Odpowiedz na ten temat

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

• sionka 2007.01.17 [15:30]
    dzieki bardzo . ale czy te ziola pomagaja , a masaz pomaga , a co z tymi granulkami i estreva. odpisz jak mozesz
  • samanhta 2007.01.17 [15:42]
    nie mam pojęcia, ponieważ ani granulek, ani estrevy nie używałam

estreva to złożony lek hormonalny, dla kobiet w okresie menopauzy, więc lekarz raczej ci nie przepisze, w każdym razie są trudności
    nie ma żadnych gwarancji, że zadziała, natomiast spore są, że w przyszłości może być powodem raka piersi, ponieważ zawiera naprawdę dużą ilość estrogenów, a trzeba ja przez kilka tygodni stosować, no i jak mówię, efektu nikt ci nie zagwarantuje
    jedna dziewczyna pisała, że jej pomogło (jeden rozmiar większe) ale spora większosc że nie bardzo, więc ogólnie boję się tego wypróbować, nawet jakby udał sie to zdobyć
    zdecydowanie naście lat to za mało żeby się hormonami truć, pisały dziewczyny ze rozregulowywała estreva układ horm., trądzik, plamienia, nieregularne okresy itp więc młodej osobie, której układ horm dopiero się kształtuje prawidłowo, stanowczo odradzam

granulki - niestety ja niczego w ogóle doustnego "na piersi" nie używałam, bałam się właśnie negatywnego wpływu na działanie tabletek anty, więc nie mogę ci pomóc..
  • samanhta 2007.01.17 [15:44]
    ups, pomyliłam coś, myśłałam, że masz 16 latusmiech.gif
    w każdym razie - nieważnie od wieku, szkoda zdrowia, chociaż w pełni Cię rozumiem, też chwytam się przeróżnych sposobów...

• sionka 2007.01.17 [15:49]
    powiedz mi tak szczerze czy cos ci pomoglo choc troche
  • rozmiar 70 A 2007.01.17 [16:20]
    Wczoraj zrobiłam mój pierwszy masażyk. Nie wiem czy go dobrze wykonuje, ale dzisiaj troche mnie bolą sutki. Zobaczymy co będzie. Pozdrawiam was dziewczyny usmiech.gif
  • samanhta 2007.01.17 [16:37]
    masaż Kasi - malutkie b juz jest, z średniego a...
    używam też kremu Dax Cosmetics ale nie wiem, czy to od kremu czy od masażu, może i jedno i drugie usmiech.gif
    no i trzeba systematycznie masować, max dzień przerwy w tygodniu i dalej masuję, podczas kąpieli, więc nie jest uciążliwe
  • domcia_1991 2007.01.17 [18:53]
    ja masuje piersi juz jakies 2-3 tygodnie balsamem do ciała nawilżającym i bardzo pomaga naprawde dziewczyny super i do tego pije kozieradke sypie 1łyżke kozieradki zalewam wodą gotuje 15 minut przelewam przez sitko do szklanki żeby tych fusów nie pic i wypijam 1 szklanke dziennie i do tego herbatke antystresowa z firmy Vitax bardzo pomaga jestem zadowolonausmiech.gif
    powodzeniausmiech.gif
  • heaven1 2007.01.17 [22:15]
    Cuż widze że dużo dziewczyn tu zagląda lecz to co wyczytałem brzmi niezbyt ciekawie. Powiększanie piersi poprzez implanty nie polecam nikomu zdzierstwo kasy w USA sie przekonali dlatego te zabiegi mają tam tanie a nie jak w Polsce. za dużo tu sie przepłaca bo cena wacha się od 7.500zł do 11.000zł i operację trzeba powtarzać co 10-11 lat bo wkładki trzeba wymieniać jakie one by nie były, a po osiągnięciu wieku powyżej 40 lat nie powinno się już stosować takich zabiegów bo powstają niestety widoczne blizny i rany nie chcą się goić, z resztą nie powiedziane jest że zazwyczaj nie ma więc co ma się stać z tymi osobami co już mają implanty i stuknie im 40tka Mają pecha i stają się szkaradne!??! Jest też kolejny sposób czyli środki hormonalne cuż w prawdzie są skuteczne ale z tego co czytałem na sieci to tylko tymczasowo i nie dla wszystkich dziewczyn( pozatym szkodzą na układ krwionośny zwiększają ciśnienie krwi bule serca są przy nich dość częstym objawem. Większość staje się przez nie z czasem brania otyła ale tego nie pozwalają firmy farmaceutyczne pisać.
    A co do masarzów uwierzcie mi narazie może fajnie wyglądają piersi ale z czasem niestety jędrność zniknie przez ciągłe te masarze, a te co nie umieją będą mieć jeszcze rozstępy i wtedy będzie ciężko. Są zawsze kremy ujędrniające, lecz nikt nie mówi że przy stosowaniu ich można nabawić się niestety porządnych rozstępów.
    Najrozsądniej jest stosować metody modelek, one nie tylko piją wodę która powoduje że conieco idzie na wielkość piersi ale i też jedzą galaretki co sprawia że woda zostaje zatrzymana w piersiach i dobrze się tam trzyma, poza tym polecam ćwiczenia partii mięśni klatki dobra podstawa dla większych piersi znacznie uwydatni nawet te najmniejsze piersi a pozatym można nawet skożystać i poprawić (jaka by nie była) swoją sylwetkę, i nie polecam brać strerydów bo niektóre niestety przesadnie starają się coś zdziałąć i biorą a puźniej są takie babochłopy upakowane mięśniami są ble:/
    Pozdrowienia dla wszystkich dziewcząt które chcą poprawić swoją sylwetkę zaczynając od piersi. Uwierzcie mi nie ważne jakie pochlebstwa mówią mężczyźni na temat piersi ale zawsze faktem jest że duże są piękne aż chce się przytulić taką dziewczynę,
    pokochać:* tak na marginesie świerze powietrze też dobrze służy na polepszenie zdrowia kondycji organizmu i na natlenienie krwi co polepsza jędrność ciała i w tym piersiusmiech.gif Nie trzeba wszystkich tych zasad spełniać wystarczy część i same jędrnieją zdrowiej wyglądają. Narazie szukałem jakiegoś innego sposobu w postaci pokarmowej na zwiększenie piersi i wiem co mogło by tak zwiększyć nieźle bezpiecznie dla zdrowia i w miarę szybko piersi, ale to już moja tajemnica o której nikomu poza rodziną nie zdradzęusmiech.gif
  • samanhta 2007.01.17 [22:23]
    a po co facet zamierza sobie powiększać piersi???

wiesz, jeśli mam być obiektem zainteresowania (aby mnie "wyprzytulał"..pechowiec.gif ) jakiegoś napakowanego fi*** który edukację zakończył, wnioskuję po poście, na gimnazjum, a czas spędza wyłącznie na siłowni, to wolę pozostać z moim malutkim 70 prawie b...

przykre, że ludzie tak myślą pechowiec.gif
  • leia5 2007.01.17 [22:25]
    hejusmiech.gif byłam u gina i pogadałam z nim o ziółkach i o estrevie, do ziólek nie widzi przeciwskazań chociaż przyklejam plastry anty, jeżeli chodzi o estreve to w moim wypadku absolutnie ją odradził gdyż choruję o 5 lat na endometrioze i dodatkowe dawki estrogenów mogłyby mi zaszkodzić.
    Nie wypowiedział się jednoznacznie czy kategorycznie nie powinno się stosować estrevy, ujął to w taki mniej więcej sposób że nie można jej absolutnie stosować przy mojej chorobie. W takim razie nic innego mi nie pozostaje jak ziółka i masażesmutas.gif . pozdrowianka
  • leia5 2007.01.17 [22:34]
    do domcia_1991 zalewasz kozieradke? czy da się to przełknąć? ja jem na sucho po 3 łyżeczki dziennie i szybciutko popijam wodą. Na wcześniejszych zakładkach dziewczyny pisały że gotują koziradkę
    z tabletkami chmielowymi-lupuliną. Muszę je jutro kupić i może zacznę też gotowaćusmiech.gif .

• samanhta 2007.01.17 [22:44]
    kurcze... czyli nadal nikt nie wie co z tą estreva i tabsami anty...
    buu...smutas.gif

dziewczyny piszą też, że jest takie wstrętne, że ledwo da się przełknąć usmiech.gif
  • leia5 2007.01.17 [22:54]
    no okropna:/ i bardzo słona ta koziradka. Niewiem po co kupowałam tą estreve teraz nie mam co z nią zrobić, jak bym mogła to bym pewnie zaryzykowała ale niestetysmutas.gif . Kto chętny na estreve ??? Piszcie na maila leia5@gazeta.pl.
    Piszę od razu ze nie wymieniam się na jakieś tabletki ( miałam już takie propozycję) nałykałam się już dość i nic z tego nie wynikło może z jeden cm albo 2 , a póżniej wszystko wróciło do poprzedniego stanusmutas.gif
  • samanhta 2007.01.17 [23:01]
    ehh no ja bym była chętna, ale się boję..
    pomyślę do jutra, może zaryzykuje
  • APELUJE DO PAŃ 17-01-2007r. 2007.01.17 [23:23]
    Co wy piszecie za glupotyyyy!!!!! Mam 23 lata, od dziecka pije po 2-4 dziennie herbaty z mlekiem tzw. bawarke i to nie na porost piersi tylko dla smaku dodaje sie mleko. I rowniez jak wy cierpie na brak piersi. Moj biust miesci sie jedynie w rozmiaze zerowym. Zadne kremy, masci, tabletki nie sa na powiekszanie ale na ujedrnianie.

Jedyne co rok temu wyczytalam w gazecie, bez operacyjnie, to ze za kilka-kilkanascie lat jak dobrze pojdzie wprowadza zastrzyk na powiekszanie piersi.
    Z utesknieniem czekam na dzien kiedy go wprowadza.
  • do przedmowczyni... 2007.01.17 [23:26]
    ...nie wiesz co mowisz, jest cos co moze powiekszyc i ujedrnic biust!! trzeba jesc duzo "pietek" od chlebaoczko.gif

głupiutkie dziewczynki
    jezyk.gif
  • lilka100 2007.01.18 [09:51]
    do przedmówczyni
    haha z tymi "piętkmi" od chleba to fajne było widze ze tak jak ja ogladasz "Pytanie na sniadanie" na Dwójce. pozdrawiam i życze smacznego pietki są super usmiech.gif
  • lilka100 2007.01.18 [13:16]
    a tak wogóle sprawe traktuje poważnie i choc rozumiem sceptycyzm niektorych osób to sie tym zbytnio nie przejmuje trudno nie urosną to nie ale jak nie spróbuje to sie nie przekonam i to samo radziłabym osobom ktore negatywnie podchodzą do tego powiększania piersi założe sie ze większość tych osób nigdy nie stosowało żadnych "cudów" zeby powiększyć piersi a więc ich komentarze nie bardzo do mnie trafiają.
    pozdrawiam każdą dziewczynę z malutkim biuścikiem usmiech.gif
  • domcia_1991 2007.01.18 [20:01]
    Do leia5
    ja robie tak z kozieradką że wsypuje jedna dużą łyżkę do garnuszka 500ml zalewam zimną woda wstawiam na ogień i czekam aż sie bedzie gotować wtedy przelewam porzez sitko do szklanki i te fusy wyrzucam a te zioła wypijam.... nie zbyt sa dobre ale da sie wypić oczko.gif potem pije herbatke antystresową vitax ok 4 zł a po niej herbatke malinowo żórowinowa tez z vitax tez ok 4zł.....
    i do tego wszystkiego masaz i mowie ci naprawde bardzo działaoczko.gif
    jak masz ta estrevere czy jak ona sie tam nazywa to moge ja wziąść za 20 zl co ty na to ?? odpisz na moj email myszkaaaaaaaaaa2@wp.pl< /a> pozdrawiamusmiech.gif
  • AZESSI 2007.01.18 [20:55]
    do leia5-hmmm ja bym rowniez miala chec na kupno tej estravy od ciebieusmiech.gif jak ktos juz przede mna sie nie zalapal
  • leia5 2007.01.18 [21:59]
    hejusmiech.gif przykro mi ale estreva już sprzedana
  • Alma23 2007.01.18 [22:48]
    No i nadal stoicie w miejscu...przy czym my już na forum mamy duzo zgromadzone. właśnie dlatego sie z stąd wyniosłyśmy.
    Nadal te same pytnia....ble....., zygac się chce ja słysze\" czy masaz \"Kasi\" pomaga\" albo co to estrava czy dagomed9, lubb prześlijcie mi masaz. A do tego dochodzi jeszcze młody wiek i chęć przyjmoania leków co sa dla pań po 40.....

przestańcie pieprzyć głupoty wkońcu i ruszcie się z miejsca bo odkąd żeśmy się stąd wyniosły (rok temu) to nadal stoicie w tym samym punkcie

Samanta napisałaś: masaż trzeba stosować codziennie żeby były rezultaty - jak każdą z naszych metod - zioła tak samo - piersi \"rosną\" kiedy je pijesz, a kiedy odstawiasz, maleją - nie wiem, czy dziewczyny zamierzają całe życie to pić...
    jeśli nie wiesz nic na dany temat to bardzo cię proszę nie wypowiadaj się. A jeśli do tego podchodzisz tak sceptycznie to normalne że ci nic nie wychodzi.

"Świat jest taki, jaki myślisz, że jest"
  • samanhta 2007.01.18 [23:00]
    miwychodzi sokładnie tym sposobem który opisałam!!!!!!

na wasze forum nie można się dostać, dlatego z niego nie korzystamy

po co wchodzisz na "stare - gorsze" forum, jeśli wasze jest takie super?
  • malinowe lato 2007.01.19 [09:47]
    szamanka to myslisz ze warto ten ERDIC kupic?
  • AZESSI 2007.01.19 [12:08]
    wiecie co wa powiem ja moze od niedawna odkryla ten topik ale uwazam ze jest on super i niech ta Alma 25 sie nie wypowiada jak na nia nie dzialaja asaze i ziolka to jej problem i co niby taki kozak bo ona ma wiecej info juz na temat powiekszania biustu to jak taka madra jest niech sie podzieli swoimi nowosciami a nie pier***i jakies smuty mi osobiscie sie podobaja wszystkie rady i bardzo je senie i ciesze sie ze sa tez osoby z malymi( * )( * ) piersiami jak ja pozderki dla was laski
  • lilka100 2007.01.19 [12:33]
    no wlaśnie Alma ja np. jestem zalogowana na tym "waszym" nowym forum ale strona od dłuższego czasu nie otwiera mi sie pojawia sie tylko zielony ekran no i te reklamy no więc korzystam z tego. a tak swoją drogą to tak troche nieładnie ze tak napisałaś wystarczyłoby sie tylko przypomniec a nie naskakiwać od razu na wszystkie dziewczyny ktore korzystaja z tego forum.
    pozdrawiam
  • lilka100 2007.01.19 [12:46]
    przeczytałam przed chwilą ze jest nowy adres i ze trzeba sie ponownie logowac podany adres to:www.wiekszepiersi.phorum.pl ale mimo ze wpisuje go recznie to i tak wchodzi sama zielona strona no więc Droga Almo jeżeli byłabyś tak uprzejma o ile zajrzysz na kafeterie to podaj prosze adres strony ktora się otwiera.
  • lilka100 2007.01.19 [13:15]
    wporządku w końcu udało mi sie otworzyć to forum moze w końcu coś sie na nim wypowiem bo jakoś do tej pory nie miałam okazji ale rzecz jasna z tego forum nie rezygnuje
    ciumki
  • olaa18 2007.01.19 [15:04]
    wszystko rozumiem, ze jesli mnie chlopak kocha nie bedzie mu przeszkadzal moj rozmiar biustu czyli 70 A, a jak sa mneijsze to jeszcze mniejszy:/ aleee co z tego jak ja sie przy nim zle czujesmutas.gif kocham sie z nim ale nigdy nie zdejmuje stanika, wie o co chodzi ale mowi ze mu sie na pewno spodobaja, jednak nie moge sie przelamac;/ no normalnie nie rozbiore sie, bo to ja sie bede zle czulasmutas.gif planuje jechac do endokrynologa, powiedziec mu co jestgarne, i moze zrobic jakies badanie hormonow, a potym dobierze mi jakeis tabletki po ktorych mi urosna cycki a nie wysyfi na twarzysmutas.gif bo z tym tez mam problem, no juz o wiele mniejszy bo zazywam unidox. myslicie ze dobry pomysl z tym endorynologiem?
  • olaa18 2007.01.19 [15:07]
    Mam problem, z piersiami... a konkretnie z ich brakiem mam chlopaka wiem kochamy sie, jestesmy ze soba dlugo i do tej pory nie pokazalam mu jego "zera";/ nie moge sie przelamac, brak piersi to moj taki kompleks ze szok kilka miesiecy temu przez 3miechy bralam cilest chcialam zeby mi sie zwiekszyly, ale odstawilam po 3 bo mialam straszne bole glowy i juz nie biore zadnych tabletek. cycuszki nie urosly..moze troche z 70A na 75A,a kiedy chcialam o skierowanie na badania hormonow do endokrynologa to lekarze mowili ze jestem mloda i bez sensu itp. do tego mam tradzik(lecze go unidoxem, jestlepiej) w ogole to nie wiem co zrobic zeby chociaz ciut mi urosly;/ moze mam jakeis zaburzenia? bo mama w moim wieku miala duze,a moja siostra ktora ma 12 lat ma rozmiar prawie C!!! mozecie mi cos poradzic?serio mam doly przez te "moje zero" teraz po odstawieniu tych cilest nie musze nosic w ogole stanika bo nie mam nic...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...