Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodekafonia44

po ilu dniach od ostatniej tabletki furaginu można pić alkohol?

Polecane posty

Gość dodekafonia44

witam was. pewne jest to, że biorąc furagin narazamy sie na czerwone plamy na twarzy, dekolcie przyspieszone bicie serca i inne niemile niespodzianki. wiec pytanie: ile czasu od ostatniej tabletki furaginu musi uplynac by moc spokojnie napic sie alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolo doba musi minac
zeby miec calkowita pewnosc 🖐️ a najlepiej kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodekafonia44
nie wiem czy o tym samym leku mowimy - furaginum. znam osoby i sama tak mialam ze po alkoholu dostaje sie wysypki. i nie gadam glupot bo kazdy wie ze kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje. zapraszam na inne fora poswiecone temu specyfikowi to sie przekonasz ze spooro osob mialo problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodekafonia44
jednak nieestetycznie bedzie sie wygladalo w sylwestrowy wieczor ladnie ubrana a cala czerwona a juz mnie taka wysypka raz dotknela dlatego pytam ile dni najlepiej odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak rozsądek
:O🖐️ loreline to ze ty narazasz swoje zdrowie i zycie to nie znaczy ze innych masz do tego namawiac :O🖐️ po furaginie tez moze byc reakcja disulfiraminowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak rozsądek
jestes tak glupia ze az szkoda komentowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak rozsądek
uwazam ze jestes przemadrzala kretynka i nie o twoje nerki bylo pytanie a o picie alkoholu po furaginie. miedzy alkoholem i furagina zachodza interakcje dlatego nie mozna ich laczyc, a jesli ktos jest idiota i je laczy, to robi to na wlasne ryzyko. zamykam temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod słońcem toskanii
loreine a co to za chorobę masz? Alkohol nie filtruje nerek. Piwo ma takie włąściwiości a nie alkohol w ogólę. Wódka Ci nic nie przefilturje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodekafonia44
nie mniej jednak nie chce juz sluchac o tym ze powinnam pic i wlaic wszyskich bo ja nie jestem takim typem czlowieka. pytanie brzmialo: ile dni po oistatniej tabletce trzeba odczekac by sie spokojnie napic (odpowiedzia logiczna na to pytanie nie jest odp: pij smialo ile chcesz kiedy chcesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodekafonia
ok loreline kazdy juz zna twoj poglad mi malo on pomogl juz znam twoją historie zycia nie chce jej wiecej sluchac chce uslyszec inne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodekafonia
jakbys czytala uwaznie wiedzialabys ze mi bylo po furaginie i alkoholu zle! mowilam juz, ze kazdy reaguje inaczej. znam spro osob ktorym furagin i alkohol zaszkodzil w tym ja wiec nie mow o sobie ciagle bo kazdy czlowiek jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można po 3 dniach pić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde forum, a żadnej sensownej odpowiedzi. Interesuje mnie po ilu dniach odstawienia furaginu ktokolwiek pił alkohol i nie pojawiły się u niej/niego objawy zatrucia czy zaczerwienienia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym odnowić wątek ile dni od od ostatniej tabletki można już spożyć alkohol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi lekarz zabronil furaginu,urofuraginum ze wzgledu na to ze niszczy nerki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×