Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusi

platynowe włosy blond - która farba najlepsza???

Polecane posty

Gość Agusi

chce zrobic sobie włosy blond platynowe i nie wiem która farba takie faktycznie wyjda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co najpierw rozjaśnij sobie rozjaśniaczem np firmy : joanna a nastepnie nałóż farbe ja używam : palette , albo platynowy blond albo gołębi blond , bede dzisiaj w carrfurze to dokładnie popatrze bo nie pamietam dokladnie ale wiem ze ja tak robiłam i włoski miałam super :):):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palette nie polecam, to strasznie mocne farby!!! B.szybko używając ich zniszczyłam włosy.Polecam Loreal-Casting-Szampony koloryzujące.Nie wysuszaja tak włosów jak farby i sa bardzo trwałe, nie spłujują się szybko jak zwykłe szamponetki. Ceny nie są zastraszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zależy jaki masz wyjściowy kolor włosów. Ja mam ciemny blond. Używam Palette, podobno bardzo niszczą, ale równiż świetnie działąją:) Najpierw nakładam ultrarozjaśnacz Palette taki, który rozjaśnia od 5 do 7 tonów. Na to (po spłukaniu i wysuszeniu włosów) ponownie nakładam Palette Platynowy Blond. Efekt jest bardzo fajny moim zdaniem:). Są bardzo jasne, ale w żadnym wypadku żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rew
A jabym radzila isc do fryzjera. Aha, i nie farbowalabym sobie calych wloswo na blond, tylko stopniowo. Na poczatek najelpsze sa platynowe pasemka, wyglada to o wiele naturalniej. Pamietaj, ze jak raz przefarbujesz wlosy, to bedziesz miala problemy z odrostami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusi
dzieki za rady, chyba faktycznie pójde do fryzjera, a jak nie to spróbuje tego co radzicie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa110
a moim zdaniem uzywaj po prostu 'niebieskiej plukanki do wlosow' efekt wlosow platynowych gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt platynowy NIE jest gwarantowany - ja mam włosy dość cienkie, ciemnoblond i po farbach (testowałam chyba wszystkie dostępne na rynku, łacznie z uprzednim dekoloryzowaniem) kończyło się włosami koloru jasnopomarańczowego. Dopiero u fryzjera osiągnęłam to co chciałam. Na marginesie dodam że wyglądalam w platynowym okropnie i czym prędzej ufarbowałam się z powrotem na ciemny blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi1_23
Agusi, jaki masz naturalny kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platyna biala osiagalna jest tylko u fryzjera... po kilkukrotnej wizycie... mam takie wlosy i bardzo ciezko mi bylo uzyskac mimo ze nie farbowalam wlosow... farba ze sklepu nie udaje sie ... wylozylam kase na fryzjera i mam super wloski bialoblond jasne... poprostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzedniku
pytam sie więc ciebie,kurewko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co
ale z tymi fryzjerami to też trzeba uważać. Kurczę, mi kiedyś tak spieprzyli włosy, i to w dobrym salonie... miałam suche siano żółtawe, okropność!! A kiedy sama robiłam sobie włosy, i chciałam mieć platynowe (mój naturalny kolor - ciemny blond) - to wychodziły mi najlepsze po farbie Palette C10 albo Loreal Recital Preference, ten hiper jasny skandynawski blond, zapomniałam nazwy. Z kolei nie polecam niestety Garnier Nutrisse. W pierwszym momencie włosy są cudowne, mięciutkie, kolor śliczny. Ale spiera się bardzo szybko i włosy szybko matowieją i żółkną.... nie wiem może jestem ewenementem ale po Palette C10 mi nie żółkły w ogóle, platynowy blond się utrzymywał. Aha ale ponoć teraz w salonach fryzjerskich mają farby Loreala jakieś nowe, które rozjaśniają maksymalnie włosy a ich tak nie niszczą. Musisz sprawdzić.... ja jeszcze nie próbowałam. Na razie mam pasemka, są wygodniejsze bo nie ma wiecznych odrostów...ale pewnie za jakiś czas też powrócę do mojego ukochanego platynowego blondu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej do fryzjera, a potem w domu po myciu włosów spłukuj sobie płukanką srebrną z firmy Delia lub Dalia. Ja ją używam i mam super platynkę. A rozjaśniałam Joanną (rozjaśnia chyba 5-6 tonów). Nie zapomnij o dobrej odżywce po rozjaśnieniu. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jesli mam wlosy zafarbowane na braz(dosc ciemny) i chce wrocic do blondu?czy sa chociaz szanse?wygladam okropnie,ciemny w ogole mi nie pasuje,zaluje od momentu wysuszenia glowy po farbowaniu.chce byc znowu blond!nie marze nawet o platynie,ale zeby chociaz wrocic do sredniego blondu!jak to zrobic?czy to mozliwe bez fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozliwe,idz do fryzjera,on najpierw wykona zabieg dekoloryzacji i nałozy odpowiednia farbe,tyle ze to tez niszczy włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,niszczy..a moje wlosy juz teraz nie sa w najlepszej formie.boje sie,ze bede wygladac jak te kobiety co cale zycie same sobie rozjasniaja i maja blond siano wygladajace jak welniany sweter.. bylam tak cholernie gluuuuuupia co tez mi do glowy strzelilo sie farbowac na ciemno.a juz mialam takie fajniutkie odleczone,nawet blyszczace,do lopatek,wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
dziś kupiłam sobie palette platynowy blond c10 jutro sobię zrobie to powiem jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi platynowy blond Pallete wychodzi fioletowo-siwy,nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf platynka
hey zrobiłam sobie tą farbą palette wyszedł mi Sliczny platynowy kolorek no troszkę za biały ale wszysto jest ok nie widzę u siebie siana .nawet troszkę i mi się włosy wygładziły w porównaniu so safiry którą miałam miesiące tem teraz mam włosy ślicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doCIEKAWY KOLEŚ
pewnie że lepiej być blondi niżfarbowaną na czarno dziewczyny wyglądają nienaturalnie jak wrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuczi24
Witam wszystkie dziewczyny! Cieszę bardzo,że trafiłam na to forum,ponieważ też walczę ze swoimi włosami.Kiedyś miałam na głowie platynowy blond ale jakiś diabeł mnie podkusił i zrobiłam sobie baleyage z ciemnymi pasemkami.Z efektu nie byłam zadowolona.Do tej pory próbuję powrócić do platynki ale jest mi bardzo ciężko ponieważ po tych wszystkich eksperymentach moje włosy są w opłakanym stanie.Macie racje dziewczyny,ze Pallete daje rewelacyjny kolor niestety bardzo niszczy włosy.Do tego wszystkiego polecam płukankę firmy Delia srebrną bo taka weszła ostatnio na rynek.Efekt piorunujący w zestawieniu.Być może któraś z was zna rewelacyjnie nawilżającą i regenerującą odżywkę albo maseczkę do włosów? Może razem dziewczyny uda nam się stworzyć super zestaw dla platynowych blondynek? Muszę jeszcze wspomnieć o zalecanych wizytach u fryzjera.Ja miałam złe doświadczenie w tej sprawie.Chciałam uzyskać w salonie platynkę a wyszło mi żółtko na głowie.Do tego miałam gumowe włosy.Dopiero sama doprowadziłam swoj włos do wymarzonego koloru.Tak więc z zaufaniem do fryzjerów bym się ograniczyła.Oczywiście nie przekreślam wszystkich. Aha mam jeszcze pytanko dotyczące tej farby z Lorea`la.Jaki to kolor i czy faktycznie platyna wychodzi?Podajcie mi pełną nazwę i czy strasznie włosy niszczy? To narazie tyle moich spostrzeżeń i doświadczeń z kolorem platyny.Zyczę wam wszystkim udanego farbowania i zdrowych włosów.Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navi
Witam serdecznie, cieszę się, że natrafiłam na to właśnie forum. Widzę, że jest tu już dużo doświadczonych w farbowaniu na platynkę dziewczyn, do których mogę zwrócić się z prośba o poradę. Pierwszy raz będę farbowała włosy na ten kolorek, ale marzyłam o tym już od dawna. Byłam u kilku fryzjerów w moim mieście, ale większość proponuje po prostu jasny blond. Ten, który potwierdził, że będzie mi mógł ufarbować włoski na wymarzoną biel, powiedział, że będzie trzeba zrobić baleyage (czy jak to tam się pisze), bo jak całe sobie pofarbuję na platynę, będzie wyglądało, że przy skórze głowy "praktycznie nie mam włosów i będę wyglądać, jakbym łysiała". I tu pytanie moje do tych, które już mają za sobą farbowania na ten kolor- Czy rzeczywiście jest efekt taki, o jakim mówił ten fryzjer? Bo muszę przyznać, że baleyage podoba mi się u innych osób, ale sama siebie w tym "nie widzę". Dziękuję z góry i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominij
nie radze Joanny rozjaśniacza to wyżeracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska24
Ja mam krótkie włoski koloru ciemny blond. Do tej pory mialam pasemka (mocno rozjaśnione i później przy każdym myciu stosowałam płukanke) i kolorek był super - prawdziwa platyna ale teraz chciałabym zrobić sobie całe włosy na platynowy blond. Chodzi mi o to zeby uniknąć zółtawego odcienia bo nie ma nic gorszego. Z drugiej strony nie chce zeby wyszły mi siwe. Czy jesli użyje proteinowego rozjaśniacza (5-6 tonów)Joanny a następnie farbę Palette C10 to czy uzyskam efekt platynowego blondu?? Mam raczej cienkie włosy, ile czasu powinien trwać u mnie proces rozjaśniania a pózniej farbowania??Boje się ze zniszcze włosy Swoją drogą nie polecam fryzjerów jesli chodzi o platynowy blond-mi już kiedyś zrobili.....żółty blond i to "fachowcy"---tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralina
Z tym rozjaśniaczem "wyżeraczem" Joanny to nie jest tak żle. Ja mam krótkie włosy i nie muszę ich meczyć szczotką (która taż łamie łosy) wiec 3mają się całkiem dobrze. W moim przypadku proces rozjasniania wyglada tak: pasemka wybieram przez czepek- potem drugi czepek + ręcznik na głowę- czekam 1,5godzinki i wychodzi piekny białoplatynowy blad. Ważne: piszę tylko o swoich doświadczeniach i nikomu nie polecam takiej metody ( zwłaszcze długowłosym). Moje włosy sa bardzo mocne i po zabiegu rozjasniania ich kondycja bardzo się nie osłabia,ale dobra odrzywka np. fructis obowiązkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkunia
POMOCY! mialam wloski blond lekko zoltawe i zafarobwalam na kolor wella:jasny popielaty blond!i wyszly mi takie ciemne siwe! okropne..poszlam do fryzjera a ten rozjasnil mi niektore pasma i mam takie dziwne teraz..niby platyna ale mi sie nie podoba;/ chociaz duzo osob mowi ze ladna;/ ale mam pzreswity starego blondu i jakby wyszedl mi balejaz..ale do rzeczy..bardzo chcialabym wrocic do mojego starego blondu..zrobilam sobie farba ta co zawsze uzywalam pasemko an probe ale nic mi to nei dalo1 dalej jest taka platyna;/ i jak ja teraz mam wyjsc z tego koloru tka aby nie zniszczyc za bardzo wlosow?? blagam ratujcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platynowa B.
Bardzo długo szukałam farby która mogłaby rozjasnic moje włosy do koloru białego. Metodą prób i błędów osiagnęłam swój cel. Ufarbowałam włosy farbą PALETTE-SKANDYNAWSKI BLOND. (Nie przeraź się, jesli po spłukaniu farby będziesz mieć żółty odcień na głowie). Na mokre włosy nakładam 2 razy po ok pół godziny szampon Wella (Regenal-fioletowy). Po wysuszeniu włosów ukazuje sie kolor platynowy blond. Radze podczas każdego mycia włosów potrzymać ok 5 min szampon wella na włosach. I gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Ja maluję włosy w salonie co pracują na farbach Wella zawsze mam piękny platynowy odcień włosów .Fryzjerka najpierw nakłada rozjaśniacz (robię pasemka)z naturalnym moim odrostem potem nakłada jakiś Color Tuch z Welli i wychodzi piękny platynowy odcień włosów .A dla lepszego Efektu proponuję szampon Loreal Silver dostępny w salonach fryzjerskich co pracują na lorealu lub welli .Życzę Powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia21
Jestem naturalną blondynką ale też chciałam mieć platynowy kolor włosów. Kupiłam farbe pallet z intensywnym rozjaśniaczem, która miała zapewnić mi właśnie platynowy kolor ale niestety wyszedł zółtawy blond ( chociaż postępowałam zgodnie z zaleceniami ). Naszczęście po paru myciach juz przyzwyczaiłam się do tego koloru :) Wczesniej chodziłam do fryzjera i robiłam pasemka ale raz mnie coś podkusiło żeby zafarbować całość włosów. No cóż efekt nie był oczekiwany ale można się przyzwyczaić. Jedyna zaleta to to że moje włosy są lśniące i ładnie się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny potrzebuję pomocy !!!! wiec za tydzień idę na studniówkę i chciałabym aby moje włosy mialy kolor ładnego jasnego blondu nie koniecznie platyny próbowalam robic skandynawski blond Palette ale wyszly mi żółto rude nie podobal mi sie ten kolor wiec kupilam sobie szampon koloryzujacy Arktyczne srebro i wyszły mi siwo rude :/:/ wygladam okropnie !!!!!! nie wiem co mam zrobic czy isc do fryzjera czy sama sobie jakos poradzic tylko nie wiem co mam zrobic jakią farbą zrobic zeby mi wyszedl jasny blond ale nie chce rudych i zołtych POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×