło eucerin purifyer, albo effaclar duo, na noc effaclar duo na strefę T i brodę, a na resztę twarzy dermosan nawilżający. Tonik z woda różana. Doradźcie a nie atakujcie. Jestem pewna, że robię coś źle jak nie wszystko, więc powiedzcie co robić, żeby było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasy kochana, kwasy na noc! A na dzień kremy antyoksydacyjne (z wit. C, z niacynamidem etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema12345
ale jaki krem z kwasami, na całą twarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całą. Spróbuj tonik AHA i serum Lemon (oba z Biochemii urody), albo krem AHA Bingo spa (ale on jest słabszy, tylko 5%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do kosmetologa, poszukaj w swojej okolicy. Miałam podobne problemy do Twoich, chodziłam na zabiegi z kwasami do salonu www.beautypremium.pl i bardzo mi pomogły. Oprocz tego używam na noc kremu z kwasami, na dzień mam też specjalny krem, ale teraz nazwy nie pamietam, myję twarz specjalnym żelem, ktory poleciła mi pani kosmetolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wizytę u kosmetologa. sprawdzone salony znajdziesz nz stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×