Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KamilaSisko

Pochwa (zapach) - czy wszystko OK?

Polecane posty

Gość KamilaSisko

Witam Was, nurtuje mnie taka sprawa. Mianowicie często rano przed wyjściem na uczelnię masturbuję się. Odbywa się to najczęściej poprzez pocieranie łechtaczki i wkładanie palców dłoni do pochwy. Kiedy powącham palce, którymi się masturbowałam mają one dość nieprzyjemny zapach. Dodam, że dbam o higienę, kąpię się zawsze wieczorem przed pójściem spać. Chciałam zapytać, czy Wy również po wkładaniu sobie "tam" palców macie na nich nieprzyjemny zapach...? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSisko
Nikt nie pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSisko
Ponawiam temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy oprocz tego
nie masz jakis objawów, typu swedzenie bądź pieczenie. nieprzyjemny zapach z pochwy może byc oznaką zapalenia albo grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSisko
Właśnie nie mam innych objawów. Nic mnie nie swędzi. Miałam kiedyś grzybicę, chodzę regularnie do ginekologa, nic nie stwierdza. W tym wątku chodzi mi głównie o opinię, czy po nocy, kiedy rano powkładacie sobie palce do pochwy, nie będziecie czuć nieprzyjemnego zapachu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece cipki mają to do siebie że ich zapach nie jest perfumem, nawet świeżo po wykąpaniu. sprawdzałem w kilku niezależnych źródłach :D ale można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy oprocz tego
tez kapie sie wieczorem ale rano mi nic nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSisko
Sama już nie wiem co myśleć o tym, bo czytałam na innych wątkach, że niby większość (o ile nie wszystkie) kobiety tak mają, co wydaje się dość logiczne - przecież powietrze tam nie dociera, jest ciepło, wilgotno, więc pięciogwiazdkowy apartament dla bakterii - analogicznie jak u męskiego penisa pod napletkiem - stamtąd też mało kiedy nic nie czuć - chyba jedynie bezpośrednio po kąpieli. Proszę inne kobitki napiszcie jak jest u Was - to internet, więc i tak nikt Was nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSisko
Może jeszcze któraś z Was się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łłupić
mam to samo mie to śmierdzi, ale chłopcy to uwielbiają liżą jak pies kiełbase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna6454
Moja pachnie, także masz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhfff
Moja też nie śmierdzi. Może autorka się nie myje po prostu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walencja87
Może nie tyle śmierdzi ale na pewno zapach perfum to nie jest. Moim zdaniem jest z toba wszystko ok. Do pochwy nie dociera powietrze, gromadzą sie tam bakterię i przechodzi nią mocz. Jak już wspomniałam nie jest to smrod ale tez nie specjalnie przyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśliwy-lowczy
Szkoda że nie wiem skąd jesteś,jadąc na polowanie brałbyn ciebie jako wabia,na ambonie byśmy sie kochali, a jelenie i dziki by same podchodziły po zapachu.A propo -palce,rece to są do innych zajeć,poszukaj kolege i bedzie ciebie uszcześliwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomastanka
U mnie też zostaje specyficzny zapach na palcach po masturbacji... Po prostu kobieca pochwa i śluz ma swój własny zapaszek. Jeżeli nie jest to smród rybi, jakiś słodkawy czy ostry, tylko lekko kwaskowy to jest ok. Jeżeli się martwisz to przejdź się do ginekologa albo łykaj LaciBios femina aby utrzymywać pH na właściwym poziomie i żeby Ci się żadna infekcja nie przypałętała. Ale według mnie jeśli nic nie swędzi, nie piecze Cię, to raczej wszystko okej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzinka776
No ja czuje mocno nieprzyjemny zapach na penisie chłopaka po stosunku - przed stosunkiem tego zapachu nie czuć z penisa, więc to na pewno mój. Sama się zastanawiam, czy aby wszystko w porządku ze mną. Pytałam chłopaka, mówi, że jak liże przed stosunkiem, to żadnego nieprzyjemnego zapachu nie czuje, jedynie jak szeroko rozszerzy wargi i celowo wącha, to coś czuć, jednak przyznał, że po stosunku zapach jest dość intensywny i nieprzyjemny... Również mnie nic nie piecze, nie swędzi. Czy coś ze mną nie tak? Zapach po stosunku jest naprawdę nieprzyjemny - wynika z tego, że gdzieś tam w głębi rodzi się ten zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzinka776
Wypowiedzcie się jeszcze kobitki, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zynismus
ja pierdziele czy wy jestescie normalne?! to chyba jasne, ze to co tam gleboko i ukryte, to nie pachnie fiolkami, pierwszy raz ze swoja cipka do czynienia macie? jesli nie smierdzi ryba, to wszystko jest ok, kazdy zna swoj naturalny zapach przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol 1 kaczor
a dlaczego smierdzi ryba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeeeeeeeeeeendo
noooooooooo dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
tak zwany " rybi zapach" może wskazywać na zapalenie bakteryjne pochwy, jeśli masz jeszcze inne objawy albo ten zapach Cię niepokoji to poprostu idź do lekarza. Możesz też zastosować probiotyki np.provag przez 20 dni przywraca prawidłową florę pochwy. Zresztą lekarz napewno powie Ci też o probiotykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssss43534
no moj to nie rybi, ale bardzo nieprzyjemny z wnetrza, czy moze ktoras sprawdzic, czy tez penis po wyjeciu z pochwy tak smierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co juz nie jest
po wyjeciu z pochwy penis nie bedzie pachniał pieknie :P nasza wydzielina + penis + sperma = nie przyjemny zapach ;P co do zapachu samej "kobiecosci" hmmm mne on nie odpowiada, no ale jestem kobietą więc dziwne by było gdyby mnie podniecał czy cos:P nie jest to smród, to po prostu delikatny (przynajmniej u mnie) charakterystyczny zapach, taki troszke hmmm kwaśny? Jesli duzo wydzieliny powstalej w sktek podniecenia to prawie zapachu nie czuc ;) jeśli Tobie bardzo przeszkadza i czujesz sie zaniepokojona to moze zapytaj lekarza. P.S fajnie rozpoczynasz dzien :D na pewno humor dopisuje :) ja nawet gdybym chciała i miała taką potrzebe (libido mniej niz zero ;/) to nie miałabym czasu rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
Nic ci to nie da jak ktos sprawdzi u siebie. Idź do leekarza jak ci radza on ci powie czy to normalne czy to infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSisko
Bedzie mnie wąchał tam??? Chyba jednak coś nie tak ze mną - taki neutralny, lekko kwaśny zapach czuję po płyciutkiej penetracji, głęboko zdecydowanie intensywniejszy zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona_obrzezanego
Mi tez smierdzi mocno po glebokim stosunku - nie jest to lekko kwasnawy zapach. Rowniez nic mnie nie swedzi, nie piecze. Rozniez chcialabym poznac jak to jest u innych kobiet, bo nie wiem co robic, czy moze cos ze mna nie tak...? Do gina nie pojde z takim problemem - taka opcja nie istnieje, tym bardziej, ze poza wzgledami zapachowymi nic mi nie dolega. Dziewczyny wypowiadajcie sie jak to jest u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzinka776
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia87_1
Pochwe se odswiez jak ci smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×