Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marysia4

Piję ocet jabłkowy, co myślicie?

Polecane posty

Gość Marysia4

Witam, Miesiąc temu kupiłam ocet jabłkowy Ojca Mateusza. Mam około 7 kilogramów nadwagi, a przeczytałam, że po occie jabłkowym można schudnąć bez wysiłku. Zaczęłam go pić i zaczęłam częściej chodzić do łazienki. Trochę się wystraszyłam. Tak po miesiącu picia ubyło mi 2 kilogramy, ale stała się rzecz trochę inna. Wcześniej miałam straszną ochotę na słodycze. Codziennie kupowałam sobie śmietankowe wafelki. A teraz ta ochota się jakby zmniejszyła. Nie wiem, co o tym myśleć. Jak myślicie: pić dalej czy zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny dzisiaj temat w temacie zbawiennego dzialania octu jablkowego :D jaj sobie nie robcie pic mozna nawet litrami jak sie wpieprza to i tak sie nie schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie jem ani frytek, ani ciastek, ani słodyczy, ani mięsa i wędlin i nic nie chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia85
a jak chcesz schudnąć mając sam szkielet? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam szkieletu mam nadwage i sadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście
Od jedzenia serka wiejskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piłam ocet dla przeczyszczenia jelit ;] Ale nie czułam, by moje preferencje się zmieniły ;p Nie uwierzę nigdy w to, że jakiś preparat pomoże schudnąć, trzeba ograniczyć kalorie i jeść te zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć1
Ocet jabłkowy jest bardzo zdrowy. Pomaga na stawy, cukrzyce, trawienie, zaparcia i wiele innych. Kwestia jest jakosci octu jablkowego. Musi byc w pelni naturalny, aby dzialal i mial wszystkie wlasciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szklanka wody do tego 2-3 lyzki octu i mala lyzeczka miodu odstawic na noc rankiem wypijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Piję ocet jabłkowy od dawna. Mam ładną cerę i włosy, nie chudnę, wciąż lubię słodycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chudnie a ty nie chudniesz? ja tez mam ladna cere bo pije 2 litry wody dziennie. z niemieckiej fabryki ten ocet jablkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
No nie chudnę. Ocet z Rossmana, teraz nie pamiętam firmy. Można też samemu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rossmana? skąd u ciebie zamiłowanie do picia octu spirytusowego? nowotówor żołądka gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego niby ten z rosmana miałby mieć inny ocet niż jabłkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sobie ocet jablkowy samemu albo kup najlepszy jaki jest dostepny na rynku a pozniej porownaj smak i wlasciwosci z tym z rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Może najpierw sprawdź ten ocet z Rossmana, mądralo. Przypomniało mi się, to EnerBIO. Długo szukałam octu który jest "bezpieczny". Jabłka nie szkodzą, tylko niektórych octów "jabłkowych" nie można pić.To musiał być zwykły ocet z jabłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka12
A ja próbowałam pić ten z rossmana, ale go wyplułam. Bo wczesniej sama robilam ocet jablkowy i wiem, jak smakuje prawdziwy. Bez porownania, a te ich endo cos tam mam gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałam na oczy tego rosmanowskiego ale poszperałam w necie i jest tam napisane, że jest to ocet z jabłek i dlatego jest naturalnie mętny. Nie wydaje mi się, by można było tak bezczelnie kłamać na etykietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Jest w brązowej butelce, smakuje jak kwaśny sok jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy denaturat - szybciej wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Tylko właśnie się nie zamierzamy wykończyć a odżywić (mikroelementami) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co robicie głupoty jak się nie chcecie wykonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś lykałam tabletki aplefit chyba się nazywały to było moje pierwsze odchudzanie i pomogly, schudłam i już nigdy nie powrócilam do tamtej wagi - ok. 70 kg od tamtego czasu jest mi łatwo schudnąć gdy przytyję lekko nie stosuję diet, po prostu ograniczam wtedy jedzenie słodyczy, chleba i ziemniaków od wielu lat moja waga to 59 - 63 i nie dopuszczam by była większa mam 167 cm wzrostu i 49 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Po co piszesz o czymś na czym się nie znasz? Zwykły ocet powoduje białaczkę, jabłkowy ma dużo witamin, mikroelementów, leczy ciało, nie niszczy. Można go pić. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zle działa na zoladek i potem będą problemy, bo nie tylko liczy się to czy cos ma witaminy i miktoelemsnty.Piwo tez jest bardzo dobre i ma dużo witamin z grupy B i można je pic litrami, ale do czsu tylko, bo potem ujawniają się inne skutki i ma się problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocet spirytusowa a winny ta sa ruzne ocet winny robi sie go z jabłek i dla tego nazywany jest jabłkowym a zeby szybciej se odchudzic to pije sie zielona herbata i rooibos a u mnie sie juz robi z ocet z 5 kilo jabłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na opakowaniach soli też było napisane, że jest w porządku, a okazało się, że to sól drogowa. I co wy na to mądrale? Widocznie na etykietach można kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie piję, bo wiem, że dodawany dla smaku jest ocet spirytusowy i bardzo dużo wody no chemiczne dodatki. Przecież nie będę się truć. Zdrowie mam tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślący
a jak zobaczylem, ze w sklepie mozna kupic ocet jablkowy za 5 zl to sie zasmialem... Niewiele drozej niz kilogram jablek. To co w tym occie jablkowym moze byc oprocz wody i konserwantow? Zastanawiam sie czy te octy jablkowe to widzialy chocby jedno jablko przy produkcji. Trzeba myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ocet jabłkowy jest najlepszy chodzi o jakosc i dzialanie? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×