Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tego tego

Płyn do higieny intymnej dla mężczyzny-jaki kupić?

Polecane posty

podejrzewam ze faceci nie powinni uzywac plynu do higieny intymnej dla kobiet.. jakiego płynu powinni używać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popytaj w aptece na pewno są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło szare
nie ważny jest płyn, najważniejsza jest właściwa higiena intymnych miejsc, polegająca na myciu odbytu po każdej defekacji i hartowanie zimną widą, przy okazji mycie prącia przy ściągniętym napletki i też hartowanie zimną wodą. Najlepszym/najtańszym środkiem do mycia było i jest i będzie mydło szare. No zapomniałem dodać: mycie genitalii i całego ciała przed i po seksie, gdyż sperma i śluz z pochwy są doskonała pożywką dla bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz a co Ci bede żalował
Lizol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzz
Skopojnie Twój facet może uzywac takiego płynu,srodka do higieny intymnej jakiego Ty uzywasz. Ja mojemu podrzucam tez i chusteczki cleanica. Fajnie ze i facet w ten sposób dba o higiene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjklghjkl
widziałąm kiedyś w sklepie płyn do higieny intymnej dla mężczyzn z Ziaji A że dla kobiet ich płyny sa dobre to ten dla facetów pewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomogą fale
Wisły jak jaja obwisły, tak i Waszemu facetowi nie pomoże płyn do higieny intymnej. Zdrowe, wysportowane ciało mężczyzny po prysznicu i użyciu mydła szarego jest bezapachowe, albo pachnie zdrowym "chłopem" zdolnym do prawdziwych uniesień seksualnych, a kalece z brzuchem i 2,5 cm fiutem http://img220.imageshack.us/my.php?image=penisok3cmzforum21406zc4.jpg nawet płyn za milion $ nic nie pomoże, buahhha. Ciekawostka: w dawnej epoce, kiedy mydło i prysznic były rarytasem, smród spoconego mężczyzny i smród końskiego potu były afrodyzjakiem dla niektórych dam dworu. Podobnie dla niektórych mężczyzn, smród niemytej ciipki jest afrodyzjakiem i z rozkoszą uprawiają oralseks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam brata
Ja używam płynu do higieny intymnej AA, i mam starszego brata który też go używa i nic mu się chyba nie dzieje bo używa dalej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego tego .
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicjaaaa2
A czy nie moze użwyac np. płynu,emulsji takiej dla kobiet.Przecież zreszta na opakowaniu nei jest napisane ze to emulsja tylko dla kobiet... Moze tez używac chusteczek do higieny intymnej,np., cleanica rumiankowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylem jestem
może, ale nie musi, mojego męża było trudno przekonać, żeby uzywal mojego płynu, wiec kupiłam mu w aptece zel do higieny intymnej typowo dla mężczyzn (oni.sh), dobry dla męskich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbahfgweukgfbejcbh
Absolutnie nie może, ponieważ inne jest pH damskie, a inne męskie. Dlatego są wyszczególnione płyny do higieny intymnej dla kobiet i dla mężczyzn, dostosowane do pH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z Onisha. Delikatny, antybakteryjny żel, który dobrze oczyszcza okolice intymne. Polecam. Zdecydowanie wart swojej ceny chociaż nie jest ona niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×