Odpowiedz na ten temat

Plastyka Pochwy

• Malinka 1222 2017.09.13 [21:12]
    Danuta500 a jak dawno robilas plastyke? Plastyke przedniej sciany czy tylnej ? Mialas obnizenia macicy ? Ja mam obnizenia macicy i przedniej sciany dlatego tez rozwazam plastyke.
  • Zobacz także:

• gość 2017.09.13 [22:22]
    Danuta500 ty tez zachowaj dla siebie swoje sprawy intymne. Nie obchodzi nas twoja pochwa, moze zrob jej fotke i jeszcze ja tu pokaz? Prawde mowiac robi mi sie neidobrze jak czytam ze jakas Danuta500 pisze o swojej pochwie. To twoja intymna sprawa, twoja pochwa mnie naprawde nie interesuje.
  • gość 2017.09.15 [15:31]
    Jak Cię nie interesuje to nie czytaj.
  • gość 2017.09.21 [09:27]
    A ja miałam plastykę pochwy z wszyciem siatek przód i tył po 2 porodach w Lublinie w wieku lat 30. Koszmar siatki stwardniały ból totalny przy współżyciu. Poddałam się dwóm operacjom usunięcia fragmentów siatek w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Naprawdę wspaniali lekarze bardzo polecam. Szkoda, że dopiero tam dowiedziałam się, że tego nie powinno się wszywać kobietom które chciały by jeszcze współżyć.
  • gość 2017.09.21 [16:42]
    Chciałyby pisze się razem. Zamiast pisać o swojej pochwie powinna się pani podciągnąć z jpolskiego bo nawet dzieci z podstawówki wiedzą że słowo "chciałbym" pisze się razem. A poza tym kogo obchodzi pani pochwa? To pani osobista sprawa. I prosze sie nie wymadrzac odnosnie siatek bo nie jest pani lekarzem i udzielanie porad na forum przez osobe nie bedaca lekarzem jest niedopuszczalne.
  • gość 2017.09.21 [16:47]
    Pisze sie chaialyby a nie chcialy by !!!
  • gość 2017.09.21 [18:14]
    Długo jesteś po usunięciu siatki, czy teraz wszystko ok , czy masz jeszcze obniżenie?
  • gość 2017.09.21 [18:15]
    Podciągnąć to się można na drążku, trolleczku.
  • gość 2017.09.22 [09:39]
    Przejdźcie na Polkipop.pl bo tam nie ma trolla i jest więcej dziewczyn co z chęcią pomogą.
  • gość 2017.09.23 [14:19]
    Forum polkipop zalozyla starsza pani ktora usiluj***awic sie w lakarz i udzielac porad pomimo ze nie ma wyksztalcenia medycznego wokol niej skupiaja sie nie zadne dziewczyny tylko dojrzale kobiety lubiace sie nad soba uzalac tak samo jak owa pani
  • gość 2017.09.25 [08:56]
    Przejdźcie na Polkipop.pl bo tam nie ma trolla i jest więcej dziewczyn co z chęcią pomogą.
  • Lena6103 2017.09.28 [14:29]
    Hej dziewczyny .Jestem 3 dzień po plastyce pochwy .Byłam u jednego lekarza Pani doktor ,która mi powiedziała,że na to co ja choruje to chorują wszystkie stare baby (mam 33 lata )3 porodu za sobą i nic mi na to nie poradzi.Poszłam do lekarza( pana )I ten zaraz na pierwszej wizycie mnie na zabieg zakwalifikował tylko powiedział ,że póki mi to tak nie przeszkadza mam chodzic jak najdluzej sie da .Chodzilam pol roku .Poszlam do doktora na kolejna wizyte juz z zamiarem pojscia na operacje.Zapisal mnie po półtora tygodnia na operację.Myslalam że idąc do Pani doktor jakoś inaczej mnie zrozumie ,ale się pomyliłam,dostałam więcej wsparcia od Pana doktora
  • Malinka 1222 2017.09.28 [16:40]
    Lena6013 a co dokaldnie Tobie bylo .. Czemu musialas miec plastyke? Ja mam 24 lata i obnizona macice i przednia sciane pochwy .. Plakac mi sie chce na sama mysl o tym i lekarze mnie zbywaja jednym slowem ... Ze to normalne ... A tobie co mowili? A po plastyce co .. Bedziesz mogla normnie funkcjonowac czy bardzo sie oszczedzac? Jak dlugo utrzyma sie efekt mowili? Mialas na wlasnych tkankach czy z siatka?
  • gość 2017.09.29 [00:57]
  • gość 2017.09.30 [19:24]
    lena -jestes niestety stara hipohondryczka. Osoba ktora jest zdrowa jak kon a wymysa sobie na sile choroby. I kogo obchodzi czy mialas jakas plasyke czy nie, i tak nikt cie nie zna. Nie interesuje nas twoja pochwa, zajmij sie czyms pozytecznym kobieto zamiast zameczac innych swoimi wymysonymi chorobmami, jestes stara i nudna, nie chce czyatac twoich wypocin.
  • gość 2017.09.30 [19:39]
    lena- przeciez ty jestes stara baba. Wiekowo i mentalnie. I znalazas poklask u infantylnej panci o nicku Malinka ( co widac o nicku...a moze piszesz sama ze soba?) A poza tym to musze cie zmartwic bo nie zablysnelas nawet tutaj.
  • gość 2017.09.30 [19:55]
    Infantylna pani Malinko, lekarze pania zbywaja bo jest pani hipohondryczka, prosze przestac ich nekac swoja osoba , oni naprawde maja co robic a pani jest namolna baba,doczeka sie pani ze ktorys lekarz pania w koncu wyrzuci z gabinetu i bedzie mial racje bo jest pani zdrowa i namolna i nie beda takiej baby operowac.
  • Aga3444 2017.10.03 [11:24]
    Lena6103 co konkretnie mialas robione??
  • Malinka 1222 2017.10.03 [14:42]
    Aga3444 a Tobie tez sie cos przytrafilo? Co dokladnie?
  • Aga3444 2017.10.04 [09:37]
    Malinka mam 4 diagnozy....zyc sie odechciewa
    1. Zerwanie pecherza cystocele + rektocele st2 propozycja laparoskopowe powieszenie 6500 plus zrobienie tylnej sciany chyba 2500
    2. Cystocele..obnizona macica ..rekto propozycja zabiegi 6500
    3. Obnizona macica i lekkie rek ..propozycja laser
    4. Rektocele st.2 ..lekko obnizona macica ....propozycja rehabilitacja - tu bylam u ordynatora
    ...jutro ide do jeszcze jednego ordynatora, ktory jest czlonkiem PTGP
    Wydaje kupe kasy na wizyty i mam dosc dodam, ze pol roku temu mialam tylko rek st.2 ...delikatne popuszczanie moczu...teraz mi sie pogorszylo i doszlo cystocele
    ...jestem ze Sląska
    ...nie mam juz sily plakac...ide na zabieg tylko jeszcze mysle do kogo
  • Aga3444 2017.10.04 [09:40]
    Dodam jeszcze ze jestem 8 lat po porodzie naturalnym i dopiero teraz zaczęłam sie sypać...
  • Malinka 1222 2017.10.04 [10:36]
    Aga3444 . tez jestem ze slaska ... Tez duzo kazy wydaje na lekarzy na fizjoterapie ale niestety to nic nie daje .. Ja jestem 7 miesiecy po porodzie . mam 24 lata. Mam obnizona macice i przednia sciane wiec chyba pecherz . z moczem jest roznie .. Mam dziwne uczucia dziwne bole .. Tez nie chce mi sie zyc bo tka soe funkcjonowac nie da .. Tez szukam pomocy i ratunku ale lekarze zbywaja lekko mowiac .. Nie wiem czy tu da sie jeszcze z kims dogadac . gdybys chciala to podaj mi swojego maila to sie odezwe .. Bo tu juz zadne dziewczyny nie pisza ..
  • Malinka 1222 2017.10.04 [10:47]
    Z tym ze ja dokladnie nie jestem zdiagnozowana tylko lekarze mowia ze no tak sa obnizoenia i tyle .. Ale ja widze i czuje szyjke macicy nisko i ta przednia sciane ktora zaslania cale wejscie do pochwy .. Z tylna sciana nie wiem
    . ale chyba tez cos nie tak .. Tez nie wiem co robic tez placze ciagle ...
  • Aga3444 2017.10.04 [11:23]
    Malinka1222 podam Ci maila do wieczora .. musze zalozyc bez nazwiska....tylko napisz do mnie...ciesze sie ze jestes ze Śląska...przyda mi się bratnia dusza....ja mam 34 lata ...szkoda ze dziewczyny tu nie piszą ale rozumie , ze są granice tolerowania chamstwa
  • Malinka 1222 2017.10.04 [11:50]
    Napisze napewno ... Mnie tez jest lepiej jak z kims porozmawiam... Takze czekam ... Ja mam dzisiaj nastepna wizyte u lekarza . ciekawe czego sie dowiem .. Juz mam tez dosyc wszystkiego ...
  • Aga3444 2017.10.04 [20:05]
    Malinka1222
    mój mail : aga3444@o2.pl
    jeśli któraś z dziewczyn czyta i chciałaby popisać
    zapraszam
  • gość 2017.10.05 [18:31]
    Aga jestes juz stara wiec po co Ci operacja? Na starosc nie ma rady. A pani malinka coz, pogonili ja wszyscy lekarze bo jest zdrowa i nikt nie chce tej pani operowac. Skoro stu lekarzy mowi ze jest zdrowa a ona dalej swoje to cos jest z nia nie tak nie uwazasz? W koncu to oni konczyli medycyne a nie pani malinka, chcesz pisac z pania ktora jest hipohondryczka? W twoim wieku powinnas byc madrzejsza.
  • gość 2017.10.05 [18:40]
    pani malinka jest niezmordowana i nic do niej nie dociera. Jest namolna i gnebi kolejnego lekarza. Kolejny lekarz pogoni ta pania. Szkoda ze takie osoby zajmuja terminy wizyt kobietom ktore naprawde potrzebuja wizyty lekarskiej.
  • gość 2017.10.05 [18:52]
    Aga pisze sie rozumiem nie rozumi choc pewnie u ciebie na slasku tak mowia. I watie by jakikolwiek lekarz chcial cie operowac chyba ze jakis nieuczciwy z prywatnej kliniki ktoremu zaplacisz.
  • gość 2017.10.05 [18:57]
    Aga podalas sumy, mam racje z tylko za pieniadze zoperuja cie nieuczciwi lekarze bo jestes zdrowa i nie wymagasz zadnej operacji.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...