Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aggs

Piersi raz jeszcze, ale powazniej

Polecane posty

Gość Aggs

Chcialam zapytac, czy ktoras z Was miala kiedys problem niedorozwoju piersi, tu nie chodzi o to, że sa male, tylko czy wszystko sie w nich prawidlowo rozwinelo. Ja mam taki problem, tzn wizualnie moje piersi wygladaja normalnie, tylko sa b. male, a jestem osoba przy kosci, wiec tak nie powinno byc. Mam obawy, ze jesli zajde w ciaze to nie bede mogla potem karmic piersia, dla mnie to prawdziwy dramat. Jesli ktoras z Was miala podobny problem to napiszcie o tym, czy stosuje sie jakies leczenie w takim przypadku. Mialam wykonane badania hormonalne, mam juz wyniki, ale jeszcze nie bylam z nimi u lekarza. Bede wdzieczna za kazdy komentarz i pomoc, dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z moimi piersiami jest dobrze
... więc nie mogę się z Tobą solidaryzować:(... musisz po prostu poczekać na wizytę lekarza, on Ci powie przecież, co i jak. ja tylko mogę Ci radzic dbać o piersi... ale to tu znajdziesz więcej informacji na ten temat: http://mydziewczyny.tenbit.pl/4,9373,1256076,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejjj.
czemu ty ciągle reklamujesz tą stronkę www.mydziewczyny.pl w każdym topiku to widzę jakąś radę z linkiem do tej zasranej strony. Darowałabyś już sobie. Cholera ileż można... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *************************
Strona debilna masz racje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×