Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość3445kora

Pogarszajacy sie stan zdrowia 22 letniej kobiety, zmeczenie brak sił...

Polecane posty

Gość gość3445kora

Witam Od dwóch lat mam ciągłe problemy ze zdrowiem mój stan wciąż się pogarsza: po prostu nie mam na nic siły, mam 2letniego syna którego wychowuje sama, pracuje i nie mam nawet siły się nim zająć męczy mnie każda normalna czynność. W skrócie opiszę moją historię: Najpierw leżałam w szpitalu ponieważ zaczęłam mieć problemy ze złapaniem prawidłowego oddechu, duszności, mdłości, chroniczne zmęczenie, omdlenia, zrobiono mi podstawowe badania + echo serca i gatroskopie po czym stwierdzono 'serce starszej osoby' niedomykanie zastawki, gastroperoze, tachykardię, celiakie, wróciłam do domu po lekach zero poprawy. Po jakims czasie doszły do tego wszystkiego kolejne problemy: co jakis czas mam czestomocz duze ilosci, bole i ciagle napiecie w podbrzuszu, wzdety brzuch, ciągła temperatura ciala 37,00... wizyta u ginekologa ktory stwierdzil nadzerke i endometriozę, nastepnie pewnego wieczoru podczas odpoczynku przestalam normalnie slyszec na 1 ucho (sluch jakbym byla pod woda, wiec na drugi dzien wizyta u lekarza kazano mi oczyscic uszy tyle... zrobilam to na skutek czego drugie ucho to samo jakby zatkane minał dzien ponownie wybralam sie do lekarza wiec zajrzal w uszy i pow moze to zapalenie ( nic mnie jeszcze nie bolało...) przepisał antybiotyk ok minelo 6 dni meczacych dni... gdyz do tego wszystkiego zaczal sie ogromny bol glowy totalne osłabienie brak sil, bol nieustajacy kolejna wizyta u lekarza dostalam nowy antbiiotyk pobrałam az w koncu mineły 4 dni trzesłam sie z braku sil, zaburzenia równowagi, omdlenia czulam sie tak słaba ze sama nie chodzilam, pojechalam na pogotowie spedzilam weekend w szpitalu zrobiono mi kilkanascie badan z ktorych wykazalo jedynie zwyrodnienia kregoslupa...i lordoze. Podawano 4 razy ketonal w ciagu doby bol glowy minał... uszy nagle tez odetkane... Ale to ciagle zmeczenie brak sil okropny brak sil tak, ze az cała sie trzese pozostał.... Czy ktos miał podobna sytuacje moze mi podpowiedziec cos....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenkalenka
To endometrioza pustoszy organizm.Wiem cos o tym bo niedawno się dowiedziałam,że też na to choruję..4lata leczyłam się na zespół jelita drażliwego:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345kora
Zapomnialabym jeszcze pojawily sie biale luszczace sie plamy na rekach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenkalenka
Ciężko coś tak na odległość doradzić.... U mnie jako alarm była krew z o***tu podczas miesiączki.Byłam w piątek u proktologa bo miałam podejrzenie hemoroidów.. Muszę zrobić rektoskopię ,,,Boje się,,,Chcesz popisać to zapraszam magda_2101@0net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stawiam na problemy z tarczyca, powinni ci zbadac hormony tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to tez byc brak jakiegos mikro lub makroelementu. brak wapnia na przyklad uniemozliwia prawidlowa prace serca, zmeczenie, zawroty glowy. mialas badania krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3445kora
Sek w tym ze mialam robione szczegolowe badania.... a w czasie ciazy rowniez dowiedzialam sie o zapaleniu watraby HCV dodATnie, hemoroidy rowniez mam ... ja juz mam dosc po prostu, jestem tak mloda, a czuje sie jakbym miała 40 lat conajmniej.... mam dziecko dla ktorego zdrowie miec musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3445kora
TSH rowniez norma. Od kilkunasru tygodni wypadaja mi wlosy garsciami widac znaczne ich pogorszenie;(... zaczelam łykac biotyne i skrzypowite ... zero poprawy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czestomocz moze swiadczyc albo o cukrzycy, albo o wyziebieniu organizmu - nerek przede wszystkim. powinnas jesc zawsze cieple posilki rano, w ciagu dnia i wieczorem, i koniecznie zupy na obiad. czyli takie jedzenie, jakie jadlo sie onegdaj - ciepla zupa, a jeszcze lepiej rosol z wiejskiego koguta. popijac cieple herbatki ziolowe. Stefania Korzawska taka diete propaguje - wystukaj w wyszukiwarce i poogladaj lub poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być candida,, przedewszystkim oczyść organizm preparatami roślinnymi ,wzmocnji go oraz witaminy a do nich omega,magnez potas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokladnie to samo i nie wiem co robic. Ciagle nie mam sily, nie wiem co to znaczy, miec energie lub nie czuc zmeczenia. Pracuje na pol etatu i po pracu od razu jade do domu odpoczac, potem sie zbieram z godzine zeby wyjsc z psem, znowu odpoczynek i czesto juz na nic wiecej nie mam sily. Czy to mozliwe, aby tak sie czuc przy cukrzycy i wahaniach poziomu cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno to nerwica lękowa, ptzrebujesz dobrego spokajającego leku , takiego który nie otępia , nie otumania . np. Sulpiryd. idz do psychoterapeuty i popros o ten lek , zobaczysz ze postawi cię na nogi i doda ci enrgii . mnie wystarczył miesiąc na tym leku zeby moje dolegliwości i wycieńczenie minęły . bez problemu po miesiącu lek odstawiłam i mimo ze minęło juz wiele lat dolegiwości nie wracają . jest ok. dobry psychoterapeuta plus dobry lek działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam przy hiperprolaktynemii. Zbadaj hormony - przede wszystkim prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem ciągle zmęczona mam hiperprolaktynemię - biorę dostinex, mam hipeinsulinemię, na to biorę glucophage, ale nadal jestem zmęczona, endokrynolożka uważa, że mogę mieć niedoczynność tarczycy, która nie wychodzi w badaniach, mam tsh 3, wg starych norm to jest wynik prawidłowy, teraz się od tego odchodzi np. kobieta która chce zajść w ciążę powinna mieć tsh ok. 1 ile masz tsh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3445kora
słuchajcie w piatek wrocił stan z przed 6 msc przed szpitalem czyli sztywnosc karku szczeki przełyku widzenie dziwne jakis oczoplas czulam sie jakbym byla w innym swiecie. Wieczorem coraz gorzej nogi zesztywniały dusznosci ucisk w klatce przy sercu oraz gardle nogi sztywne z uczuciem mrowek słabe .... drgawki nagle uczucie zimna trzesłam sie zawroty głowy. Czulam sie lekka jak piorko. O 4 w nocy jakas zasnelam rano wstalam bezsilna ale juz bez zadnych objaawow, niedziela wieczor wrocilo niesli mnie na pogotowie bo cala zesztywnialam i te cholerne dusznosci cisnienie znaczaco podwyzszone. W pogotowiu stwierdzili ze to nA TLE nerwowym dostałam zastrzyk w tyłek KETONAL I odesłali mnie mdlejaca do domu.... wczesniej bralam Atarax .... i nie chcieli juz podawac zastrzyku na uspokojenie...nadal czuje brak sił w nogach tzn sztywnosc....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3445korać
Witajcie postanowiłam odświeżyć temat ... wracam tu ponownie jednak jestem po kolejnych przejsciach bylam juz tak wykonczona tym wszystkim, ze postanowilam wykupic leki psychotropowe (gdyż w końcu uwierzyłam, że to co sie dzieje to nerwica) przepisane przez lekarza rodzinnego wybralam dwa opakowania po czym zero poprawy .... jestem już po badaniu ( rezonans głowy ) wywalczyłam skierowanie na to badanie z wielkim trudem jednak znam już przyczynę tego wszystkiego co sie ze mna dzialo i dzieje tylko z mniej nasilonymi objawami oby tak jak najdluzej. Wynik badania + wywiad = SM !! Mam 22 lata 2,5 letnią córkę którą wychowuje sama, pracuje, studiuje i co z tego ...jestem załamana. Pragnęłam szczęścia z córeczką, pragnęłam miłości ... teraz wiem, że już nigdy nie bede miała normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddawaj się , bo pozytywne myślenie to połowa sukcesu. W tej chorobie nic nie jest na pewno , każdy przechodzi ją inaczej. Jesteś młoda , dostaniesz leki najnowszej generacji , które spowolnią albo zatrzymają chorobę na kilka czy kilkanaście lat. Zobaczysz jeszcze córkę zdążysz wychować a nawet wnuków się doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz ten chlamydia trachomatis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayhotstuwe1970vsmsu
ja też jestem ciągle zmęczona mam hiperprolaktynemię - biorę dostinex, mam hipeinsulinemię, na to biorę glucophage, ale nadal jestem zmęczona, endokrynolożka uważa, że mogę mieć niedoczynność tarczycy, która nie wychodzi w badaniach, mam tsh 3, wg starych norm to jest wynik prawidłowy, teraz się od tego odchodzi np. kobieta która chce zajść w ciążę powinna mieć tsh ok. 1 ile masz tsh ? Jasne http://p2p.gs/epNt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SM to jeszcze nie wyrok trzeba myśleć pozytywnie bo to umysł rządzi ciałem a nie odwrotnie wszystkie choroby biorą się z pesymistycznych myśli dlatego depresja i nerwica prowadzą do innych chorób somatycznych zamiast koncentrować się na tym czego w Twoim życiu brakuje koncentruj się na tym co masz masz dziecko, masz cel w życiu, to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×