Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kawkata

podkład do twarzy

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem podkładu do twarzy. Tylko jest taki problem że nigdy jeszcze nie stosowałam. Zależy mi na tym aby wyglądać naturalnie, dopiero zaczynam przygodę z makijażem wiec nie chce na razie tak mocno się wyróżniać . A mama nie przepada za mocnym mejkapem ;) Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze postaw najpierw na cremy BB albo CC? jezeli nie masz cery bardzo wymagajacej to sprobuj moze najpierw Bourjois, 123 Perfect CC Cream , sama go uzywalam dluuugi czas (mialam tez przerwy na fluidy revlona i max factor, ale przed 30tka wracalam do CC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srawkata, czym będziesz spamować? Bo to, że jesteś reklamową szmatą jest, po kliknięciu w twój nick, jasne jak słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puderniczka2233
A nie myślałaś o bb kremie zamiast podkładu? Bardzo dobrze poprawia koloryt cery, a przy tym jej nie obciąża. No i wygląda bardzo naturalnie. Zerknij sobie np. na ten: http://puderek.com.pl/62_skin79 . Jeśli do tej pory nie używałaś podkładu, zaczęłabym właśnie od takiego kremu. Myślę, że dobrze na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze skoro do tej pory nie uzywalas podkladu to masz raczej ladna bezproblemowa cere. Dlatego lepiej wybrac krem bb zamiast podkladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy jest krem CC bo to lepsza wersja bb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
La Roche Posay Toleriane Teint mam bardzo wrażliwą, delikatną cerę i po przetestowaniu wielu podkładów moja skóra najlepiej reaguje właśnie na ten fluid...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, i było jasne, że będzie kolejny spam koncernu loreal... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
estee lauder double wear sa bardzo mocnymi podkladami, dla bardzo problematycznej skory i strasznie wysuszaja :O sa swietne, ale jesli twoja twarz wyglada jak tarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Mam cerę mieszaną, środek normalny, policzki suche, i ten podkład sprawdza się świetnie. Tyle, że ja po prostu cerę odpowiednio pielęgnuję, i umiem ją utrzymać w równowadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj - głupoty gadasz ja akurat nie mam z cerą żadnych problemów, wręcz przeciwnie od najmłodszych lat zawsze była bez skazy jednie pojedyncze wypryski przed miesiączka, które razem z nią mijały. Estee Lauder Double używam od 2 lat i ani raz przez ten czas nie narzekałam na niego i nawet nie chce wspominając jak przed nim po innych podkładach miałam zacieki po paru godzinach, ten podkład mi się bardzo długo utrzymuje, żadnych zacieków, jest bardzo wydajny jedynie co może odstraszać to cena ale w moim przypadku wolę więcej wydac na podkłady niż np. na tusz do rzęs czy inne pierdoły do malowania bo na co dzień używam podkład,tusz, eyeliner, czasami róż i tyle jedynie jakbym miała narzekać na coś to tylko na naturę ( geny ;) ), że mam ostre rysy twarzy :) ale cóż w życiu nie można mieć wszystkiego ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
estee lauder dw jest do cery problematycznej i kazda wizazystka i kosmetyczka wam to powie :O nalozony na normalna cere tworzy efekt maski, i potem chodza takie sztuczne twarze z wrazeniem jakby tapete nakladaly sobie szpachla :D ale nikt wam to z przyjaciol nie powie w twarz, a wy uwazajce dalej, ze wygladacie 'naturalnie' pieknie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Ty lepiej skarbie powiedz, że cię nie stać a nie wymyślasz :P - to, że ten podkład kryje różne defekty urody świadczy tylko o dodatkowym plusie na jego korzyść poza tym nikt nikomu na okrągło nie każe go używać a maskę twory każdy jeden źle dobrany odcień :P. Nie wstydź się powiedz, że chcesz na gwiazdkę taki podkład to Ci kupie :) ( piesze szczerze :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kremy bb nie beda lepszym rozwiazaniem? Sama nie przepadam za podkladami- dla mnie sa zbyt ciezkie i zapychają skorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie na allegro próbki małe i tanie. Zacznij od 23 i 25 Vichy lub Max Factor 45 lub inne i w ten sposób dobierzesz kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbki dostaniesz w rossmanie, w innych drogeriach często też. Ja zanim kupię podkład to muszę go najpierw wypróbować a nie stać mnie na nietrafione zakupy więc idę do rossa ze swoim pojemniczkiem i pytam panią z obsługi czy mogę sobie odlać jedną pompkę takiego czy innego podkładu. Nigdy mi nie odmówiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietny jest Maestro Armani. Wlasnie nie efekt maski tylko nieumalowanej idealnej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mogę polecić Ci delikatny, ale bardzo skuteczny podkład IdealFace bodajże Ingrida. Nie zakleja porów, a dodatkowo cera pozostaje matowa na kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ja z kolei stosowałam podkład ideaLUMI tej samej marki. On ma taki lekko świetlisty efekt :) Moim zdaniem idealny na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez wole krem cc, w moim przypadku jest to bielenda i krem super perfektor, dzieki trzem pigmentom w składzie skutecznie maskuje przebarwienia i cienie pod oczami, dodaje blasku i rozpromienia szara i zmeczona cerę. Ogólnie wyrównuje koloryt cery, subtelnie rozswietla i daje uczucie gladkosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremy bb slabo kryja , moze lepeij jakis podklad o lekkiej konsystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka34
Dla mnie najbardziej odpowiada Dermablend korekta 3d bo ukrywa moje wszystkie nierówności po trądziku na twarzy. Jest lekki i świetnie się rozprowadza, jak dla mnie to rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjjka
Dla mnie tez pasuje, nie robi maski na twarzy, ładnie wtapia się w skórę i ją pielęgnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam podkład Ingrid IdeaLumi. Ładnie wygląda, pachnie i nie obciąża buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!! spieirrrrrrrrrrrdalaj k********o rekamowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do dzis nie znalazlam dobrego podkladu do twarzy. uzywam jedynie kremu bb- misha perfect cover i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×